FOLİKÜL SAYIMI VE ÖLÇÜMÜ YAPTIRANLAR

yok hic folikul testi yptrmadim ama yumurta rezervlerim iyi muayene oldgmda oyle soyluyrlr dr kendimmi gidip istiyim bu testi acaba ben zaten troid ilavi kulniyrum arkdsim levitron 25 mg bu dedigin merkez nerde peki hasimato icin bi basvuraym

yok hic folikul testi yptrmadim ama yumurta rezervlerim iyi muayene oldgmda oyle soyluyrlr dr kendimmi gidip istiyim bu testi acaba ben zaten troid ilavi kulniyrum arkdsim levitron 25 mg bu dedigin merkez nerde peki hasimato icin bi basvuraym
Folikül sayımı ve ölçümünü ultrasonla sayarak yapıyorlar bana kötü diyen hiç olmadı fsh e2 de normal ama burada bir arkadaş uyardı 7 den az olmamalıymış.
Bende troid ilacı kullanıyorum ama troid ilacı sadece tsh yı düşürmek ve dengede tutmak için haşimatoya hiç bir etkisi yok

Evet canim aynen dedigin gbi acibademde veriliyo ornek bizim 15 gunde cikti sonuclrmiz soguk pres keci boynuzu nerden aliysnuz nasil oyle tozmu

Anladım peki sperm sonuçları nasıldı eşinizin eşimin sperm şekilleri incelendi normal kan pıhtılaşmasına nasıl bakıldı bende haşimatoyum acaba doktorunuz bunu sorun etti mi?
Ilk sperm tahlilimiz bir milyon bile degildi iknci derece varikosel vrdi ameliyat sonrasi 24 milyon oldu simdlik yine dustu 12 milyona cunku varikosel geri olusmus ama ameliyat olmasi gerekmiyo ilaclarla tedavi pihtilasmaya tup bebek tedavisi gordugum diktor onerdi ilk denemem negatif olunca hic olumsuz bi durum yokken ozaman bi genetik tarama testi yapalim dediler yptrdik devlet hastsnesinde ozel merkezlerde pahali devltte hic bir ucret odemedik bi ay sonra cikti sonuclrmiz kan pihtlsmsi var dediler ikinci tup tedavimde igne basldilar clexsan die oda kimyaslla sonuclandi kan pihtilsmasi gebeligu kabul etmiyormus yabnci bi cisim olarak gordugu icin hemen atiyomus boyle anliycagin arkdsim ucuncu tedaviye bslamyi dusunuyorum ama korkuyorum

Bu hasimato ilettinin onunennasil gecicez bilmiyorum soyluyorum doktrlara ama tup bebkte onemli degil diorlar alhim hayrli kapilar acsin hem maddi hem manevi cok yiprndik gercekten ne yapacaz bilmiyorum

Haşimatoyuda bu şekilde anlatılar siz tüp bebek tutmadı deyince bende de mi aynı sorun var diye düşünüm ne dediniz bu testi yaptırırken kan pıhtılaşması için test mi yaptırmak itiyorum dediniz kadın doğum mu yaptı bu testi
Rabbim yardımcımız olsun bide yazdığım merkezle görüşün bakalım ne diyecekler

Ben esime keci boynuzu cayi veriyodum cok iyii geldi biraktim ama gene bssliycam inslh bu dediginzde alicam inslh sifa olur
Biz keciboynuzu ozu,q 10,v max ve havuc suyuyla degerleri biraz duzelttik.morfoloji 3 tu 4 oldu mesela 2 ayda.
Esim sigara icmese biliyorum cok daha iyi olacak ama birakamiyor.
Mutlaka ama mutlaka q 10 (solgar yada GNC) bide keci boynuzu ozu kullanin.

Bu hasimato ilettinin onunennasil gecicez bilmiyorum soyluyorum doktrlara ama tup bebkte onemli degil diorlar alhim hayrli kapilar acsin hem maddi hem manevi cok yiprndik gercekten ne yapacaz bilmiyorum
Aynen çok haklısınız özeller para uğruna önemsemiyor .Benim abim Bakırköy devlette çalışıyor oradaki doktorlara sormuş onlarda spermi öldürüyor olabilir demişler.
Bende araştırdım spermi yabancı madde gibi görüp döllenmeyi engelliyormuş bu şekilde hamile kalanda var kalamayanda selenyum öneren doktorda var ama adam akıllı bilgi veren yok

Yok canim tup bebek tutmayinca genetik tarama testleri yapalim dedi dr basarsiz tup bebek denemelrin arkasinda kromozom bozuklugu olabilr dediler ve yptrdik bunu kadin dogum istedi bu testi bizde hastanelrde genetik bolumune basvurduk sikaytmizi anlattik normal yolla hamile kalamdgimi tup bebek denemsinin olumsuz sonuclandgni boyle yani dedigin yrle goruscem inslh

Anladım ben doktordan rica edeceğim bakalım yaparsa iyi olur meail yoluyla ulaştığında yardımcı oluyorlar.

Aynen oyle zaten ilac tedavisi goruyodum kan verdim gecen gun yarin gdip alcam baklim troid degrlrmde duzelme varmi yokmu die bide benim insulin direncim var gliforda kulniyrum yumurtlamaya iyi geliyo ama bu hasimatoyu iyice arstrcam baklim ne olcak hyrlisyla

Kizlar birde d vitamininize baktirin ben baktirdim alt sinirda cikti.oda onemliymis gebe kalmak icin.simdi d vitamini kullaniyorum ampul olarak kirip iciyorum.
Benim cok dusuk bende kulniyrdum bitti kan sonuclarima gore tekrar baslrim belki d vitamin ciddi bi sekilde dusuk gebelige sebep oluyo kimi doktrlar onemsemiyo ben numan kurtulmusa muayene olmustum gayet memnun kaldim beni cok iyi aydinltmisti emre beyin tavsiyesiyle

Eger ki insulinle alakali problemin varsa folik asit kombinasyonu kullan cnm.adi inofolic combi

Kizlar ben kullandiklarimin hepsini toptan yazayim.belki isinize yarar cok arastirdim.sizde yazin.
1-agnucaston(hayit bitkisinden bitkisel bi ilac hormon duzenleyici)
2-GNC arginmax woman
3-d vitamini ampul
4-inofolic combi (yumurta gelisimine katki saglayan folik asit)
5-solgar q 10 100 mg (yumurta kalitesi icin)
6-tsh icinde euthrox

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…