Flört döneminde normal bir soru mu bu sizce?

Aslında tam tersi biraz düşüncelerinden anladığım kadarıyla bekarete önem veriyor. Kaldı ki ben belki de tam olarak isteyeceği biriyim ama bu beni rahatsız ediyor. Bir erkek beni buna göre tercih etmemeli. Bu yüzden istediği cevabı vermek istemedim ve muallakta kalsın istedim bu konu özel bir konu cevap vermek istemiyorum dedim. Bakalım bana tavrı değişecek mi benden emin olamayınca.

hadsiz bir soru.

ya "namus" kafası yapacak, ya da "benimle birlikte olur mu" diye bakacak. neresinden tutarsan tut hadsiz.
bir de üste çıkmış
Namus olduğunu düşünüyorum biraz çünkü önem veriyor gibi hissediyorum böyle şeylere. Bundan rahatsız olduğum içinde cevapsız bıraktım aslında. Buna göre benimle devam etmemeli.

Bunun geri kafalı ya da modern bilmemne olmakla alakası yok ki. Sana soru soran insanın zihniyetiyle , çöp eşeler gibi geçmişini karıştırma hakkını kendinde bulmasının alakası var. Ne münasebet yani, çok hadsiz bir soru. Bu değerli bilgiyi alıp ne yapacakmış acaba?
Benim son sevgilim de bana devamlı eski sevgili sayımı falan sorardı ben de bir keresinde 'her öptüğüm adamı yazdığım bir defterim yok, sana rapor vermem gerektiğini hilseydim çetelesini tutardim' demiştim. Cevap bile vermeye değmeyecek bir soru benim için.

Pardon ama ne haddine bu soruyu sormak? Bence gayet yerinde bir tepki vermişsin, bu senin özelin ve özelini kimseye açmak zorunda değilsin, hayır yani sevgili olsanız ciddi düşünseniz bile karşındaki insanı hiç ilgilendirmez, ben hayatına 1,2 kişi girmiş ve onlarla da sadece mesajlaşmış bir insanım buna rağmen bana bu tarz bir soru sorulsa rahatsız olurum. Ben karşımdaki kişiye daha önce ne yaşadın?! Diye bir soru sormuyorsam onunda bu soruyu sormaya hakkı yoktur. O zaman not defteri tutalım önümüze gelene anlatalım yaşadıklarımızı erkek gerçekten bunu istiyor. Kendileri her haltı yesin ama elin eline değmemiş kızla birlikte olsunlar aman ne hoşş ne hoş. Aşırı sinirim bozuldu bak yazarken bile. Hiç taviz verme lütfen ayrıca tebrik ederim

Tamam ben de adamın bekaret önem verdiğini anladım zaten. Ama kendisi bakir mi? Siz bunu anladınız mı? Bütün türk erkekleri her haltı yiyor ama iş kadına gelince bekarete önem veriyor zaten.

Kendisi bakir değilse bakire kadın isteyemez. Bu dine de uygun değil mantığa da.

Yanınızdayken mi sordu. Ben olsam heyecanlanırdım. Ayy benimle yakınlaşmak mı istiyor acaba diye Tabii benim içim fesat

Yanınızdayken mi sordu. Ben olsam heyecanlanırdım. Ayy benimle yakınlaşmak mı istiyor acaba diye Tabii benim içim fesat
Hayır telefonda ben bekarete önem verdiği için sorduğunu düşünüyorum ama ben cevap vermek istemeyince kadınla erkek sevişebilir bu çok normal neden böyle garip tepki verdiğini anlamadım dedi

Onu bilmiyorum böyle bir soru sormadım sormam da ve ilgilenmiyorum da. En azından flört döneminde değil.

Çok aptalca bir soru .Bırmal ınsanlar bunu sormamalı bence .Boyke olayları bayanda erkekte anlatmak zorunda deıl .

Hayır telefonda ben bekarete önem verdiği için sorduğunu düşünüyorum ama ben cevap vermek istemeyince kadınla erkek sevişebilir bu çok normal neden böyle garip tepki verdiğini anlamadım dedi
Yani üç ay olmuş, adamın içi kaynıyordur, yakınlaşmak istiyordur Erkekler işte konuyu buradan açmaya çalışmış bence. Eşim de böyle beceriksizdir

Yani üç ay olmuş, adamın içi kaynıyordur, yakınlaşmak istiyordur Erkekler işte konuyu buradan açmaya çalışmış bence. Eşim de böyle beceriksizdir
Ben abarttım mı sizce? Cevap vermeli miydim? Ben aslında şöyle hissettim bekarete önem veriyor ve benimle ona göre devam edecek gibi. Bakireyim ama bu etken olmamalı diye düşündüm o an. Ve cevap alamayınca sinirlenmesi beni sinirlendirdi tersledim. Haksızlık mı ettim onu sorguluyorum cevap vermeli miydim acaba?

Benim gecmisim, kiminle ne yasadigim kimseyi ilgilendirmez. Henuz adı bile konmamis bir iliskide boyle birsey bana sorulsaydi ben o kisiyi kafamdan hemen silerdim, bu kisiye omur emanet edilmez bana gore. Bosandigim esim bile o kadar yillik evliligimiz boyunca bana gecmiste ne yasadigimi sormadi, sorsa da onu ilgilendirmezdi. Insanin fikri neyse zikri de odur. Bu kisi o soruyu sorarak karakterini gostermis.

Ona göre her konuyu konuşabiliyormuşuz bu da sıradan bir konuymuş. Ben büyütmüşüm

Çok doğru yapmışsın arkadaşım !

bu soruyu soruyosa onem verıyodur yani. evlenmek ıstedıgınden degıl benle de yakınlasır mı merakından bence :) yanı sonrasında senle devam etmek ıstedıgını de sanmam. ınsanların haddıne mı yahu. 3 sohbetten sonra ortam lackalasıyo. bence hıc gunluk muhabbete dahıl edılcek konu değil... niyetinin iyi oldugunu hıc sanmıyorum kızma bana da ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…