Fiyatlar dibe vurdu;Tişörtler 3tane 10tl, düzleştirici, ketıl, pant.,etek indirimde

kızlar dunlop marka e 6 model koşu bandım satılıktır. Öğrenciyken babama aldırmıştım evlenince de eve getirdim ama o kadar çok eşya var ki evde koyacak yer yok benim de koşacak vaktim yok o yüzden satmaya karar vverdim
Eki Görüntüle 1156056
koşu bandım bu internetten aldım bu görüntüyü ama isteyenler için foto atarım tertemiz zaten kullanılsaydı biryerimden belli olurdu:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: kayış yağ bakımları yeni yapıldı. hiçbir sorunu yok.

Fiyat öğrenebilir miyim ?

kızlaaarrr hadi kapatıyorum artık uygun fyatlarla çıkarıcam elimdekiler bekliyorruuuummmEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

arkadaşlar kapatacam artık hadi bekliyoruuumm

katı meyve sıkacağın ne kadar canım

şekerciğim 3 gün önce mesajla bildrdim ama sanırım mesaj kutun dolu boşaltman gerekiyor bugün de atamadım.Yapıkredide masraf alıyor.10 tl artı masraf artı kargo ağır gelir.Ziraat veririm demiştin ancak öyle alabilirim.Sorun da değil yani şart değil almam, sadece ayırttığım için üstünde duruyorum.Teş ederim.

şekerciğim 3 gün önce mesajla bildrdim ama sanırım mesaj kutun dolu boşaltman gerekiyor bugün de atamadım.Yapıkredide masraf alıyor.10 tl artı masraf artı kargo ağır gelir.Ziraat veririm demiştin ancak öyle alabilirim.Sorun da değil yani şart değil almam, sadece ayırttığım için üstünde duruyorum.Teş ederim.

Canim kalsın o zaman çünkü ziraat hesabım kullanılmıyor bende 1 haftadır tatildeydim yazamadım evet mesaj kutum dolmuş haklısın 10 tlik ürün için o kadar masraf kargo ya değmez belki takaslik bişiler denk gelirse öyle takas ederiz

Canim kalsın o zaman çünkü ziraat hesabım kullanılmıyor bende 1 haftadır tatildeydim yazamadım evet mesaj kutum dolmuş haklısın 10 tlik ürün için o kadar masraf kargo ya değmez belki takaslik bişiler denk gelirse öyle takas ederiz

sağol canım anlayışın için tm belki benden bişeyler beğenirsin takas yaparız ne zaman istersen öptüm

hadi hanımlaaarrrrr 3ü 10 tl istediğiniz ürün istediğiniz fiyaaaatttt:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

arkadaşlar düzleştirici satılık arçelik hiiiiiiiiiiiiiçççççççç kullanılmadı K5132 modeli internette 93 tl bende 50 tl ye veriyorum kutusunda ambalajıyla duruyor daha iyi bir model var o yüzden hiç kullanmadım

düzleştiricim bu isteyen için ayrıntılı foto atarım ARCELIK-K5132-IYONIK-SAC-DUZLESTIRICISI__33916116_0.jpg

X