Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

esmer güzelim artık kaynana tahtına oturuyor. eh artık gelin hizmet eder.:roflol::roflol:

egyptsue.png

ank06 ben giyimde çok cesurumdur dermişşşş.

b61a2b675c0e3944577823fnz0.jpg

sınır tanımıyom nasılsa aynı ben :kedi:

muhteşem üçlü gizli gizli kaynatıyorlarmış.

2mfdylf.jpg

ablam resimler yok

kızlar ben tartılarla barıştım. :roflol::roflol:

garfield-f12-43.gif

sankim çok kilolusunda ablacım aşkolsun yani kaydirigubbakcemile3

esmer güzelim artık kaynana tahtına oturuyor. eh artık gelin hizmet eder.:roflol::roflol:

egyptsue.png

otursun arkadaşım yakışır ona kaynanalık kaydirigubbakcemile3

ben geldim flaşcılar.......nasılsınız bakalım.........haber merkezi iyi calısıyor bakıyorumda aman iyi olun........
herkesin geçmiş kandilini kutluyorum...........

dün akşam hastaneden cıktık 3 gündür hastanede annemin yanında refakatcıydım.......
annem gözünden ameliyat oldu..........
annecigim şeker hastası..ve gözlerinde kanama olmuş.........bu kanmalarda damarda pıhtılaşma yapmış.......
kanmanın oldugu damarları lazerle yaktılar........
sonra bu pıhtıları ameliyatla temizlediler..........zor bir ameliyat dedi doktor şükürki başarılı geçmiş.....
işallah daha iyi olmuştur.........
valla vandan geldigimden beri hastanelerdeyim annemin saglıgı için koşturuyorum.........
işallah iyi olur........

bi kez daha anladım ki..........herşey saglıkla başlıyor ve saglıkla bitiyor........
saglıklı olmayınca ...hiç bir şeyinde önemi yok............
allah herkese saglıklı uzun ömürler versin flaşın gözel bayenleri................

öptüm hatta mucukladım sizleri..................

ben geldim flaşcılar.......nasılsınız bakalım.........haber merkezi iyi calısıyor bakıyorumda aman iyi olun........
herkesin geçmiş kandilini kutluyorum...........

dün akşam hastaneden cıktık 3 gündür hastanede annemin yanında refakatcıydım.......
annem gözünden ameliyat oldu..........
annecigim şeker hastası..ve gözlerinde kanama olmuş.........bu kanmalarda damarda pıhtılaşma yapmış.......
kanmanın oldugu damarları lazerle yaktılar........
sonra bu pıhtıları ameliyatla temizlediler..........zor bir ameliyat dedi doktor şükürki başarılı geçmiş.....
işallah daha iyi olmuştur.........
valla vandan geldigimden beri hastanelerdeyim annemin saglıgı için koşturuyorum.........
işallah iyi olur........

bi kez daha anladım ki..........herşey saglıkla başlıyor ve saglıkla bitiyor........
saglıklı olmayınca ...hiç bir şeyinde önemi yok............
allah herkese saglıklı uzun ömürler versin flaşın gözel bayenleri................

öptüm hatta mucukladım sizleri..................

:çok üzgünüm::çok üzgünüm: çok üzüldüm gecmiş olsun ya dikkat edin duygucuğum bende şeker var çok zor bi hastalıkkkkk benim yerime annene selama soyle ellerinde öpopuyorumnanaktan

♥ Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir.

Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları

günlerdir.

Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet

olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle,

X