Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

gnaydn30.gif

handancım facedeki ekinlere kız hormon katıyor. o yenmez. :roflol: sen faceye niye üye değilsin. hadi seninde ayağın alışsın. orada canlı sohbet var. bir ben beceremedim.:mymeka:
ankara grubunu gördüm. kocaeline gittim ve orada sadece çenebazla buluşabildim. bir istanbul kaldı. oğluşum ilerde oraya yerleşecekmiş. bunun hayalini kuruyor. bakarsın ben oğluşu görmeye geldiğimde sizide ziyaret ederim. neden olmasın.delikafadulden istanbulada gelmeye bahanem olur böylece.naniknanik
esmerim armut, üzüm ve dondurma ağzımı sulandırdı.:sm_cool:
barçmancım artık bizleri flaşlamaya başlasan. ben pc başında oturup araştıramıyorum. havalar az serinlesin başlarım.:dilcikar:

40558_420119518993_102954373993_4939458_3790627_n.jpg

Günaydınlar a.s.

Ne haber çiceğim dün sinem aradı telden görüştük opuyorumnanaktan

handancım facedeki ekinlere kız hormon katıyor. o yenmez. :roflol: sen faceye niye üye değilsin. hadi seninde ayağın alışsın. orada canlı sohbet var. bir ben beceremedim.:mymeka:
ankara grubunu gördüm. kocaeline gittim ve orada sadece çenebazla buluşabildim. bir istanbul kaldı. oğluşum ilerde oraya yerleşecekmiş. bunun hayalini kuruyor. bakarsın ben oğluşu görmeye geldiğimde sizide ziyaret ederim. neden olmasın.delikafadulden istanbulada gelmeye bahanem olur böylece.naniknanik
esmerim armut, üzüm ve dondurma ağzımı sulandırdı.:sm_cool:
barçmancım artık bizleri flaşlamaya başlasan. ben pc başında oturup araştıramıyorum. havalar az serinlesin başlarım.:dilcikar:

hormonluysa yemem o zaman ablacım sorma ya kızım tarafından veto yiyom yani gelme diyo bana hehehehe cadı ya ondan işte ayyy betüş ablam keşke gelsen ya negüzel olur senide tanımış oluruz çok isterim gelmeni inan esmerimde gelecek inşallah çiceğimide kandırcaz oda gelecek bi barçman kalıyo oda geldimi kadro tam olur :lepi: opuyorumnanaktan

Günaydıın hayırlı cumalarŞeniz
Buluşma tarihinde müsait olursam gelmeyi çok istiyorum fıstıklarım:lepi:
firstlady dim yine yemeğe misafirlerim var
Yakında hepinizi flaşlıyacağım merak etmeyina.s

Günaydın tatlışım sen gel yeterki buraya valla bekliyoz hadi opuyorumnanaktan

Günaydın canımcım sanada hayırlı cumalar olsun opuyorumnanaktan

Cnmcmm..şöyle yapalım.Sen önce Face e gel..ben sonra gelirim(Betül ablam ne uyanık hatunum ama di mi)
Bak şakası bi yana siz Face konusunda şartlanmışsınız.bilmiyorumkismileŞeker hepimiz ordayız..bütün ailemiz.:1rolleyes:Benim yaşlı teyzem bile..kaydirigubbakcemile3 Pişman olacaksın daha önce gelmediğine.KK nın guırubu..hatta Kazen bile orda.kaydirigubbakcemile5Daha ne istiyorsun.O sizin bahsettikleriniz açık profil olayı var.Onu kapatıyorsun iş bitti.delikafaduldenZaten ilk üye olduğunda kapalı oluyor.akannehirBenim gibi kurcalıyayım derken açayım deme..:roflol::roflol:

Bu hangi buluşmadır akannehir banad a deyiniz lüffeennn :gitme:

istanbula gelmeyi çok isterim handancım. eskiden araba altımdayken gelebiliyordum. şimdi ondan da mahrum kaldım. inşallah diyorum.
face kk dan daha kolay. yalnız alışkanlık yapıyor. kaydirigubbakcemile3 uğramadan edemez oldum. hatta orada ben çocukluk arkadaşlarımı bile buldum. izini kaybettiklerime orada rastlıyorum. çok değişik bir olay gerçekten. iyiki üye olmuşum.kaydirigubbakcemile3

istanbula gelmeyi çok isterim handancım. eskiden araba altımdayken gelebiliyordum. şimdi ondan da mahrum kaldım. inşallah diyorum.
face kk dan daha kolay. yalnız alışkanlık yapıyor. kaydirigubbakcemile3 uğramadan edemez oldum. hatta orada ben çocukluk arkadaşlarımı bile buldum. izini kaybettiklerime orada rastlıyorum. çok değişik bir olay gerçekten. iyiki üye olmuşum.kaydirigubbakcemile3

Ablacım..herkes nerde gerçekten :gitme:

X