Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

oh be ank06 geldi.:lepi:alkisalkisalkis:sm_cool::1hug:a.s.:asigim:

geldim ablacım çok şükür kavuşturana zemuszemus :teytey:

hoşbulduk duygucum herşey yolunda şimdilik opuyorumnanaktan

Flaş Flaş ın güzelleri..sonunda hep birlikte..bir mahallede oturmaya karar vermişleropuyorumnanaktan
Çiçeklerin sokağıda çiçekler içinde olacak tabi ki:1hug: a.s. a.s.

Flaş Flaş ın güzelleri..sonunda hep birlikte..bir mahallede oturmaya karar vermişleropuyorumnanaktan

oooo dağçiçeğimden de böyle güsellll bir haber beklenırdı zaten,tıpkımmm kendı gıbım...:kedi:

ohh içim acıldı valla bakarkene bilem...

karışmam valla. en üst katta ben oturacağım. hem halı filanda silkelemem. silkeleyenleride :tomato: topa tutarım. ona göre gayrım.:roflol::roflol::roflol:

slm flaşçılar nasılsınız firstlady ablam nasılsın resimlerini gördüm süpersin valla kızında çok tatlı birisi aynı annesi gibi muhteşem bir gün olmuş belli opuyorumnanaktan

ayyy çiçeğiiiimmm sne bitanesiinn

kıslar benim evim yok,siz hangisini veririseniz razıyım beyaa.
yeteriinkii eviiimm olsuuuuunnn..hihoyyyt

irna ablacıgım kımseye demedıgı bir yetenegını yakaladım ......suyu acayıp bi şey oluyormuş.....sekılden sekıle girerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…