Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Hop hop hoplarım
Zıp zıp zıplarım
Minareden atlarım
Bayramınızı kutlarımopuyorumnanaktan

bayram10058ua8.jpg

selam kızlar hepinize tekrardan hayrlı bayramlar
artık gitmememk üzere geldim .

bu arada geçmişi okumadım ama duygum çok geçmiş olsun
anneciğine allah acil şifalar versin :)

ben geldim flaşcılar.......nasılsınız bakalım.........haber merkezi iyi calısıyor bakıyorumda aman iyi olun........
herkesin geçmiş kandilini kutluyorum...........

dün akşam hastaneden cıktık 3 gündür hastanede annemin yanında refakatcıydım.......
annem gözünden ameliyat oldu..........
annecigim şeker hastası..ve gözlerinde kanama olmuş.........bu kanmalarda damarda pıhtılaşma yapmış.......
kanmanın oldugu damarları lazerle yaktılar........
sonra bu pıhtıları ameliyatla temizlediler..........zor bir ameliyat dedi doktor şükürki başarılı geçmiş.....
işallah daha iyi olmuştur.........
valla vandan geldigimden beri hastanelerdeyim annemin saglıgı için koşturuyorum.........
işallah iyi olur........

bi kez daha anladım ki..........herşey saglıkla başlıyor ve saglıkla bitiyor........
saglıklı olmayınca ...hiç bir şeyinde önemi yok............
allah herkese saglıklı uzun ömürler versin flaşın gözel bayenleri................

öptüm hatta mucukladım sizleri..................

geçmiş olsun allah şifa versin cnm :Saruboceq:

biri paramı dağıtıyooooo.:dance:
banada banadaaa.....yaşassııınnn alkisalkisalkis

selam irna
ama geç kaldın ben bayramın ilk günü tüm kk nın elini öpüp paraları topladımmm
şimdi bu meşajı dubaideki yelken otelden yazıyorum topladığım paralarla oraya tatile geldimm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

selam irna
şimdi bu meşajı dubaideki yelken otelden yazıyorum topladığım paralarla oraya tatile geldimm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

tuuuuuuu ben köyleri gezecem eşi dostu gönüllicem derken sen köşeyi dönüp dubaiye uctun haa :eek:

al banaaa alll:mymeka:

burdan sana :a015: büyük hüsran içinde el sallayım barii.kötükedihüso

tuuuuuuu ben köyleri gezecem eşi dostu gönüllicem derken sen köşeyi dönüp dubaiye uctun haa :eek:

al banaaa alll:mymeka:

burdan sana :a015: büyük hüsran içinde el sallayım barii.kötükedihüso

üzülme irnacım üzülme önümüzdeki bayramda sen toplarsın bahşişleri yazık vurma o güzel kafacığına

ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

selam irna

bacımmm ben misafirlerle ugraşırkene sen toplandın bütün paraları sositosositooohhh bide tatilde
küsdüm giderkene benide gütürseydin zati çokkk yoruldum :gitme:

duygucıkmazı anneçigine çokkk geçmişler olsunn canımma.s.

kıslarrr hepiçiginize iyi akşamlarrrrrkaydirigubbakcemile3

bir bayram daha bitti

rabbim asıl bayramları kabirde mizanda

defteri amelimiz elimize verildiğinde

sıratta böyle bayramlar yaşatsın inşallah........

iyi geceleropuyorumnanaktan

FLAŞCILAR HERKESIN GEÇMİŞ BAYRAMINI KUTLAR HEPINIZIN ELLERİNDEN YANAKLARINDAN TEK TEK ÖPERIM...........

ŞenizŞenizŞeniz

İŞTE FLAŞ HABER.............BEN DÜN GECE SÖZLENDİM.........FLAŞCILAR...........:kedi::kedi::kedi::eek::asigim:

FLAŞCILAR HERKESIN GEÇMİŞ BAYRAMINI KUTLAR HEPINIZIN ELLERİNDEN YANAKLARINDAN TEK TEK ÖPERIM...........

ŞenizŞenizŞeniz

İŞTE FLAŞ HABER.............BEN DÜN GECE SÖZLENDİM.........FLAŞCILAR...........:kedi::kedi::kedi::eek::asigim:

duygu allah tamaamına erdirsinnnn
allah mesut etsinnnn

X