Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

ev hanımı ve kocası

92807p.jpg

bu da ben kocama sürpriz hazırlarken

92789p.jpg

işte bi sevgililer günüde böyle geçti

92773p.jpg

buda mavice ve kocası,,

92799p.jpg

egem hepsi harikaaaa ayyy benim bonus kocişim:asigim: balık burcudur zaten kendileriii:1closedeyes: şaka biryana gerçekten güzel ama çok güzel bir gündü beim için :asigim: umarım hepinizin güzel geçmiştira.s hergün sevgililerrrrr günüüüüüüüüü:sm_cool:

firstlady ve kocası

92803p.jpg

oyyy oyy oy bayıldım ben onlara. :sm_cool: kıslar benim kocişte bana kutu içinde 2 tane gülle geldi. ay çok mutlu oldum.senağlama yazık beni düşünmüş ya....geçen sene eğlenmeye gidebilmiştik. bu sene çalıştığı için kıymadım.a.s. çiçekler bile beni duygulandırdı.

oyyy oyy oy bayıldım ben onlara. :sm_cool: kıslar benim kocişte bana kutu içinde 2 tane gülle geldi. ay çok mutlu oldum.senağlama yazık beni düşünmüş ya....geçen sene eğlenmeye gidebilmiştik. bu sene çalıştığı için kıymadım.a.s. çiçekler bile beni duygulandırdı.

Allah nazarlardan saklasın ablacım.:nazar::1hug:Kimle konuşsam hepsinin içi geçmiş.Amaann boşver sevgililik halimizmi kalmış diyolar hep.a.s.

işte habercilikte "zardunya sakkum" farkı :hooray:

gurbiş KK nın yaramaz kısı benden kaçamadı ve geçtiğimiz hafta sonu sevgilisiyle beraber objektifime yakalandı:lepi:

"zardunya sakkum" dan kaçamazsınız dikkat edin heran sizi de :mymeka::enbuyukkk:yakalayabilir

işte habercilikte "zardunya sakkum" farkı :hooray:

gurbiş KK nın yaramaz kısı benden kaçamadı ve geçtiğimiz hafta sonu sevgilisiyle beraber objektifime yakalandı:lepi:

"zardunya sakkum" dan kaçamazsınız dikkat edin heran sizi de :mymeka::enbuyukkk:yakalayabilir

:roflol:süprizzzzz

işte bir zardunya_sakkum farkı daha şakkıdı

barçman eşi ile beraber fotograf çekimi yaparken objektifime yakalandılarsengözlerimebaksanab:smiley-cool:

unutmayın "zardunya_sakkum" dan asla kaçamazsınız:mymeka::enbuyukkk:

ben ortaya koydum beğenen alsın canım:1closedeyes:

X