Flört döneminde normal bir soru mu bu sizce?

Akıllı adammış sizin eşiniz. benimkisi sordu önce tiripler, kapı çarpmalar... ağzının payını verdim bende, 2 gün sonra çiçeklerle geldi. Ne oldu, ne değişti dedim.
neyin tribi neyin kapı çarpması yani. Sonuçta nerden bileceksin kiminle evleneceğini ne yaşadıysan yaşadın sana kalmış. Eşim zeki adamdır bakire olamasan bile önemli değildi ben seni sevdim demişti . O benim tercihimdi fiziksel ya da duygusal olarak ne yaşadıysam yaşadım kendimi eşime saklamayı da ben seçtim. Seçmeyedebilirdim bu da benim tercihim olurdu

ben sizin düşünce tarzınızı, duruşunuzu çok takdir ettim. sakın geri adım atmayın. ben de sizin gibi düşünüyorum. aa bu bakire değilmiş o zaman benimle yakınlaşır :)) veya heh bu bakireymiş o zaman evlenebilirim hem ileride performansımı kimseyle de kıyaslayamaz, kızın ilki ben olurum :)) düşünce tarzlarının ikisi de çok çirkin. sizinle bakire olduğunuz için devam etmesi veya olmadığınız için ben yatağa atarım düşüncesiyle devam etmesi aşırı itici. zaten cevap vermeyerek delirtmişsiniz sinirden. iyi olmuş.

size tavsiyem bu adamdan size hayır gelmez. bana sorulsa anında soğurdum. mantıksız yani bakire olsa ne olmasa ne? ayrıca bu soruyu sorma cesareti neyin nesi? kendisi kim bilir kimlerle neler yaptı. saysın bakalım seks geçmişini, yüzde kaçı gerçekten onu seven kadınla yaşandı, yüzde kaçı eskortlarla yaşandı? ki eskort olayı benim gözümde iğrenç bir şeydir, düşünsenize mesela ben o kadar iğrenç bir varlığım ki benimle kendi isteğiyle birlikte olan yok ben para veriyorum eskorta benimle birlikte olması için. gurur kırıcı aslında bana göre. ama onlar bunu bile gurur sayıyorlar.

Kesinlikle haklısınız.

Ben eşime bir yakınlaşma anında söylemiştim sevgiliyken. O da tecrübesiz olduğumı bilsin, canımı yakmasın diye. Tam tersi anlayıp e banane ki demişti. Yani ciddden onlara ne? Biz gerek duyarsak söyleriz duymazsak söylemeyiz 🤷‍♀️

Bir de daha flört yani sevgili bile değil.

Bence ağzınızı arıyor. İlişkiyi ona göre şekillendirecek. Bakireyse benimle birlikte olmaz hiç uğraşmayayım diye mi düşünüyor acaba? Ya da tam tersi kendince namus değerlendirmesi yapacak. Hepsi çirkin. Çok iyi yapmışsınız.

Kesinlikle haklısınız.

Ben eşime bir yakınlaşma anında söylemiştim sevgiliyken. O da tecrübesiz olduğumı bilsin, canımı yakmasın diye. Tam tersi anlayıp e banane ki demişti. Yani ciddden onlara ne? Biz gerek duyarsak söyleriz duymazsak söylemeyiz 🤷‍♀️

Bir de daha flört yani sevgili bile değil.

Bence ağzınızı arıyor. İlişkiyi ona göre şekillendirecek. Bakireyse benimle birlikte olmaz hiç uğraşmayayım diye mi düşünüyor acaba? Ya da tam tersi kendince namus değerlendirmesi yapacak. Hepsi çirkin. Çok iyi yapmışsınız.
Canım sıkıldı benimde buna evet buna göre mi şekillenecek bir şeyler o kadar saçma ki

ben sizin düşünce tarzınızı, duruşunuzu çok takdir ettim. sakın geri adım atmayın. ben de sizin gibi düşünüyorum. aa bu bakire değilmiş o zaman benimle yakınlaşır :)) veya heh bu bakireymiş o zaman evlenebilirim hem ileride performansımı kimseyle de kıyaslayamaz, kızın ilki ben olurum :)) düşünce tarzlarının ikisi de çok çirkin. sizinle bakire olduğunuz için devam etmesi veya olmadığınız için ben yatağa atarım düşüncesiyle devam etmesi aşırı itici. zaten cevap vermeyerek delirtmişsiniz sinirden. iyi olmuş.

