Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

bu da ben kocama sürpriz hazırlarken

işte bi sevgililer günüde böyle geçti

buda mavice ve kocası,,

egem hepsi harikaaaa ayyy benim bonus kocişim:asigim: balık burcudur zaten kendileriii:1closedeyes: şaka biryana gerçekten güzel ama çok güzel bir gündü beim için :asigim: umarım hepinizin güzel geçmiştira.s hergün sevgililerrrrr günüüüüüüüüü:sm_cool:

firstlady ve kocası

oyyy oyy oy bayıldım ben onlara. :sm_cool: kıslar benim kocişte bana kutu içinde 2 tane gülle geldi. ay çok mutlu oldum.senağlama yazık beni düşünmüş ya....geçen sene eğlenmeye gidebilmiştik. bu sene çalıştığı için kıymadım.a.s. çiçekler bile beni duygulandırdı.

Allah nazarlardan saklasın ablacım.:1hug:Kimle konuşsam hepsinin içi geçmiş.Amaann boşver sevgililik halimizmi kalmış diyolar hep.a.s.

işte habercilikte "zardunya sakkum" farkı :hooray:

gurbiş KK nın yaramaz kısı benden kaçamadı ve geçtiğimiz hafta sonu sevgilisiyle beraber objektifime yakalandı:lepi:

"zardunya sakkum" dan kaçamazsınız dikkat edin heran sizi de :mymeka::enbuyukkk:yakalayabilir

:roflol:süprizzzzz

işte bir zardunya_sakkum farkı daha şakkıdı

barçman eşi ile beraber fotograf çekimi yaparken objektifime yakalandılarsengözlerimebaksanab:smiley-cool:

unutmayın "zardunya_sakkum" dan asla kaçamazsınız:mymeka::enbuyukkk:

ben ortaya koydum beğenen alsın canım:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…