Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Evet ya alışıyon işte büdücüm kaydirigubbakcemile5 kızla beraber gidecem gerçi ama tek dönecem zor be canım allah acılarını göstermesin inşallah :Saruboceq: :Saruboceq:

Amiiin canım onlar sağlıklı mutlu huzurlu olsunda
Varsın biz özlem çekelim:teselli:

Amiiin canım onlar sağlıklı mutlu huzurlu olsunda
Varsın biz özlem çekelim:teselli:

Evet önemli olan onların sağlıklı ve huzurlu olmalar değilmi zaten biz çekeriz özlemi yinede yeterki sağlıklı birer birey olsunlar okullarını bitirsinler bir an önce...

Ben bugün hastaneye gidecem mamografi sonucunu alacam hafta içide tekrar oktora sonuçları göstercem ...

Oyyy çok önemli birgün desene
Bize hemen sonuçları bildir Tatlım
Eminimki kötü birşey çıkmayacak:lepi:

Esmergüzelim pekmezciliğe başlamış

sonunda işimi buldum oleyyyyyyyyyyyyalsanaalsanasmilealsanaalsanasmile
---------------------
ALLAH KAVUŞTURSUN BARÇMANNNNN GÜLE GÜLE GİTSİNNNNNopuyorumnanaktan
------------------:enbuyukkk:-günaydın haftanız sağlık huzur para getirsinnnnnnnnna.s.a.s.

Yakışır pekmezcilik esmerime:roflol:
Sağol birtanem çok şükür sağ salim vardı yerine oğluşumŞeniz:lepi:

Selam kızlarrr sonuçların hepside temiz çıktı çok şükür :lepi: sadece fitil verdi kullanmam için 2 tane oda kist içinmiş ayrıca meme ugs si çekilecek birde oda kasıma gün verdiler sıyırdım yine haaaa sempatiksalakcinni :teytey:

Cnm..hadi gözümüzaydın.Çok sevindim.a.s.Barçman ında oğluşu sağ salim gitmiş.Sinem de eve geçiyor yakında..okullar başlayacak.Ne güzel hep iyi habeler olsun inşallah.Beni soracak olursanızkaydirigubbakcemile3 tencere kapak..tıngır mıngır gidiyoruz işte.:roflol::rofloluyguuu..nerelerdesin.. olumunekankayizsmileyazdın mı benim adımı..sırnaşık şey:roflol:

barcman ablam haftasonu senı böle görmüşleraklinialirimsmile

doğru valla görmüşlerdir Kuaförden çıkamıyorum kokoş olduğum için:roflol:

Ohh çok sevindim Ankım Gözümüz aydınhihoyyythihoyyyt
Günaydın şekerlerrrrr hayırlı sabahlar hepinize bugün yokum kızla beraber taksime gideceğiz gezelim biraz demi :lepi:
Ohh gezin bakalım analı kızlı
Mulu gezmelerŞeniz

Meraba tıngır mıngırımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

:1hug::1hug::1hug:a.s.a.s.a.s.çok sevindim gez keyfini çıkarrrrolumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
benimde almanyada yeğinim geldi kadıköyden kızıma onlarda şimdi geziyorlarrrrryerimsenibenyerimseniben

Çok saol canımcım opuyorumnanaktan vallaha rahatlaım ya usg de çekilsin bir onu bekliyorum şimdi Evet barçonun oğluşuda gitti sinemde döner yakında evine bide buraya tekrar gelse ne güzel olur ..Sende tıngır mıngır gidiyon haaa duygucuk evlendi iyidr inşallah opuyorumnanaktan

Sağol lokumum benim çok tşk ler opuyorumnanaktan

Ne haber gülhancım gezik geldik bizde yorulduk ama yaaaa ahh sende gelebilsen ne kadar güzel olur opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…