Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

cuma10.png

gunaydın arkadaslar ben aranıza yenı katıldım nette gezerken buldum bu sıteyı ck begendım ama sıte hakkında bırsey bılmıyorum benı bıraz bılgılendırırsenız sevınırım şımdıden tskler

gunaydın arkadaslar ben aranıza yenı katıldım nette gezerken buldum bu sıteyı ck begendım ama sıte hakkında bırsey bılmıyorum benı bıraz bılgılendırırsenız sevınırım şımdıden tskler

Canım..hoş gelmişsin..öğretecek bir şey yok:KK71:
İlgini çeken konulara katılıyorsun
Zaten arkası kendiliğinden geliyor:KK61:

Günaydınnn lokumummm buralardayım ya resim eklemede sorun çıkıyor bazen yoksa nasıl flaşlarım varyaaaa :KK53: sen nasılsınnn iyimisinn :KK19:

iyiyim birtanem Sıksık uğra özletme kendini:KK16:
minnakkkk tavşanlarım benim hepinize güzel bir hafta diliyorum mucu mucu salayalı sümüklü:KK51::KK51:

Ay tatlı tavşancıkda gelmiş:KK16::KK16::KK16:

minnakkkk tavşanlarım benim hepinize güzel bir hafta diliyorum mucu mucu salayalı sümüklü:KK51::KK51:

Günaydınnnnnm minnakkkkk tavşanımmmm ne habersin :KK19:

Canım..hoş gelmişsin..öğretecek bir şey yok:KK71:
İlgini çeken konulara katılıyorsun
Zaten arkası kendiliğinden geliyor:KK61:

Günaydınnnnn çiceğimmmmm :KK19:

iyiyim birtanem Sıksık uğra özletme kendini:KK16:

Ay tatlı tavşancıkda gelmiş:KK16::KK16::KK16:

Günaydınnnn barçommmmmm :KK19:

kaç gündür kk ya uğrayamadım. internetimizde nedense bir ağırlık var. bağlantıyı sağlayana kadar sinir olup çıkıyorum. bu ara eşim babası için memleketine gittiydi. nerdeyse 2 hafta olacak. tabii bu yüzden oğluş babasının dükkanına gidiyor. o gelip yemek yesin diye hazırlık yapıyorum. dışarıda yemeyi sevmediği için aç geliyor. giderkende yemeğini yedirmek zorunluluğu duyuyorum. babası olsa umursamam aslında.:KK60: yarın askerlik sınavı varmış. sonra yeri ve uzunluğu-kısalığı belli olacakmış. yeni yeni adetler çıkmış. eskiden böyle sınav filan yoktu. neyse heyecanım ve üzüntüm son noktada anlayacağınız. hayırlısıyla gidip gelmek nasip olsun. hepinizi bol bol öpüyorum.:KK16::KK54:

kaç gündür kk ya uğrayamadım. internetimizde nedense bir ağırlık var. bağlantıyı sağlayana kadar sinir olup çıkıyorum. bu ara eşim babası için memleketine gittiydi. nerdeyse 2 hafta olacak. tabii bu yüzden oğluş babasının dükkanına gidiyor. o gelip yemek yesin diye hazırlık yapıyorum. dışarıda yemeyi sevmediği için aç geliyor. giderkende yemeğini yedirmek zorunluluğu duyuyorum. babası olsa umursamam aslında.:KK60: yarın askerlik sınavı varmış. sonra yeri ve uzunluğu-kısalığı belli olacakmış. yeni yeni adetler çıkmış. eskiden böyle sınav filan yoktu. neyse heyecanım ve üzüntüm son noktada anlayacağınız. hayırlısıyla gidip gelmek nasip olsun. hepinizi bol bol öpüyorum.:KK16::KK54:

Günaydın Betüşüm sıkma canını Hayırlısıyla Sağsalim gidip dönecek askerimiz inşallah:KK16:

Günaydınnnnnm minnakkkkk tavşanımmmm ne habersin :KK19:

Günaydınnnnn çiceğimmmmm :KK19:

Günaydınnnn barçommmmmm :KK19:

:KK16::KK16::KK16::KK16:

ben geldimmmm
ama kimse beniii aramamış:KK34::KK34::KK34:
:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:neyse ben evdeyim tamirle haşir naşirimmmmm
her yer berbat yardım arkadaşlarrr offffffffffffff:KK50:
biiiii bitse bu tamir orayı yık burayı yık öldüm bennnnn yaaaaa:KK52::KK52::KK52:
---------------------
FLAŞIN GÜZEL HATUNLARIIIIIII:KK54::KK54::KK54::KK54:

Günaydınn betül ablacımmm Hadi bakalım hayırlısı olsun oğluşunda inşallah çok güzel bir yere giderde yapar askerliğini ablacımm En Büyük TÜRKİYE üzülme be ablamm vatan görevi bu işte sağ sağlıim gider gelir aslanlar gbi hiç merak etme sen :KK19: bende çok öpüyorum seniii

Günaydın Betüşüm sıkma canını Hayırlısıyla Sağsalim gidip dönecek askerimiz inşallah:KK16:

:KK16::KK16::KK16::KK16:

Günaydınnn barçommm nasılsınnn :KK19:

ben geldimmmm
ama kimse beniii aramamış:KK34::KK34::KK34:
:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:neyse ben evdeyim tamirle haşir naşirimmmmm
her yer berbat yardım arkadaşlarrr offffffffffffff:KK50:
biiiii bitse bu tamir orayı yık burayı yık öldüm bennnnn yaaaaa:KK52::KK52::KK52:
---------------------
FLAŞIN GÜZEL HATUNLARIIIIIII:KK54::KK54::KK54::KK54:

Hoş geldin gülhancımmm nasılsınnn sende gözükmğyon hiçç hayırdır ev tadilatınamı başladınız kolay gelsin sizlere biter merak etme canımm kolay değildir ama biterrr :KK19:

X