FOLİKÜL SAYIMI VE ÖLÇÜMÜ YAPTIRANLAR

Hadi hayirlisi cnm benim esime klomen vermedi.haftaya kismetse bizde dna testi yaptiracagiz belki onun sonucuna gore veriyordur.
Haftaya kontrol icin gideceksiniz dimi?ucret aliyor mu tekrar?
hic bilmiyorum ucret alip almdgni ama muayene olmycaz sonucta bizim sonuclari telefnda yorumlmsti yuz yuze gelin yine gorusrz demisti inslh almzlar alsalarda vermem zaten muayene ucreti odemstik

hic bilmiyorum ucret alip almdgni ama muayene olmycaz sonucta bizim sonuclari telefnda yorumlmsti yuz yuze gelin yine gorusrz demisti inslh almzlar alsalarda vermem zaten muayene ucreti odemstik
Bi zahmet almasin yani cnm bencede.
Gittiginizde alip almadigini mutlaka yaz bizd ona gore davranalim.

O zmn buyumus yumurtalarin icin demis olabilir.
Eger baslarinda gitseydin reglinin ve normalden cok folikul var deseydi o bazen polikistik overe yorulabiliyor.
Bence tekrar git ve sor.
Yok baslari degildi yani oyle hatirliyorum baslarinda gidince oyle mi oluyor yani hangi gun gitmem daha uygun olur hormon testi yaptirmistim fsh 9.67 lh 8.55. E2 47.08

Insallah ya bi gidip sayim yaptircam ama hangi gun gitmem lazim ve kac cikmasi gerk biliyormusun
Folikul sayimi reglinin 2. Yada 3. Gunu gidersen yaparlar cnm.
Kac cikmasi gerektigini tam bilmiyorum ama sag ve sol toplam 10-12 arasi olmasi gerekiyordu galiba tam emin degilim.
Sonra o folikul,erin buyuyup buyumedigine,catlayip catlamadiginada reglinin 10. Gununden itibaren bakiyorlar.

peki bu testin maliyeti ne kdr devet hastanelri kadin dogu. doktrlrna gidip yaptrtabilirmiyz

Hadi bakalim bu ay sonu gidicem insallah guzel olur hersey baltarcin corekotu ceviz falan yeyimde guzel olsun hersey :))sizinki kac cikmisti acaba

Hadi bakalim bu ay sonu gidicem insallah guzel olur hersey baltarcin corekotu ceviz falan yeyimde guzel olsun hersey :))sizinki kac cikmisti acaba
Her ay değişir sanıyorum sayı ama bana yaptıklarında sağ sol toplam 12 miş şimdi baktım usg çıktısına not düşmüş Dr .sağ 6-7 sol 6 yazmış.

Ya benimde fsh 9.67 prolaktin 30.01 baska sorunum yoktu en son
Prolaktinin sinirda ben sorun olacagini sanmiyorum bi kere dahabaktir bence ilac fln kullanirsin yine yuksek cikarsa.
Ben bitkisel agnucaston diye bi ilac var onu kullaniyorum 2.ayim 1 ay daha kullanacagim hormonlari duzenliyormus.
Fsh i bilmiyorum kac olmali ust sinir ama sanki birazcik yuksek seninki dr bisi demedi mi?

Fsh referans araligi 3.00 la 12.0 iste benimki de 9.67 cikti oyle bir vesveseliyimki hic sorma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…