Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

tamam yolluyorum hemenŞeniz

yaa ben şaka yapıyorsunuz sandım beni hemen aldılar bu arada özebus sen beni eklesene uleynn

yok yaa aslında korkulacak bir durum yok ben oraya neredeyse 1 yıldır üyeyim erkeklerden gelen arkadaşlık taleplerini görmezden geliyorum ama bunun ismi buse yaa oradan yanıldım meğersem o firmanın adıymış

vallahi ben oarayıda seviyorum bazı oyunlar var barçmanım bilir belki onlara sardım orada müttefik eklemek için arkadaşlık daveti yolluyorsun önceleri hepsini silerdim artık zararsızlara dokunmuyorum kocişle inada bindi biraz ama güzel oluyor bir taraftan profillerinde payşaltıkları resim oyun video herşeyi görebiliyorsun zararı olmadığı sürece seviyorum faceyide yaa

ablacım arkadaşlarını açacaksın o zatı muhteremin isminin sağ tarafındaki X butonunun tıklayıp silicen evet gıcık oluyorum böylelerine o tür bir mesaj geldimi tırrrrtttt hemen deletteeeeeeeeee.....
mavicenin çantası nasıl kızlar yeni almışdelikafadulden

anacım laf yetiştirecem diye satşamalrı görmemişim kıs arzu korkarım bundan ben kıs vallahi utanarak sülüyom kazık kadar kadunum ama korkuyorum heyvanatlardan yaaa
kaydirigubbakcemile3 güzelmiş demek bu aralar iştahı yok mavicenin genellikle böyle çantalarla dolaşır
bak bu olur ımmmm karnımmı acıktı necokacimcoook

evet evet bende seviyorum bir sürü eski arkadaşımı buldum

ama sizi gruba almamalarını anlayamadım kk nün iki tane grubu var facede hatta birde pembe gazete grubu var hangisi sizi almayan acaba?

yok yaa aslında korkulacak bir durum yok ben oraya neredeyse 1 yıldır üyeyim erkeklerden gelen arkadaşlık taleplerini görmezden geliyorum ama bunun ismi buse yaa oradan yanıldım meğersem o firmanın adıymış

Bir kerede bana oldu burada özelden yazmış eşşek herif tanışalım diye hay hay dedim pis herif ne olacak çokmu arıyorlar anlamadım yaa Çok üzgünüm çoook

barçman ve edisi ne kadar mesut görünüyorlar:))))

edisi pek görünmesede:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…