Fitotellalar

Yanlış görmedim sanırım SUHAN SUHAN haricinde eksi gören yok bu hafta, inanın tahmin ettim hafta boyunca az çok takip ediyorum listeleri biliyorsunuz dün de yazdım kızlar canlarım haydi bir toplanın.
Bu hafta enkaza döndü buralar, ne oldu size ne güzel bir sinerji vardı önce ki hafta.
Bugün herkes kendine ve gruba söz versin bu hafta sadece et, tavuk, balık, sebze var menülerde, pilav, ekmek, makarna, tatli(tek lokma dahil) yasak. Akşam ne yenecekse tek çeşit ve yarım porsiyon. En yoğun sabah kahvaltısı olsun(tabi yasaklı bişey yine olmayacak)
Varmısınız?
Haftaya salı sonuçları görelim.

Yanlış görmedim sanırım SUHAN SUHAN haricinde eksi gören yok bu hafta, inanın tahmin ettim hafta boyunca az çok takip ediyorum listeleri biliyorsunuz dün de yazdım kızlar canlarım haydi bir toplanın.
Bu hafta enkaza döndü buralar, ne oldu size ne güzel bir sinerji vardı önce ki hafta.
Bugün herkes kendine ve gruba söz versin bu hafta sadece et, tavuk, balık, sebze var menülerde, pilav, ekmek, makarna, tatli(tek lokma dahil) yasak. Akşam ne yenecekse tek çeşit ve yarım porsiyon. En yoğun sabah kahvaltısı olsun(tabi yasaklı bişey yine olmayacak)
Varmısınız?
Varım 💪

Varmısınız?
ben de varım hatta bu akşam yemeğinden sonra hiçbir şey yemedim bu akşamdan başladım akşam yemeğinden sonra su ,maden suyu veya yeşil çaydan başka bir şey yok çok azimliyim..
little dora sen benim diyet koçum ol 5li rakamları göreyim duacın olacağım :KK19:

ben de varım hatta bu akşam yemeğinden sonra hiçbir şey yemedim bu akşamdan başladım akşam yemeğinden sonra su ,maden suyu veya yeşil çaydan başka bir şey yok çok azimliyim..
little dora sen benim diyet koçum ol 5li rakamları göreyim duacın olacağım :KK19:
Menüler bende zaten sen günlük listene beni etiketle ama kaçamak yaparsan dilimden kurtulamazsın teletubbies teletubbies da cezanı keser haberin olsun.
Bizde kimse kendi kendine zayiflayamaz herkes diğerlerini yanına cekistirir 😂😂😂

Tebrikler kuzum harikasın
SU HEDEFİ ÜYELER 08-14 TEMMUZPAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMACUMARTESİPAZARTOPLAM TUTAR
befer
3,5​
3,5​
3,25​
3​
2,5​
1,5​
2​
19,25​
SUHAN
1,5​
1,5​
2​
1,1​
1,5​
7,6​
little dora
1​
1,7​
1,5​
0,7​
1,3​
1​
1​
8,2​
harikamo
3,5​
3​
2​
3,5​
12​
amesia
1​
2​
2​
2​
2,5​
9,5​
Sevgibakirizinliizinliizinliizinliizinliizinliizinliizinli
fmad
3,5​
3,5​
3​
2,5​
1,5​
1,5​
1,7​
17,2​
Minik meleklerim
2,5​
2​
2,5​
2,5​
3​
3​
2,5​
18​
cgdmk
2,6​
3,5​
2​
1,85​
1,5​
1​
12,45​
Evvab
3​
2,5​
3​
8,5​

O kadar haklısın ki inşallah...
Varmısınız?

16 Temmuz

12.30
peynirli yumurta 1 dilim ekmek 1yk zeytinyağı1çk fıstık ezmesi

16.30
soda
ayran
4 ızgara köfte
3 dilim fırın patates
2yk pilav(dışarda köfteyle geldi)
paçanga böreği ucundan (pastırma sevmem güzel vs diye ısrar ettiler ondan bir küçük parça aldım ucundan)
domates

uyudum uyandım

21.40
4 yk tavuklu şehriyr salatası
erik suyu bir bardak
yarım muz kakao
(regl bitti ama canım deli gibi kaçamak yapmak istiyor dondurma da yemedim tüm gün güneş alnında olduğum halde ama gece artık dedim donmuş muzum yetiş..)

su 1.5 L sanırım

spor
sahil yürüyüşü 1 saat güneş altında :) ama çok güzeldi kii:)

ve kötü ve iyi 2 haberim var
1. sabah 59.5 çıktım
2. wc gece çıktım :KK70: 2. haber iyi haber :KK70:

bakalım cumaya neler olaak uf çok üzgünüm
hayııır mutluyum günüm güzel geçti:)

Varmısınız?

dikkat ediyoruz kaptan kendi adıma söyleyeyim ama kendi planım dahilinde senin dediklerin hep aklımda olacak

günaydın millet
dünki menümü yazayım
16.07.2019 salı
sabah tartı şokundan sonra hiçbişey yiyemedim
öğlen 7 hurma 1 kase yoğurt
ara 1 kupa yeşil çay
akşam tavuk şiş ve bolca salata
suyum min. 2,5 lt
spor malesef yok
ve ben inanılmaz yorgun hissediyorum
Neysesakinim Neysesakinim little dora little dora

tavuk var hurma var ama neden yorgunsun
kahve iç sonra üzerine su iç epey
birde vitamin eksikliğide kilo verme sürecinde sıkıntılı
bir b12 demir baktırsan canım iyi olur

tavuk var hurma var ama neden yorgunsun
kahve iç sonra üzerine su iç epey
birde vitamin eksikliğide kilo verme sürecinde sıkıntılı
bir b12 demir baktırsan canım iyi olur
canım biliyosunuz bu 3. haftamız misafir var evde yani misafir değil evet ama yinede hergün bi aktivite yapmaya çalışmak hadi sıkılmasınlar diyip bişey bulmaya çalışmak falan sanırım yordu
böyle hiiiçbişey yapmadan yatasım var.

16.07.2019
kahvaltı bir büyük salatalık
arada arkadaş boyoz bulmuş almış antep gibi yerde ondan yedim 1 tane
öğlen 2 küçük kabak bir kase yoğurt (kabak günlerime geri dönüş yaptım)( tavada az yağ ile dilimleyip pişiriyorum)
akşam 2 yumurta salatalık biber domates

hanımlar ekmek yok
çünkü pazartesi akşam hakkımı epey doldurdum
aralıklı ekmek yemeğe karar verdim.
ekmeğe bağımlılığım da o kadar kalmadı.
yani yemesem aklıma gelmiyor ama bazı yemeklerle yeniyor onu atlatamadım hala.

su 2,5 lt

canım biliyosunuz bu 3. haftamız misafir var evde yani misafir değil evet ama yinede hergün bi aktivite yapmaya çalışmak hadi sıkılmasınlar diyip bişey bulmaya çalışmak falan sanırım yordu
böyle hiiiçbişey yapmadan yatasım var.
harikalar diyarına götürdünüz mü çocukları

X