Flört döneminde normal bir soru mu bu sizce?

Boyle soruyu ben kabul etmezdim. Ne kadar terbiyesiz bir soru.
İsteyen ne kadar "temiz" oldugunun hesabini vererek bir ilişkiye başlayabilir beni ilgilendirmez ama kendi adima boyle bir sorunun cevabi yoktur. Boyle sacma sapan soru skran kimseyle ilişkim olmadi, bisey kaybetmedim.

6 bucuk yillik evliyim eşimin agzindan boyle bir ima dahi duymadim.

Önceden yaşadığınız ilişki veya yakınlık derecesi kimseyi ilgilendirmez bu sizin özeliniz, saygı göstermeli bu konuları konuşmamalı.

Anlatmamak nasıl senin tercihinse sormakta onun tercihi bence. Oda kendi çapında haklı, sen buna göre şekillendir ilişkini.

Tepkiniz onu şaşırtmış belli ki bekleyin bakalım ne diyecek, tavrına göre niyeti de az çok belli olur
Bekliyorum bakalım arayacak mı ararsa ne dediğini yazacağım buraya ve ona soracağım neden böyle bir soru sorduğunu neyi değiştireceğini neyi amaçladığını ya da hangi cevabı alırsa ne yapacağını kafamda deli sorular

Anlatmamak nasıl senin tercihinse sormakta onun tercihi bence. Oda kendi çapında haklı, sen buna göre şekillendir ilişkini.
Aslında sormasında bir sakınca yok ki ben dediğim gibi geri kafalı değilim yasaklı konu tü kaka demem ama eğer şahsi bir konuysa benimle ilgili ve cevap vermek istemediysem o an çünkü daha ciddi bir ilişkide değiliz mahremimi paylaşmak istemem ben o da saygı gösterip tamam demeli bence üstelemesi ya da ondan gizlediğim için biraz sinirlenmesi saçma değil mi

Bende bu yüzden cevap vermek istemedim. Mahrem alanım beni alakadar eder ve cevapta vermek istemiyorsam saygı duyulmalı bu yüzden kızdım aslında. Sorabilir ama cevap vermek istemezsem saygı duymalı.

Ne kadarına izin verip vermeyeceğini anlamak istemiş partnerin.Acikcasi mevcut durumun bir tık daha ilerlemesini istemiş kendi çapında.

Her şeyi açık açık konuşuyoruz bunu neden konuşamıyoruz tabulaştırmanın anlamı yok normal her konu gibi bunu da konuşabiliriz dedi.
yürüsün gitsin
alttan alta merak etmiş bakire misiniz değil misiniz diye
2 seçenek var gerçi
ya o konularda rahatsanız o yönde rahatça yürüyebileceğini düşünüyor
ya da öyle bir şey yaşadıysanız uzaklaşmayı

Bunu diyen erkekle genelde yolunu yapıyor .
yakınlaştım dersen kendide yakınlaşmak için bir engel görmeyecektir kendinde

bunlar konusu açılırsa ve iki taraf da konuşmak isteyip merak ederse konuşulacak şeyler. yoktan yere bir de sıkboğaz edilerek soruluyorsa zihniyette bir hata var demektir.

Aynı soruyu bende aldım. Neyse onu söyledim. Çok teşekkür etti başta böyle şeyleri bilmek istediğini sonradan duyduğunda canının belki sıkılacağını söyledi. Daha önce iki kişi ilişkisi varmış onlar tam ciddiyete binmeye yakın bekaretlerini daha önce kaybettiklerini söylemiş bu da kabul etmemiş o yüzden baştan soruyor gibi geldi bana . Yani kimine göre hayat görüşü işte bilmek istiyorlar

Sorulmaması lazım ama oda siz cevap vermeyince yanlış şeyler düşünmüş olabilir. Erkek kafası işte

Sorulmaması lazım ama oda siz cevap vermeyince yanlış şeyler düşünmüş olabilir. Erkek kafası işte
Ama cevap versem bile düşündüm ki acaba ne amaçla sordu benimle yakınlaşmak için mi yoksa bakire olmam onun için önemli olduğu için mi iki türlü de duruma canım sıkıldı. Kimse durduk yere böyle bir şey sormaz bence altında bir düşünce vardır

Ama ne bileyim bekaretime göre beni değerlendirecekse ona göre benimle devam edecekse bu beni üzer o zaman bende onun bakirliğini sorgulayayım olur mu öyle şey

Siz haklısınız, şimdi bilip bilmeden niyeti hakkında yorum yapmak istemem ama ilişkinin bu kadar başında böyle soru sormasının altında, acaba sizinle yatmak istiyor da ne kadar ileriye gidebileceğini mi öğrenmeye çalışıyor siye bir sebep arardım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…