Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

oh be ank06 geldi.:lepi:alkisalkisalkis:sm_cool::1hug:a.s.:asigim:

geldim ablacım çok şükür kavuşturana zemuszemus :teytey:

gnaydn10ol3.gif

flaşın en güzel en tatlı en özel bayenleri.........hepinize iyi haftalar.........

ankım hoş geldin..........nasılsın .........her şey yolundamı......

bide barçman ablam gelse hayırlısıyla.........tek tek mucukluyorum....hepinizi...........

hoşbulduk duygucum herşey yolunda şimdilik opuyorumnanaktan

:dance::dance::dance::dance:

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

ŞenizŞenizŞenizŞeniz

opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :sm_cool: :sm_cool:

duygum ank06 ile ne fısıldaşıyorsun.

%5B5%5D282200813113_2733.jpg

iki çift laf ediyoz işte dedikodu babında yaniii kimseler duymasın diye :

hoş geldin canım baban daha iyimiş sevindik kendine iyi bak öptümopuyorumnanaktan

hoşbulduk canım benim daha iyi şu anda bende seni öpüyorum tatlım kaydirigubbakcemile3

günaydınnn flaşcılarrr hepiçiginize çokkkk güzel bi hafta olsunnnnn öpüldüzzzzkaydirigubbakcemile3sositososito

ankamm hoşgedinn canımmm babana çokk sevindimm iyi olduguna geçmişler olsunna.s.a.s.

Hoşbulduk canım benim çok tşkler sağol opuyorumnanaktan

flaşçıların edilerii kk ya girebilmenin yollarını aramaya başlamışlarrrr

İstedikleri kadar uğraşsınlar sonları hüsran olur zaten :roflol:

flaşçıların bebekliğide birarada geçmişşşş:)))))))

Hep beraber dimi yani anca beraber kanca beraber vereliniortak

zaman_hayran_3.jpg

Flaş Flaş ın güzelleri..sonunda hep birlikte..bir mahallede oturmaya karar vermişleropuyorumnanaktan
Çiçeklerin sokağıda çiçekler içinde olacak tabi ki:1hug: a.s. a.s.

zaman_hayran_3.jpg

Flaş Flaş ın güzelleri..sonunda hep birlikte..bir mahallede oturmaya karar vermişleropuyorumnanaktan

karışmam valla. en üst katta ben oturacağım. hem halı filanda silkelemem. silkeleyenleride :tomato: topa tutarım. ona göre gayrım.:roflol::roflol::roflol:

oooo dağçiçeğimden de böyle güsellll bir haber beklenırdı zaten,tıpkımmm kendı gıbım...:kedi:

ohh içim acıldı valla bakarkene bilem...
[/QUOTE
Seç beğen al canımcım..opuyorumnanaktan

karışmam valla. en üst katta ben oturacağım. hem halı filanda silkelemem. silkeleyenleride :tomato: topa tutarım. ona göre gayrım.:roflol::roflol::roflol:

Anlaştık ablam..Şeniz zaten bende alt katları severim..kaydirigubbakcemile5 Silkeleyin durun tepeme :roflol::roflol:Bizde ev bol ..kaydirigubbakcemile3

slm flaşçılar nasılsınız firstlady ablam nasılsın resimlerini gördüm süpersin valla kızında çok tatlı birisi aynı annesi gibi muhteşem bir gün olmuş belli opuyorumnanaktan

zaman_hayran_3.jpg

ayyy çiçeğiiiimmm sne bitanesiinn

kıslar benim evim yok,siz hangisini veririseniz razıyım beyaa.
yeteriinkii eviiimm olsuuuuunnn..hihoyyyt

12.jpg

irna ablacıgım kımseye demedıgı bir yetenegını yakaladım ......suyu acayıp bi şey oluyormuş.....sekılden sekıle girerek

X