Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

yok ablam birkaç gün daha burada iki gündür onun getirdiği kirlileri yıkayıp ütülüyorum şimdide gidip temizlik yapmam lazım ama hiç canım istemiyor bugün nedense öff

sorma ablam ya bendede aynı durum ev beter böceğin evine dönmüş
banyolar çamaşır dolmuş valla off offfffffffff bir yandanda yıkananlar var ütülenecek
allah bize kolaylık versin ŞenizŞenizŞenizŞeniz

kızlar facebookta KK nın grubu var orada nicklerimiz bölümünden birbirimizi bulabiliriz şekerlerŞeniz

kedijik nereye ve neden gidiyorsun bilmiyorum ama
ÇABUK DÖN

evet biliyorum ablacım o kk grubunu yanlız ben artık hey heylenmeye başladım 2 haftadır kapalı birr grup olduğu için katılma isteği yolluyorum tık yok sıkılmaya başladım sorumlusu kim grubun bilmsem her hangi biri ile irtibatada geçemiyorsun... neyse bu son istek yollayışım zaten grubu kapalı yapıyorsun ilgi sıfır amaaaaaannnn almazlarsa almasınlar yakında anti kk grubu kurucam facede zati:jeyyar:

evet biliyorum ablacım o kk grubunu yanlız ben artık hey heylenmeye başladım 2 haftadır kapalı birr grup olduğu için katılma isteği yolluyorum tık yok sıkılmaya başladım sorumlusu kim grubun bilmsem her hangi biri ile irtibatada geçemiyorsun... neyse bu son istek yollayışım zaten grubu kapalı yapıyorsun ilgi sıfır amaaaaaannnn almazlarsa almasınlar yakında anti kk grubu kurucam facede zati:jeyyar:

aynen ya ben 5 aydır onay beklıyorummmmmkafamçokkarıştı

oy benim güzeller güzelim gelmişhihoyyyt

ablam sen nerelerdesin çok özledim seni yaaa

ben iki eflenip geldim hihoyyyt delikafadulden
iş değiştirdim :nazar:
iş güç koşuşturma koca temizlik yimek derkene ahanda aynen bööle -tatlicadiarzu- oldum
ama çok özledim valla yav Şeniz

ben iki eflenip geldim hihoyyyt delikafadulden
iş değiştirdim :nazar:
iş güç koşuşturma koca temizlik yimek derkene ahanda aynen bööle -tatlicadiarzu- oldum
ama çok özledim valla yav Şeniz

bak bugün evde işim çok delikafadulden

sakın biryerlere ayrılma neredeyse bir yıl oldu görüşmeyeli özledim seni

artık sıksık görmek istiyorum fıstığım tamammıŞeniz

bak bugün evde işim çok delikafadulden

sakın biryerlere ayrılma neredeyse bir yıl oldu görüşmeyeli özledim seni

artık sıksık görmek istiyorum fıstığım tamammıŞeniz

canım barçmanım benim işyerindeyim sadece 12-13 arası nete girebiliyom sonra kapanıyo inşallah evden bakabilirim. öptüm seni çooooooooooooooooooook

canım barçmanım benim işyerindeyim sadece 12-13 arası nete girebiliyom sonra kapanıyo inşallah evden bakabilirim. öptüm seni çooooooooooooooooooook

bende seni öpecektim ama son 24 saat içinde çok kişiyi öptünüz istirahat edin diyorkaydirigubbakcemile3
kimseyi bolbol öpemiyoruz bu sitede loodelikafadulden

selam kızlar.....aranıza hoşgeldim...ne yüzsüzüm deme..
iişre kk nın en eltileri ben ve roşumm
baharcicegidsjhfkas1.jpg

facede kk grubuna alınmayanlar diye bir grup açıcam facede özebuşşş gel yafri sende almazlarsa almasınlar bizde yen igrup kurarık kendümüze alam yarebbim ne grupmış beeekaydirigubbakcemile3

dinlenme molasında yeni gelenlere bulaşmak lazım değilmi

işte eski bir dost süperişi22 yeni montuyla çok sükse yapıyormuş

X