Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güzelliği,iyiliği görebilendedir asıl iyilik.Önyargılarından sıyrılıp bir insanı koşulsuz sevmekte iyilerin işi.Yani diyorum ki asıl sizlersiniz temiz kalpli,iyi niyetli olan.
Öpüyorum yanaklarınızdan:*

senin kim olduğunu tahmin edebiliyorum.
ama sen bunu bilmiyorsun.bilmediğimi sanıyorsun
ancak
,ben, oyunu kurallarına göre oynuyorum.
senin kurallarına göre.:KK14:

Yahu biri şu vendetta avatarını kaldırmasını söylesin şu arkadaşa.

Bu kadar saygı duyduğum bir karakterden soğudum sırf bu yüzden.:KK19:

yorum başlığına adını yazmakta nedir? :KK57:
anlamıyorum :KK55:

ne o, yeni bir akım mı başlatmak istiyorsun :63:

Kaçtır yazcam uutuyorum geçen hafta seni rüyamda beautify hatta böyle avatarındaki kadın gibi giyinmiştin onun gibi sarı saçların vardı :KK1: yahu bi dedikodu yapıyoduk böyle hiç bilmediğim görmediğim nicklerin dedikodusunu yapıyorduk tanıyormuşçasına :KK1: ilginç ya seninle hiç muhabbet de etmedik ki biz nasıl girdin rüyama anlamadım :) sanırım arkadaş listemdesin diye profilime baktıkça listede rastlıyorum avatarın da aklımda yer etmiş öyle girdin rüyama :KK1:

Son düzenleme:
Kaçtır yazcam uutuyorum geçen hafta seni rüyamda beautify hatta böyle avatarındaki kadın gibi giyinmiştin onun gibi sarı saçların vardı :KK1: yahu bi dedikodu yapıyoduk böyle hiç bilmediğim görmediğim nicklerin dedikodusunu yapıyorduk tanıyormuşçasına :KK1: ilginç ya seninle hiç muhabbet de etmedik ki biz nasıl girdin rüyama anlamadım :) sanırım arkadaş listemdesin diye profilime baktıkça listede rastlıyorum avatarın da aklımda yer etmiş öyle girdin rüyama :KK1:

Hadi hadi, uyumadan önce kızı düşünüyorsun dimi :KK60:

Amaa napim o da arkadaş listemde her seferinde gözüme çarpıyor :KK9:yalnız ne dedikodular ettik hiç görmediğim nicklerin dedikodularını bi tarafım açıkta kalmış orası kesin de havalar da soğuk değil niye böyle ilginç rüyalar görüyosam:KK53:

Kız sana kim kime ne diyo göstermişler ya :KK60: Malum olmuş anlat hele iki kelam :KK9:

Kız sana kim kime ne diyo göstermişler ya :KK60: Malum olmuş anlat hele iki kelam :KK9:

Gündüz niyetine anlatıyom beautify güya fal topiklerine takılıyomuş orada bir falcının reklamını yapan birisiyle takışmış da kadın hakkında tüm bilgilere erişmiş bana anlatıyor böyle şöyle bir kadın burada oturuyor falan diye ben de böyle içten içe düşünüyorum hani avatarındaki kadın gibi giyinmiş ya beautify, aklımdan böyle bu kadın gizli ajan falan galiba diyorum kendi kendime bi yandan da onu dinliyorum ajan yakıştırmasını da avatardaki kadının kıyafetinden dolayı yapıyorum sanırım rüyamda hani böyle kadın fbi lar falan giyiyorlar o o kostümün siyahını falan :KK53:

Gündüz niyetine anlatıyom beautify güya fal topiklerine takılıyomuş orada bir falcının reklamını yapan birisiyle takışmış da kadın hakkında tüm bilgilere erişmiş bana anlatıyor böyle şöyle bir kadın burada oturuyor falan diye ben de böyle içten içe düşünüyorum hani avatarındaki kadın gibi giyinmiş ya beautify, aklımdan böyle bu kadın gizli ajan falan galiba diyorum kendi kendime bi yandan da onu dinliyorum ajan yakıştırmasını da avatardaki kadının kıyafetinden dolayı yapıyorum sanırım rüyamda hani böyle kadın fbi lar falan giyiyorlar o o kostümün siyahını falan :KK53:

Allah iyiliğini versin :KK60: iyice de kafa yormuş heheh:KK9:

Ben de en son ban yediğimde görmüştüm kendimi kk'da, zira o sırada ancak rüyamda görebiliyordum forumu :KK14:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X