Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

allahim nazarlardan korusun bu mutlulugu hic bozulmasin....
gercek askin hala yasadiginin ispatidir...
tekrar sevgililer günün kutlu olsun ablacim...

allahim nazarlardan korusun bu mutlulugu hic bozulmasin....
gercek askin hala yasadiginin ispatidir...
tekrar sevgililer günün kutlu olsun ablacim...

sağol ablacığım bence aşktan ziyade derin bir sevgi bu :Saruboceq: 24 yıldır tam gaz sürüyor allah hepinize nasip etsin inşallah

barçman ablamm inş.bikaç 24 sene daha görürsünüz beraberrrsüprizzzzzne kdar ddüşünceliii bi edim abimizz var.ahh ahh bizimkilerdee öle olur inş.evlenincee

barçman ablamm inş.bikaç 24 sene daha görürsünüz beraberrrsüprizzzzzne kdar ddüşünceliii bi edim abimizz var.ahh ahh bizimkilerdee öle olur inş.evlenincee

inşallah ablam inşallah edi ağbiniz özel günlere çok önem verir sadece 1 kez unuttu ona öyle bir ders verdimki bir daha asla unutmazkaydirigubbakcemile5

ayyy ne güsel ya Allah mutluluğunuzu daim etsin:Saruboceq: hep bi ömür böle mutlu olun inşallah.ne kadar düşünceliymiş eşin darısı benimkinin başına:Saruboceq:

ayyy ne güsel ya Allah mutluluğunuzu daim etsin:Saruboceq: hep bi ömür böle mutlu olun inşallah.ne kadar düşünceliymiş eşin darısı benimkinin başına:Saruboceq:
inşallah canım :Saruboceq:allah sizde ömür boyu ayırmasın hep mutlu ve huzurlu olun inşallah:lepi:

yorumsuz......................................................

amanııınnnnnnn..:1shok:..ınsanoglunun aklına sasıyorum.....delikafadulden

ıyı akıl etmışlerde....sözum ona....özgürlügünü herseyını engellemısler...:mymeka:

yazık ya....klava:

acaba kız olsaydı ne yapıcaklardı............:uhm::roflol::roflol:

Son düzenleme:
duygyla sevgilisi sevgililer gününü kutluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…