Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

kısmetsız kedı aslında kızmetsız fılan degıl çokkkkkkkkk zengınmış..........ahanda paha biçilemeyen takılarıyla yakaladım

sevalcık ayagını güneşlendırırken yakaldım sanırsam bogulacak haberi yokkkkkkkkkk.............puhahhahhah

ev hanımı şimdi edıyle futbol oynuyosun ama ya cıkacak bır suru camasır aklına hiç gelmıyo dımı

ve buda ben hepinizi öpücektim......fakat lakin......ama............sanırım arkadaki yakışıklıyı öpücem........ne yakışıklı vaşşşşşşşşşşşşşşşşş

sehernaz..........ne yapmaya calısıyorsun..denız keyfımı gazete keyfımı......yoksa ezıyetmı........

En üst kat benim ona göre kimse sulanmasın oraya zemuszemus ferah feah otururuz balkonumda bolcada dedikodu yaparız artık :lepi:

Canımm..Firstlady ablamın karşısı da senin olsun..ŞenizEl sallaşırsınız ne güzeell kaydirigubbakcemile3

ayyy çiçeğiiiimmm sne bitanesiinn

kıslar benim evim yok,siz hangisini veririseniz razıyım beyaa.
yeteriinkii eviiimm olsuuuuunnn..hihoyyyt

Canımcımmm..seç bi dene kendine..daha ev çokkaydirigubbakcemile5
Bi site almışım size..kaydirigubbakcemile3 .seç beğen al..canının çektiğini..kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
Barçman ada ayıralım iyi bi yerde..şöyle güneş görür filanyerimseniben
Gelince yerleşir hemenopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Son düzenleme:

yüceler yücesi oşınım kendini ıslanmamak için koruyor ya.........bana ıslanacakmış gibi geliyor......demedi demen......hehhehheh

dag çicegim pışını pırtısını toplamış.....daglara gitmek için yola düşmüş

Duyguumm.o kiloyla biraz zor giderim.delikafadulden.gitmek var ..dönmek yok..ben helalleşeyim en iyisi sizlerle..:roflol::roflol:

herkezler denızde yakından cektım........kendınızı tanıdınızmı

Ben seçemedim bi türlü kendimi..hepsi birbirine benziyo bunların..kaydirigubbakcemile3
Benim kibim rus tiplisi hiç yookkk:roflol::roflol:
Benden habersiz mi gittiniz yoksam????? :sm_cool: kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…