Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

facede kk grubuna alınmayanlar diye bir grup açıcam facede özebuşşş gel yafri sende almazlarsa almasınlar bizde yen igrup kurarık kendümüze alam yarebbim ne grupmış beeekaydirigubbakcemile3

demi... heççç.... acalım kuşummmm..bızde onları almıyakkkkkk:dilcikar:

sıcağı sıcağına bir foto işte özebuş 5 dakika önce çektim

yalandan kim ölmüş

özebuşum evet yafri fazla naz aşık usandırır hesabıı bugün son bugünde almasınlar yarın açıyorum kk nın face grubuna alınmayanlar grubu diye proteşto edecem :dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

yaa ben şaka yapıyorsunuz sandım beni hemen aldılar bu arada özebus sen beni eklesene uleynn

allahım yaa beni facebookta 1 hafta evel buse kozmetik diye biri eklemiş ortak bir arkadaşımız var diye kk nden sanıp kabul ettim bugün mesaj atmış ben ömer diye körolmayısıca erkekmiş meğer nasıl atacağım ben onu arkadaşlıktan bilen varmı kızlar

hadi geçmiş olsun anacım bu ömerin orada ne işi var şimdi CADIARZU
bende hiçdüşünmedim üye olmayı zaten teknoloji özürlü biri olarak burayı ancak hakettim
bide orayla kendimi düşünemiyorum.
valla bana çok güzel dakikalar geçirtiyor burası sallayın gitsin facebooku delikafadulden

yok yaa aslında korkulacak bir durum yok ben oraya neredeyse 1 yıldır üyeyim erkeklerden gelen arkadaşlık taleplerini görmezden geliyorum ama bunun ismi buse yaa oradan yanıldım meğersem o firmanın adıymış

yaa ben şaka yapıyorsunuz sandım beni hemen aldılar bu arada özebus sen beni eklesene uleynn

yok ablacım ne şakası gerçi bayağı bozulmuştum ama sanırım yanlız değilim o yüzden tınlamıyorum artık ablası istersen tabiki bende ekleyeyim yeni özelden yollasana ismini adını biliyorum gerçide soyadın yani vallahi nüfusuma geçirmicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…