Fitotellalar

bi aksilik olmazsa pazartesi başlıyorum ben

Dönüşümü bilemiyorum ama gidişatım muhteşem gencler, hamileliğimdeki gibiyim doymuyorum midem bir karadelik gibi

hep bu seyirde gidiyorum.
bu hafta yine epey gaza bastım ve detoks uyguluyorum .
yeniden bu direnci kırmam gerekiyor

üyelerboyBAŞLANGIÇ kilo 17.09.2019toplam fark
24.Eyl​
30.Eyl​
08.Eki​
10.Eki​
17.Eki​
24.Eki​
31.Eki​
07.Kas​
14.Kas​
21.Kas​
befer
1,59​
74,2​
-0,4​
73,9​
73,8​
73,5​
72,7​
72,8​
73,2​
73,1​
73,1​
73,8​
73,4​

Eveeet son birer parça baklavamı, eklerimi, muzlu sarmamı yedim; cok hazır ve motiveyim yarın başlıyoruuzzzz

Günaydın fitotellalaaarrrrr 60,8 ileeee
Hedefim sömestr tatiline kadar 56ya düşmüş olmak, let’s go

oo bakıyorumda toparlanıyoruz yavaş yavaş.hadi bismillah ozaman.tartılmadım ben.regliyim yarın sabah tartılıp başlayayım bende

oo bakıyorumda toparlanıyoruz yavaş yavaş.hadi bismillah ozaman.tartılmadım ben.regliyim yarın sabah tartılıp başlayayım bende
He bu sabah bende de o var dün gece başladı ama olsun işimize geliyor ödem de atmış olacağız daha fazla eksi görürüz
başlamalı diyorum ama tartıya çıkmaya korkuyorum ne yapmalı
valla ben geçen yıl burdan aldığım gazla cok güzel kilo verdim hem de inceldim. Burası güzel motive ediyor. Kalk arkadaşım tartıl ve başla

şuan kaçım hiç bilmiyorum.baya ekmek yedim.ekmek arkadan ve göbekten fazlaca kalınlaştırıyor beni

hadi bakalım yavaştan başlayalım ama tartılmayalım

Menu bildiriyomuyuz benim lidıldoram nerde bıraktı mi rejimi zaten guş kadardı neresine yapiyosa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…