Fiyatlar dibe vurdu;Tişörtler 3tane 10tl, düzleştirici, ketıl, pant.,etek indirimde

beyaz ve pembe pantolonlar duruyorsa almak istiyorum.

canım pembeyi bi arkadaş ayırttı ama beyaz duruyor eğer bedenin 32 ise çok az kullanılmış bi kotum var yüklenirse yükleyecem biraz dan hata verdi diyor bide ona bak istersen tatlım

Gunaydim canm patolon yukledinmi bakmak istedimde kendime goreyse almak istiyorum yani

günaydın bebğim yükleyemiyorum ki hata veriyor site yüklerken hata oluştu diyor.:26::26::26: ya mail adresi ver ordan atayım ya da whatsapptan

günaydın bebğim yükleyemiyorum ki hata veriyor site yüklerken hata oluştu diyor.:26::26::26: ya mail adresi ver ordan atayım ya da whatsapptan

Peki canm sen no yu ozelden yaz ekleyim whatsupdan gonder olurmu maille falan ugrasmayalim 44bedene uygun ne war ne yoksa gonder iste:):):)

kıyafetler kitara 84 isimli arkadaşımıza satılmıştır. güle güle iyi günlerde kullansıııınnn

bu ütü de efenihanefe yle takas edilmiştir. sonunda canım arkadaşımla alışveriş edebildik. güle güle kullansın

sonunda yükleyebildimmmm:):)
lekeden aldım birinci kalite olanlarından 32 beden 10 tl
üzülerek sattığım belden korseli lacivert 2 kerecik giydiğim pantalonu la carte marka 60 a almıştım 30 a satıyorum 1 beden düşük gösteriyor 4-5 düğme var göbek kısmında korse gibi tutuyor 36 beden

Çok teşekkürler canm aynen sonunda edebildik sende güle güle kullan ürünlerini :) opuyorum canm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

haydi kızlar devam edelim satışa sorun soruşturun fiyatları konuşururz taksa yaparız uygun olursaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…