size tavsiyem bu adamdan size hayır gelmez. bana sorulsa anında soğurdum. mantıksız yani bakire olsa ne olmasa ne? ayrıca bu soruyu sorma cesareti neyin nesi? kendisi kim bilir kimlerle neler yaptı. saysın bakalım seks geçmişini, yüzde kaçı gerçekten onu seven kadınla yaşandı, yüzde kaçı eskortlarla yaşandı? ki eskort olayı benim gözümde iğrenç bir şeydir, düşünsenize mesela ben o kadar iğrenç bir varlığım ki benimle kendi isteğiyle birlikte olan yok ben para veriyorum eskorta benimle birlikte olması için. gurur kırıcı aslında bana göre. ama onlar bunu bile gurur sayıyorlar.
Geçmiş ilişkilerden konuştuk evet ama bu bana göre normal neden biriyle niye ayrılmış ne yaşamış ya da ilişkilerinde nasıl bu birbirimiz hakkında bir şeyler öğrenmek için evet sorulabilir tanıyoruz birbirimizi amaç belli karakterini ilişkide ki tarzını öğrenmek bana göre mi değil mi anlamak ya da belki uyuşmayacağımız şeyleri öğrenmek ama cinsel bir şeyler yaşanıp yaşanmadığını öğrenmede ne gibi bir amaç olabilir? Yani ele ne geçecek öğrenince? Yaşamışsam ne olacak yaşamamışsam ne olacak? Bu merak edilecek bir şey değil ki o ne yaşamışsa yaşamıştır mesela beni ne ilgilendirir ya da yaşadıysa ne yapayım yaşamadıysa da. Ben yaşamadım mesela yaşamadım desem ne geçecek eline? Bu durumda işte aklıma sadece şu geliyor ya yaşamadım diyecektim bakire olmam hoşuna gidecekti bınu öğrenmek için sordu o zaman diyecektim ki bu kötü bir şey. Yaşadım deseydim de ya da bana bakış açısı tamamen değişecekti belki soğuyup iletişimi kesecekti ya da benden faydalanmak isteyecek ciddi düşünmeyecekti. E ne oldu şimdi her seçenek berbat. Neresinden tutsam elimde kalıyor.

Bu devirde 30 yasinda biri bisey yasamadim
Derse ne kadar gercekci olur?
Ben yaşamadım. Ama ben bunu ona desem sizin gibi zaten inanmayacak e neden soruyor o zaman. Ya da yaşasam ne olacak yaşamasam ne olacak ne değişecek. O kadar saçma bir soru ki canım sıkıldı cidden.

sorun flört döneminde sorulması değil, direkt olarak sorulması.
buna göre mi değerlendirip yola devam edecek yani ?
Benimde buna canım sıkıldığı için cevaplamadım zaten. Muallakta kalsın diye nasıl devam edeceğini görmek için. Neticede bu şüpheyle eğer devam edemem derse demek ki bakire olup olmamam önemli onun için ve bu zihniyette birini zaten istemem.

Üç aydır biriyle flört dönemindeyiz birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Bugün bana bir anda daha önce bir erkekle yakınlaşıp yakınlaşmadığımı sordu bende cevap vermek istemedim biraz gerildik. Normal bir konu normal bir soru bu neden konuşmak istemiyorsun ki dedi. Açıkçası özel bir konu olduğu için iş ciddiye binmeden bu kadar kendimi açmak istemedim ama şu an abarttım mı diyorum konuşmalı mıydım sizce? Burda genelde aklı başında yorumlar yapılıyor sizlerden fikir almak istedim.
Siz abartmamışsınız gayet olması gerektiği gibi tepki vermişsiniz, tanışma aşamasındaki birisine böyle bir soru sorulmaz.

Ben yaşamadım. Ama ben bunu ona desem sizin gibi zaten inanmayacak e neden soruyor o zaman. Ya da yaşasam ne olacak yaşamasam ne olacak ne değişecek. O kadar saçma bir soru ki canım sıkıldı cidden.
Neden canınız sıkılıyor? hiç üzülmenize değmez inanın. Ayrıca kimseyi inandırmak zorunda değilsiniz, cevap vermeseniz bile hakkınız, bunu anlaması lazım.

Neden canınız sıkılıyor? hiç üzülmenize değmez inanın. Ayrıca kimseyi inandırmak zorunda değilsiniz, cevap vermeseniz bile hakkınız, bunu anlaması lazım.
Zaten o yüzden cevap vermek istemedim çünkü bunu bilmesine gerek yok. Benimle ben olduğum için devam etmeli geçmişte yaşadıklarım ya da yaşamadıklarım için değil. Dün geceden beri hiç konuşmadık konuşursak ne diyecek merak ediyorum ya da haksızlık ettiğini düşünecek mi üste mi çıkmaya çalışacak. Bilmiyorum kafam çok karışık

Zaten o yüzden cevap vermek istemedim çünkü bunu bilmesine gerek yok. Benimle ben olduğum için devam etmeli geçmişte yaşadıklarım ya da yaşamadıklarım için değil. Dün geceden beri hiç konuşmadık konuşursak ne diyecek merak ediyorum ya da haksızlık ettiğini düşünecek mi üste mi çıkmaya çalışacak. Bilmiyorum kafam çok karışık
Tepkiniz onu şaşırtmış belli ki bekleyin bakalım ne diyecek, tavrına göre niyeti de az çok belli olur

ona neymiş pardon??
eşim hiç böyle bir soru sormadı bana

peki siz konuşmak istemediğinde ne dedi gerekçe olarak?

Sevgililik icin gereksiz bir soru olmus.sizde şey deseydiniz ne yapacaksin baskasiyla yakinlastiysam seninle yakinlasmam icinde cesaret mi bulacaksin.

Direkt cinsel sorular
Sormal sacma zaten.. kimse evlenecegi kisinin 50 kisiyle beraber olmasini istemez ama kimisi ben yaparim karim yapmasin kafasinda

X