Fiyatlar dibe vurdu;Tişörtler 3tane 10tl, düzleştirici, ketıl, pant.,etek indirimde

Koşu bandı fiyatı nedir??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım benim güle güle iyi günlerde kullan inşallah hepsinin içine girersin en yakın zamanda o kadar tedirgindim ki begenmeyeceksin diye okuyunca büyük bir oh çektim hayırlı olsun canım

canım benim güle güle iyi günlerde kullan inşallah hepsinin içine girersin en yakın zamanda o kadar tedirgindim ki begenmeyeceksin diye okuyunca büyük bir oh çektim hayırlı olsun canım

:))) beğenmez miyim hiç. pembe pantolonu iyi ki almışım. onun üstüne uygun çok güzel cicilerim var hepsini giyecem inşallah :))

haydi hanımlar herşey indirimli fiyat sorun lütfen

yürüyüş bandım satılmıştır kızlaaaarrrr 375 tl ye yarın konya yolcusuuuuuu hadi bakalım geri kalanlar için konuşalımmm kuzucuklar ürünlerim bitsin çıksın elden çok ucuza vericem alın artık

günaydın kızlar hadi ürünler satılsın artık satılsın bunlar yahu

tamam canım sana ayırıyorum bunları ödeme yaptıgının ertesi günü yollarım ürünlerini

canm ya tesettr elbiswde indirm gordm onu alacmda sen bana ayrdign urunleri satisa koy elbiseyi alamzsm yada param artrsa tekrar donerm sana.kusura bakma

kııızzlar satılsında kapatayım burayı artıııkkkk takas a açığımmm

elbiselerim hiç kullanılmamıştır aldım dolaba astım olmadı gerçekten çok kaliteliler hiiiiiiiçççç kullanılmadılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…