Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah iyiliğini versin :KK60: iyice de kafa yormuş heheh:KK9:

Ben de en son ban yediğimde görmüştüm kendimi kk'da, zira o sırada ancak rüyamda görebiliyordum forumu :KK14:

Hihihi simit alıp bölüşüyoduk falan ilginç bi rüyaydı :KK1:

Ben daha henüz banlanmadım ama yakında banlanacağımı hissediyom karıştığım 2 link dağıtma ve cüppeli ahmet tartışmasından sıyrıldım uyarıyla ama banlanmam yakındır sanırım :KK35:

Son düzenleme:
İyi ki tanıdım seni ama ben ya, asıl sen benim neşem oldun..
Bizi tüketen şeye bugün şükrettik bizi tanıştırdı diye:KK19:
Hiç bir şey boşuna yaşanmıyor.

Yukarda bensiz sohbet eden hatun kişileri, hiç mi beni özlemediniz hee nasıl bensiz tozunu attırdınız buraların:KK14:
Niki 13 harf olmayan, hani arıcaktın sen beni:63:

İyi ki tanıdım seni ama ben ya, asıl sen benim neşem oldun..
Bizi tüketen şeye bugün şükrettik bizi tanıştırdı diye:KK19:
Hiç bir şey boşuna yaşanmıyor.

Yukarda bensiz sohbet eden hatun kişileri, hiç mi beni özlemediniz hee nasıl bensiz tozunu attırdınız buraların:KK14:
Niki 13 harf olmayan, hani arıcaktın sen beni:63:

Özlenmez misin sen be :KK8: arıcaktım kuzu evet ama inan bu civcivlerim iki gündür uyku nedir bilmiyorlar yatırıyorum 20 dakika sonra uyanıyolar yaaa o yüDen arayamadım :KK43:

Ben bu oyunu oynamaktan sıkıldım sen sıkılmadın.

Hayır oyunu oynayan da sensin aslında, yorulmadın mı?

Kraldan cok kralcılığın, emirlerin dışardan cok komik görünüyor farkında değilsin :KK14:

Senin yorumlarina cok az rastlasam da surekli yorumlarimi begendigin ve gordugum kadariyla ilimli biri oldugun icin dikkatimi cektin ve sempatimi kazandin. Ama bazen kafami karistiriyorsun.

Bazi konularda uyeler ikiye ayrilir. Yarisi bir fikre inananlar, yarisi onun tam karsiti fikre inananlar. Hic yorumunu gormuyorum bu konularda, ama bakiyorum bir tarafin yorumunu begenmissin. Demek ki boyle dusunuyor diyorum senin icin. Sonra bakiyorum, karsit dusunceleri de begeniyorsun. Kafam karisiyor. Benim bildigim, katildigimiz, hem fikir oldugumuz yorumlar begenilir. Sen ne anlamda begeni yapiyorsun cok merak ediyorum valla. :KK31:

Son düzenleme:
ciciler olayı son buldu.. orada erkeklerin olduğu da ortaya çıktı. sonunda kapandı orası.çok şükür. giyilmiş iç çamaşırları sergilenmeyecek artık ve erkeklerde oraya üşüşmeyecek.:KK9:

Okypete ben ustume alindim sahsen. Ben sadece yaptigim bir sutyeni paylastim ki insanlara ornek olsun diye hic giydigim kuillandigim bende de bu var diye gostermedim. Ayrica maili benim adimi alintilayarak baskasindan istemis benden istememisti. Umarim beni kastetmemissindir. Ben zaten kesinlikle oyle carsaf carsaf ne giydigimi koyamam. Alindim dogrusu yani sutyeni kendim yapmis olmasam koymazdim. Diger koydugum fotoyuda internetten almistim benim degildi!

saçlarını sarıya boyayıp gögüsleri dışarı fışkırtmakla herkesin senin olacağını sanma . boyaların süslü kıyafetlerin çıkınca gel ::KK9:

Hmmm cok icinde tutamamissin belli... bu kadar belli etmeseydin susume taktin niyese sende.. Sana inat gogus olculerimi 2 kat buyutup daha da cicili kiyafet almaya, sacimin sarisini da dahada actirmaya karar verdim. Calis seninde olur...

Kizi oylece birakti... ortadan kayboldu,terbiyesiz adam. Cok icime oturdu. Benimki ile onun sevgilisini yanyana koyup esek sudan gelene kadar sopalayasim var. Hincimi alamadim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X