Fitotellalar

sen gıda mezunumusun
tavuk yeme o vakit gözünü seveyim

yakında market alışverişi felan birakmayı düşünüyorum çünkü çok sağlıksız . hem kilo aldiriyor. eşimle bunu araştiriyorum.
çiflikten alsak iyi olacak
başlamayı üşeniyorum galiba
Ciftliklere nasil guveniyorsunuz peki, Yani her ureticinin urettigi sey organik veya ilacsiz vs. Onun garantisi yok ki. En azindan marketlerdeki organik sertifikalilar denetimlerden geciyor. Cifliklerde tamamen saticinin agzindan cikan sozle hareket edilmis oluyor. Bir denetimi fln varsa bilmiyorum tabi

verimli rutinde görmüşüm herşeyile çiflikte alışveriş yapıyo sonuçta memnun ben daha denemedim.

verimli rutinde görmüşüm herşeyile çiflikte alışveriş yapıyo sonuçta memnun ben daha denemedim.
Benim de ciftlikten Alan is arkadaslarim var. Sahibiyle gorusup guven verirse alinabilir tabi ama bizim koyde akrabalar var, icini bilmeyenler genelde koyde veya ciftlikte yetisen Hersey saglikli fln gibi bir kabullenme yapior. Oysa cok bilincsiz ilac kullanior bazilari.Onu belirtmek istedim sadece Benim de kafam karisik Ben alabildigim kadar organik aliyorum, bir de mevsiminde yemeye calisiyorum simdilik napim

organik almak çok saglıklı aslinda düşün pazarda çoğu organik degil aliyoruz.

organik almak çok saglıklı aslinda düşün pazarda çoğu organik degil aliyoruz.
Meyve sebzede Organik konusunda pek gelismedik malesef. Bildigim kadariyla belli bi mesafede uretim yapan diger yerlerin de ilac kullanmamasi gerekiyor yoksa Organik olmuyor. Yumurta , sut urunleri fln ya da baska urunler bulunuyor da digeri dha cok Az belli marketlerde sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…