Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

gül kokulu öpücüğümü beğenmişsinizdir umarım.
birkaç gündür yoktum. beni farketmemişsiniz. :umursamaz:
tansiyon birden tavan yapmış. eh yaşlandık artıkın.
dr. filan derken normale döndüm.
döndümde, eşimin babası aniden rahatsızlandı. tabii eşim apar topar memleketine gitti.
dün ameliyat olmuş. şimdilik durumu iyi imiş. kayınbabam 90 yaşında.
iyi olsa ne olacak artık. kafada gitmiş iyice. işimiz zor kızlar. allahtan eltim bakıyor.
allah onunda yardımcısı olsun. benden havadisler bu kadar.opuyorumnanaktan

ablacım ben resımlı falan göremiyorumyavvv gecmıs olsun ablacım allah acil şifa versinnn yaaa zor devir bu devirde yasamakta yaslanmakta ablacımmm allah sana uzun saglıklı ömürler versın inşallahh:Saruboceq:

Ablası günaydın opuyorumnanaktan çok geçmiş olsun ben face de görünce bi sorun yok herhalde diye düşündüm inan a.s.

günaydın betüş ablacımmm opuyorumnanaktan

günaydın flasın güzel hatunlarııbayanssulusmile

günaydın aslıcımmm opuyorumnanaktan

beğenmezmiyiz hiç ablamm ..
çok geçmiş olsun sanada çok yüksekmi tansiyonun ..
benimde 12 ye çıktımı kafam sallanıyor resmen hep düşükte çünkü..
k.pederede çok geçmiş olsun inşallah iyileşir en kısa zamanda ..
yaşlılık zor ya allah kimselere muhtaç etmesin inşallah

sağolun kızlar. faceye giriyor ve çıkıyordum. ayakta duramıyordum. zaten kız benim yerime profilime giriyor. tarla oyunu var. kendi profilindeki yetmezmiş gibi benim profilede eklemiş. bu arada birikenleride kontrol ediyor. ben sanmayın yani. ben sadece videolarla ilgileniyorum.:roflol:

---------------------
oyyyyyyyyyyyyy kıyama ben betül ablammmm gecmiş olsun kayın peter içinde allah şifasını versinnnnnna.s.a.s.a.s.
-------------------------------------------------------
günaydın a.s.a.s.
günaydın flaşın kıslarııııııııı
------------------------------------------
barçman ne güzel demi o türküüü bi zamanlar çoşardıkkkkkkk:teytey::teytey::teytey::teytey:
handanım gelcemde iki gün saatli gezmeler burda şu saat şurada bu saat diye sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnigezilecekkkkkkk neyse kızım evlenirse evi olursa sık sık geleirm istanbulaaaaaa:lepi::lepi::lepi::lepi:

Eveett..ablacım o piyano çalan köpek çok güzeldi yaakaydirigubbakcemile3
Bu arada herkesciklere günaaydıınn en kokulusundan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ank06 17/8 olmuştu tansiyonum. daha önceleri 19/8 filan olurdu. gençken böyle bir sorunum yoktu. şimdi vücut sıkıntıyı kaldırmıyor. artık bir avuç ilaçla yaşıyoruz. hiçte ilaç kullanmayı sevmem. ama mecburiyetten kullanmak zorunda kalıyorum. birazda sıcaklardan oldu bu. klimayı fazla kullanmak istemedim. vantilatörle yetineyim dedim. cimrilik yapınca daha kötü cezalandım.klava: cimrilik yaptım ama fatura yine yüksek geldi. en iyisi klima kullanmak.

abla tarlanda varmı bişeyler banada yollasan ya yesek şöle hormonsuz olanlardan opuyorumnanaktan

günaydın gülhancım gelsen ne kadar güzel olur ya toplanırız bak hep beraber
betüş ablacım senide bekliyoruz buraya
barçmanda gelse bari
çiceğime demiyom zaten nasılsa gelecek yine

Eveett..ablacım o piyano çalan köpek çok güzeldi yaakaydirigubbakcemile3
Bu arada herkesciklere günaaydıınn en kokulusundan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

günaydın canımcım anacım seda sayan gibim öptün ha kokulu kokulu opuyorumnanaktan

ahh ablacım bayağı bir yüksek ya anneminde öyle oda ilaç kullanıyor sürekli bida sıcaklar yüzünden oldu herhalde yanıyor tabi izmir aman yinede çok dikkat et kendine opuyorumnanaktan

Cncmm..bak Seda Sayan ın modası geçti..bizimki geçmedi daha kaydirigubbakcemile3
Herkes seni soruyor face e ne zaman gelecak diye..olumunekankayizsmile
Gülizar ablamda sordu o gün..kaydirigubbakcemileelçiye zeval olmazmış delikafadulden

HANDANIM ÇİÇEĞİM BARÇMAN LEYDİM ASLI
SİZLERİ SERİNLEYECEK Bİ MEYVE VE EN HAFİF TATLIYA LA BY BYhihoyyyt DİYORUMMMMMM

FECEDE BURANIN TADI KADAR TADI YOKKKKKK CİÇEĞİM BURDAKİ SAMİMİYET ÇOK DERİNNNNNNNNNNolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

Bi<im modamız geçmez tabiiii :lepi: soruyorlar demi canım ya ama veto geldi kız tarafından napıyımmm a.s gülizar abla nasıl iyimi selamımı iletiver canım ya opuyorumnanaktan

anammm ne güzel ya saol gülhancım opuyorumnanaktan

Geçmiş olsun BetüşümŞeniz
Aman kendine dikkat et bu sıcaklarda

Ben şimdide çoşuyorumhihoyyytCADIARZU

ooo Süper bayıldıımcokacimcoook
BAK BU GÜZELİĞE BAK BANADA ÖPÜÇÜK YOLUYORLAR KOKULU KOKULUUUUUUUUU
KK Bİ BAŞKAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Yerim onların öpücüğünü beeenyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben
GünaydııınŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…