Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

dopiğimiz bayağı sessizleşmiş:KK59: siftah benden devamı tüm K.K. dan olsun :KK16: :KK1::KK1:

images

sabahçıyım bugün. minik kızımın gözleri çapaklanıp duruyor. canım sıkıldı bu yüzden. ılık su ile devamlı temizliyoruz. galiba yine veteriner yolu göründü. o yüzden erken kalktım. bakalım veteriner amcası ne diyecek.

selam canım:KK71: ne haber nasılsın görüşmeyeli:KK16::KK16::KK16:

Bende iyiyim canım sağolll gözükmedim sende hiç yaaa :KK19:

sabahçıyım bugün. minik kızımın gözleri çapaklanıp duruyor. canım sıkıldı bu yüzden. ılık su ile devamlı temizliyoruz. galiba yine veteriner yolu göründü. o yüzden erken kalktım. bakalım veteriner amcası ne diyecek.

Betüş abla nasıl oldu minik kızın geçtimi gözündeki çapakkk

Dün telefonda çiçeğimle vede lereenimle görüştükkkk :KK64: :KK64:

Lereenimin kızı doğum yaptı bir oğlu daha olmuşş :emir_bebek: :nazar: eşini bekliyor gelince buluşma yapmak ist,yoruz kısmetse sinemde gelecekkk inşallah...

Çiceğiminde mayıs sonu gibi gelme durumu var kısmetse :KK64: :KK64: onuda bekliyoruz artıkkk

ank.m canım kızımın gözleri iyi gibi. veteriner amcası mikrop kapmış dedi. damla verdi. galiba küçük beyimiz zübük ona pati atmış. bu yüzden olduğunu sanıyoruz.:63:
buluşmanızı bekliyorum bu arada.

Son düzenleme:
Dün telefonda çiçeğimle vede lereenimle görüştükkkk :KK64: :KK64:

Lereenimin kızı doğum yaptı bir oğlu daha olmuşş :emir_bebek: :nazar: eşini bekliyor gelince buluşma yapmak ist,yoruz kısmetse sinemde gelecekkk inşallah...

Çiceğiminde mayıs sonu gibi gelme durumu var kısmetse :KK64: :KK64: onuda bekliyoruz artıkkk

AaA lereenim yinemi anane olmuş Çok sevindim Güle güle büyütsünler
Fıstığım buluşmada bol bol foto çekin:KK16:

X