Fiyatlar dibe vurdu;Tişörtler 3tane 10tl, düzleştirici, ketıl, pant.,etek indirimde

hersey indirimli kızlar haydi haydi:21::21::21::KK9::KK9::KK9:

Bunlar canm
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403073112.248138.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403073129.875187.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu güzelmiş ama tek ürün kargosu ödemeyim diyorm benm pantolon ve uzun elbisler ve sırt çantasına ihtyacm var şuanda tatlm

doğru diyorsun canım ben arada yine koyacam ürün bakarsın başlık değişince ozaman uygun başka parçalarda bulursan öyle anlaşırız artık:KK34::KK34:

doğru diyorsun canım ben arada yine koyacam ürün bakarsın başlık değişince ozaman uygun başka parçalarda bulursan öyle anlaşırız artık:KK34::KK34:

Olur canm anlaştık

Ok akşam a eklerim çok sık şifon gömlek düşünürsen Penye lerde var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ok akşam a eklerim çok sık şifon gömlek düşünürsen Penye lerde var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tamam canım uyar bana da şöyle iyi birşeyler lazım hatta whatsapp kullanıyorsan ordan gönder ben akşamları kk ya girmiyorum kocik kızıyor evde telefonla oynamama:nazar::KK52::KK52::KK52::KK34::KK34::KK1::KK1:

$4373_buyuk_zoom.jpg kuzucuklaaaaarrr elimde beyazından bir tane hiç açılmamış kablosuz kettle var düğünüm de o kadar çok kettle geldi ki hekese dağıttım buradan haberim yoktu:KK50::KK50::KK50: dün akşam bir tane daha kaldığını gördüm kutusunda duruyor yine bir mutfak ürünüyle takaslayabilirim fiyatı 15 tl cik:KK34::KK34: azonce baktım 26 dan 30 a kadar fiyatı var ihtiyacı olan hediye götürmek isteyen için takas yaparım benim elektrikli ızgara, ekmek yapma makinesi vs alternatif ürünlere ihtiyacım var:KK52::KK52::KK52: ilanen duyrulur:KK52::KK52:

tamam canım uyar bana da şöyle iyi birşeyler lazım hatta whatsapp kullanıyorsan ordan gönder ben akşamları kk ya girmiyorum kocik kızıyor evde telefonla oynamama:nazar::KK52::KK52::KK52::KK34::KK34::KK1::KK1:

whats up kullanıyorum numaranı özeden yazarsan aksama gönderirim canım

Eki Görüntüle 1152131
Eki Görüntüle 1152132
Eki Görüntüle 1152135
Eki Görüntüle 1152137 kıyafetler kitara 84 isimli arkadaşımıza satılmıştır. güle güle iyi günlerde kullansıııınnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Eki Görüntüle 1152133 bu ütü de efenihanefe yle takas edilmiştir. sonunda canım arkadaşımla alışveriş edebildik.:KK54::KK54::KK16::KK16::KK16: güle güle kullansın

mERHABA CANIM :) PAKETİ AÇAR AÇMAZ MİSLERRR GİBİ BİR KOKU KIYAFETLER DE ÖYLE... SARI T SHİRT ÜN KUMAŞI MÜKEMMEL BİR TEK O OLDU ZATEN :))) AMA HİÇ SORUN DEĞİL. KİLO VERME SÜRECİNDEYİM HEPSİNİ GİYECEM İNŞALLAH. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. HEPSİ TERTEMİZ. KUSURU BİLE YOK..HEDİYEN İÇİN DE TŞKLER ÇOK NAZİKSİN. TAKİPTEYİM SENİ :))

kızlar dunlop marka e 6 model koşu bandım satılıktır. Öğrenciyken babama aldırmıştım evlenince de eve getirdim ama o kadar çok eşya var ki evde koyacak yer yok benim de koşacak vaktim yok o yüzden satmaya karar vverdim
Eki Görüntüle 1156056
koşu bandım bu internetten aldım bu görüntüyü ama isteyenler için foto atarım tertemiz zaten kullanılsaydı biryerimden belli olurdu:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: kayış yağ bakımları yeni yapıldı. hiçbir sorunu yok.

yürüyüş bandı kaç para canım ? nerden kargo yapıyorsun sehir ? birde orjinal görüntüsünü gönderirmisin..

X