Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Canım benim çok geçmiş olsun anneciğine
Çok şükür atlatmış ameliyatı ne güzel dahada iyi olacak annen merak etme yanında sen varsın nasılsa.
Herşey sağlık işte diyoruz ne kadar doğru aslında

İyi geceler hanımlar...
Şimdiden bayramınızı kutlayayım .
Daha nice nice mutlu bayramlarda beraber olmak dileğimle
Hepinizin bayramı kutlu olsun kızlar.
Yarın misafirlerim gelecek bende pek giremem herhalde fırsat bulursam ceeeee derim
Hepinizi çok öpüyorum...kaydirigubbakcemile3

akannehir daha gelmedimi misafirin gec geliyorlar güç olaçaklarrrrr:teselli: güle güle gelsinlerkaydirigubbakcemile5
bende bu hafta zor girememm düğün var oğlumunnnn perişanım geceleri iş yapıyorum şimdiye kadar börek yaptım bayram böreği çöreğiii çok uykum var çok yatacağımmmm:hulya::hulya:

Ramazan bayramınız kutlu, yuregınız umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutlulugunuz katlı, sofranız tatlı, mekÂnınız tahtlı, omrunuz bahtlı, yuvanız bereketlı olsun... Damagınızı, ruhunuzu ve cevrenızı tadlandıran, gercekten guzel ve bereketlı bır bayram dılerım.

canım annene geçmiş olsun. inşallah bir an evvel sağlığına kavuşur. öpüyorum.opuyorumnanaktan

canım benim çok geçmiş olsun allah acil şifalar diliyorum
herkeze hayırlı bayramlar dilerim

eh bayram olurda kolonya olmaz mı.

tabii kahvede istersiniz şimdi.

ben görevimi tamamladım. kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:
birazda sohbet edelim değil mi ya. ama az sonra.opuyorumnanaktan

firstladym herbişeyin tamamda bayram harçlıklarımızı unutmuşsunnn

iyi bayramlar öpüyorum seni

canım ben harçlığı ufak çocuklara ayarlamıştım. ama çokistiyorsan sanada vereyim. delikafadulden

canım ben harçlığı ufak çocuklara ayarlamıştım. ama çokistiyorsan sanada vereyim. delikafadulden

saol firstladymmmmm
azda olsa damlaya damlaya göl olur dimi gidiyimde tüm kk dan 1 ytl topluyayımm
yarına kadar köşe olurum dimi???

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…