Flört döneminde normal bir soru mu bu sizce?

agresifkiz

Güzelbirşeylerolsun
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2013
3.123
1.761
Üç aydır biriyle flört dönemindeyiz birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Bugün bana bir anda daha önce bir erkekle yakınlaşıp yakınlaşmadığımı sordu bende cevap vermek istemedim biraz gerildik. Normal bir konu normal bir soru bu neden konuşmak istemiyorsun ki dedi. Açıkçası özel bir konu olduğu için iş ciddiye binmeden bu kadar kendimi açmak istemedim ama şu an abarttım mı diyorum konuşmalı mıydım sizce? Burda genelde aklı başında yorumlar yapılıyor sizlerden fikir almak istedim.

YioOo çok haklısın bence

Bence iyi yapmışsınız çünkü onu ilgilendirmez, ya eşimle beş yıl çıktık bi kez sormadı adama bak üç ayda ki flörtüm diyorsun kikirdeşiyorsunuz heralde aktif bi sevgililik yok sanırım, hadsiz ona neymiş acaba

3 seneye ciddiye biner inş.
Eski yasadıklarinızı kimseye anlatmak zorunda değilsiniz
Bende böyle düşündüm açıkçası. Pandemi dolayısıyla çok fazla vakit geçiremiyoruz biraz ağırdan alıyoruz sık sık telefonda konuşuyoruz. E haliyle henüz adı konmamış bir ilişki yokken ortada bana tuhaf geldi böyle bir soru.

Ona kalsa sevgili olmalıyız hemen ama ben biraz daha tanımak istiyorum. O da bu normal bir şey bu kadar büyütülecek bir konu değil dedi.

Karşısındaki insana 'bundan bi cacık olmaz' dediğin şeyler vardir ya. Mesela kavga etmeyi bilmemesi, çabuk parlamasi, sonunu düşünmeden konuşması, ağız ishali olup senden ailesine ailesinden sana laf taşıyıp durması, yalan soylemesi, şiddete eğilimli olması , gözü dışarıda olması..
Hani bu özellikleri görür de 'bunla mutlu olunmaz' dersin. İşte bu soru da benim için gereksiz insan turnusolu gibi bir şey.
Asla bu tarz şeyleri kafaya takan bir adamla mutluluk yakalanamaz bence

Bu soruyu sormak demek bu konuyu önemsemek demektir. Bu konuyu önemseyen insanlardan uzak durmak gerek. Ki bu benim fikrim

Ona kalsa sevgili olmalıyız hemen ama ben biraz daha tanımak istiyorum. O da bu normal bir şey bu kadar büyütülecek bir konu değil dedi.

Sizi rahatsız etmiş kötü hissettirmiş daha ne olması gerekiyor, merak ettiği için sıradan bi soru diyerek sizi manipüle etmeye çalışıyor gayet mahrem bi konu.

Sizi rahatsız etmiş kötü hissettirmiş daha ne olması gerekiyor, merak ettiği için sıradan bi soru diyerek sizi manipüle etmeye çalışıyor gayet mahrem bi konu.
Evet bende tam olarak böyle düşündüğüm için geri adım atmadım aslında. Çünkü ona da mahrem olduğunu ve şu an bunu konuşmak istemediğimi söyledim. Bozuldu biraz ve öyle bitti konuşma. Bende kendi kendime acaba fazla mı geri kafalılık yapıyorum diye düşündüm.

Bu soruyu sormak demek bu konuyu önemsemek demektir. Bu konuyu önemseyen insanlardan uzak durmak gerek. Ki bu benim fikrim
Aslında sanırım buna sinir oldum biraz. Normalde geri kafalı biri değilim yani utanırım konuşamam triplerine girmem ama benim biriyle beraber olmadığımı öğrenince benimle devam edecekse hiç etmesin bu yüzden ona bu cevabı vermedim muallakta bırakmak istedim. Çünkü önemsiyor gibi bu konuyu.

Sana kötü hissettiren hiçbir şeyi karşı tarafı memnun etmek için yapmamalısın. Geri kafalı değil gayet ileri görüşlüsün demek ki, aynen böyle devam et.

Normalde geri kafalı biri değilimdir cinsellik yasaklı konu konuşamam demem fakat bana biraz önem veriyor gibi geldi. Bende kendi kendime dedim ki ben ona evet kimseyle sevişmedim dersem onun istediği cevabı vermiş olacağım ama bakalım istediğini alamayınca tepkisi davranışları ne olacak dedim. Çünkü benim biriyle sevişip sevişmediğim neden önemli ki

Aklı bacak arasında erkek turnusolu bu soru bence

Karşıdakinden hoşlanıyorsan önceki hayatını merak etmek normal, merak edip önceki ilişkisini sorarsın. Ben mesela son flört ettiğim kişiye sordum niye ayrıldı, o da anlattı nasıl olduğunu. Zaten boşanmış biri, travma yaşamış boşanırken onları anlattı. Ben de ex-nişanlımı anlattım, nasıl oldu neler oldu diye. Bunu kıskanma bazında ya da bacak arası bazında değil, birbirimizi tanımak için konuştuk. Zaten olmuş bitmiş, geçmişte kalmış olaylar. İyi ki de konuştuk, zihnin kalbin en kötü olduğu yerleri bilmek bence bizi yakınlaştırdı.

Sizin durum alakasız, adam nasıl bir insansın, neler yaşadın anlamaya çalışmıyor, sana insan gibi davranmıyor. Direkt Allah allah bu malın paketi açıldı mı şeklinde bir soru yöneltiyor, bunu merak ediyor. Sen de insan değil, satılık mal konumuna düşüyorsun. Sence bu adamdan bir nane olur mu? Dümdüz hödük ben olsam kaçarım adamın zihniyet sapık bariz

Biriyle beraber olduğunuzu öğrenince "belki benimle de sevişir" diye devam edebilir.

Hadsiz bir soru. Biz önümüze gelen erkeğe hesap vermek zorunda mıyız? Kendileri genelde her haltı yemiş şerefsizler oluyor bir de. Tc erkeği yalanı hak ediyor.

Aslında sorusuna cevap verseydim istediği cevabı almış olacaktı ama bana normal gelmedi bu. Beni buna göre mi değerlendirecek diye düşündüm ve cevapsız bırakmak istedim bakalım devamında tavrı ne olacak cevap alamayınca diye. Sonra acaba mı dedim ama gördüğüm kadarıyla iyi yapmışım herkes hak veriyor bana.

Bence çok rahatsız edici bir soru, ben olsam asla cevap vermezdim üstüne tepki gösterirdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…