Fitotellalar

hemende üzgün surat atmışsın bi önceki meseja.valla izine ayrılınca biraz öye olacak benimde dikkat etmem lazım.değerlerimi yükseltmek istemiyorum özellikle kolestrol

ben o kolestrol işini anlamadım stres bile yükseltebiliyor dedi doktor..
et yağlı yiyecekler dedi...
ama yürüyüş çok iyi geliyormuş tabi benim totom kalkmıyor bir türlü.. neyseki düştü bir ara neydii600 ler filann

[/QUOTE]
Dene banada söyle 😊
daha önce yaptın mı canım bende denemek istiyorum
istersen birlikte yapalım mı
sanırım üç sene önce yapmıştım.kilo vermiştim ama bikaç gün sonra tekrar dönmüş yinede 1 kiloya yakın gitmişti.ben şaşırtmak istiyorum vücudu birazda ondan.sürekli 64 le 62 arasında gidip geliyorum.haftasonu evde olsam yapacaktım 3 gün salı tartı gününe yetişirdi.ama annemlere geçeceğiz.pazar döneriz.

ben o kolestrol işini anlamadım stres bile yükseltebiliyor dedi doktor..
et yağlı yiyecekler dedi...
ama yürüyüş çok iyi geliyormuş tabi benim totom kalkmıyor bir türlü.. neyseki düştü bir ara neydii600 ler filann
evet onun tek ilacı yürüyüş.benimde vucut yapıyor.aksi gibi et severim ben.yürüyüş yapamıyorum.haftada en az iki 45 dakika demişti diyetisyen bana

evet onun tek ilacı yürüyüş.benimde vucut yapıyor.aksi gibi et severim ben.yürüyüş yapamıyorum.haftada en az iki 45 dakika demişti diyetisyen bana

evet benimkide dedi... yeşillik alanda mutlu mutlu yürü dedi. :olamaz:

şimdi200lerde hatta bir ara yürüyüş yaptığım halde düşmedi o vakit doktor bir ilaç verdi o işe yaradı tatlım olmazsa uzmana git.

sende dökül bana sende neler var bak saklayınca olmuyor kim ne yapıyor bilmiyoruz :KK66: :rolleyes:
Dünü hatırladığım kadarıyla yazayım

Sabah annemde kahvaltı yaptım beyaz ekmek de dahil yarım yemsiimdir :olamaz:

Zeyntin peynis domates biberli lor a hatıra batira yedim ekmeği de :olamaz:

Öğlen e kadar çarşıda idik öğlen çeyrek köfte ekmek ..

Gelince meyve yedim

Akşam kahvaltı gibi yaptık yemek olmadığı için ekmek de evde az oldgu için çeyrek ekmek yedim :KK70: ..

Bir ara uyuyup kalmışım

Sozde yoğurt hurma yapacaktim

Gece uyanıp suda bekleyen hurmaları yedim 😂

Dünü hatırladığım kadarıyla yazayım

Sabah annemde kahvaltı yaptım beyaz ekmek de dahil yarım yemsiimdir :olamaz:

Zeyntin peynis domates biberli lor a hatıra batira yedim ekmeği de :olamaz:

Öğlen e kadar çarşıda idik öğlen çeyrek köfte ekmek ..

Gelince meyve yedim

Akşam kahvaltı gibi yaptık yemek olmadığı için ekmek de evde az oldgu için çeyrek ekmek yedim :KK70: ..

Bir ara uyuyup kalmışım

Sozde yoğurt hurma yapacaktim

Gece uyanıp suda bekleyen hurmaları yedim 😂
Buna ek olarak da 2 saat yürüyüş yaptum (normalde bir ekmek yiyorim yarım ekmek diyet oluyor bir nevi :olamaz: )

X