Flört döneminde normal bir soru mu bu sizce?

Ben sormasında çok büyük bir anormallik göremedim çünkü bunu önemseyen biri olabilir ve başından bilmek istiyor olabilir. Ama doğru zaman mı orası tartışılır. Soruya yanıtınıza gelince bu sizin özeliniz ve ne kadarını bilmesini istiyorsanız o kadar bilmek zorunda. Ama bunu soran adamları açıkçası ben hiç sevmiyorum.

Vakti zamanında yabancı sevgililerimden de almıştım ben bu soruyu.Demek ki erkek bazen her yerde erkek...merak etmiş olabilir ama merakını gidermek zorunda değilsin tabi

Vakti zamanında yabancı sevgililerimden de almıştım ben bu soruyu.Demek ki erkek bazen her yerde erkek...merak etmiş olabilir ama merakını gidermek zorunda değilsin tabi
Değilim ve gidermedim de ama ne düşüneceğimi nasıl davranacağımı şaşırdım fazla mı abartıyorum ona da hak vermeli miyim yoksa bir daha muhattap da mı olmamalıyım cidden ne düşüneceğimi şaşırdım kafam inanılmaz karışık. Gerçi o da aramadı dün :KK43:

Ben sormasında çok büyük bir anormallik göremedim çünkü bunu önemseyen biri olabilir ve başından bilmek istiyor olabilir. Ama doğru zaman mı orası tartışılır. Soruya yanıtınıza gelince bu sizin özeliniz ve ne kadarını bilmesini istiyorsanız o kadar bilmek zorunda. Ama bunu soran adamları açıkçası ben hiç sevmiyorum.
İşte niyeti nedir onu anlayamadım anlasam bile niyeti önemli mi o ayrı bir konu of bilmiyorum ne düşüneceğimi şaşırdım

Siz haklısınız, şimdi bilip bilmeden niyeti hakkında yorum yapmak istemem ama ilişkinin bu kadar başında böyle soru sormasının altında, acaba sizinle yatmak istiyor da ne kadar ileriye gidebileceğini mi öğrenmeye çalışıyor siye bir sebep arardım.
Evet bu da canımı sıktı biraz

Değilim ve gidermedim de ama ne düşüneceğimi nasıl davranacağımı şaşırdım fazla mı abartıyorum ona da hak vermeli miyim yoksa bir daha muhattap da mı olmamalıyım cidden ne düşüneceğimi şaşırdım kafam inanılmaz karışık. Gerçi o da aramadı dün :KK43:
Kendi haline bırak bence...
Merak edebilir ama insan her merak ettiğini soramaz yapamaz neticede...merakı giderilmeyince nasıl hareket ediyor bi gözlemle

Ama cevap versem bile düşündüm ki acaba ne amaçla sordu benimle yakınlaşmak için mi yoksa bakire olmam onun için önemli olduğu için mi iki türlü de duruma canım sıkıldı. Kimse durduk yere böyle bir şey sormaz bence altında bir düşünce vardır
Kesin ilkin olmayı istemiştir ondan

Evet çok haklısınız. Sizce tepkim ne olmalı peki konuştuğumuzda?
Sebebini sorun öncelikle oda size neden söylemediğinizi soracaktır art niyet aradım deyin açık açık devir böyle kimseye güven olmuyor deyin böyle sorunca çekindim demeyi de unutma bence bakalım ne diyecek olaydan sonra nasıl davrandı size değişti mi?

İşte niyeti nedir onu anlayamadım anlasam bile niyeti önemli mi o ayrı bir konu of bilmiyorum ne düşüneceğimi şaşırdım
Ben önemseyen biri olduğunu düşünüyorum. Maalesef ve ne yazık ki ülkemizde eğer yaşamışsa ciddi bakmayayım ya da nasıl rahat bir kız mı anlayayım gibi bir düşünce hala mevcut.

Baştan bukadar soruyorsa ilerde herşeyini didikler. Kaç sevgilin oldu, neler yaşadın, o nerde ne yapıyor, onu mu sevdin beni mi, onu unutamadın di mi vs vs yer bitirir.

Sebebini sorun öncelikle oda size neden söylemediğinizi soracaktır art niyet aradım deyin açık açık devir böyle kimseye güven olmuyor deyin böyle sorunca çekindim demeyi de unutma bence bakalım ne diyecek olaydan sonra nasıl davrandı size değişti mi?
Bu sorudan sonra ben cevap vermek istemeyince biraz bozuldu neden her şeyi açık açık konuşuyoruz da bunu bana söylemek istemiyorsun dedi. Sonra biraz modu düştü mesafeli bir şekilde kapattık telefonu dün aramadı zaten bugün de arayacak mı bilmiyorum :KK43:

Ben önemseyen biri olduğunu düşünüyorum. Maalesef ve ne yazık ki ülkemizde eğer yaşamışsa ciddi bakmayayım ya da nasıl rahat bir kız mı anlayayım gibi bir düşünce hala mevcut.

evet ama işte bunu bilmesi neyi değiştirir yani bekaretime göre eğer beni sevip sevmeyecekse çok acı bu durum

X