Fitotellalar

günaydınlar olsun :)

aypare ackerman aypare ackerman canım menünde bir şey dikkatimi çekti.. ton balıkla yoğurdu bir arada mı yedin ? nasıl oluyor tadı ay :)
çok güzel olur .
akşam mısır , soğan , ton balik ile salata yaptım . çok sevilir bizde. kendime domatesli olanı yaptım . evdekiler domates yemiyor çünkü. eşim hariç.

little dora little dora

dünkü menüm

sabah, yok
öğlen, arkadaşın doğum günüsü kutlaması vardı minnak hem çukulatalı hem meyveli yaş pasta ama ben sadece iç kremalarını yedim kekleri ölece çöpe gitti gerçekten 4 çatal kadardı
arada, tandır ekmek ve tulum peyniri domates ve bir biber
akşam bir tabak çorba
yemek sonrası kızkardeşim hacı baba tatlısını kapıp gelmiş öllldüüümm yaaww :KK70:
ama birer adet yedim yani küçük bir porsiyon bile denmez :)
3 lt su
7.000 adım :KK66:

çok ama çok sevinçliyim inanın 36 beden batikten aldığım bir pantolonum vardı (o kadar zayıftım ben bir zamanlar :KK43: )
asla diz kapağımdan yukarı çıkmıyordu ne üzülürdüm yaa..
sabah onu giyip işe geldim kızlar.. bu harika bir şey ..inanın inanamıyorum gidip gelip pantolunu seviyorum gören bu kadın bacaklarını okşuyor sanır :KK70:
o derece yani

çok güzel olur .
akşam mısır , soğan , ton balik ile salata yaptım . çok sevilir bizde. kendime domatesli olanı yaptım . evdekiler domates yemiyor çünkü. eşim hariç.
onu bende yaparım.. her şeye yakışıyor ton balığı ama yoğurtla hiç görmedim yemedim de bilmiyorum yani :)

little dora little dora

dünkü menüm

sabah, yok
öğlen, arkadaşın doğum günüsü kutlaması vardı minnak hem çukulatalı hem meyveli yaş pasta ama ben sadece iç kremalarını yedim kekleri ölece çöpe gitti gerçekten 4 çatal kadardı
akşam bir tabak çorba
yemek sonrası kızkardeşim hacı baba tatlısını kapıp gelmiş öllldüüümm yaaww :KK70:
3 lt su

çok ama çok sevinçliyim inanın 36 beden batikten aldığım bir pantolonum vardı (o kadar zayıftım ben bir zamanlar :KK43: )
sabah onu giyip işe geldim kızlar.. bu harika bir şey ..inanın inanamıyorum gidip gelip pantolunu seviyorum gören bu kadın bacaklarını okşuyor sanır :KK70:
o derece yani
harikasın.bende 40 beden deniyorum arada olabiliyor.ama almaya başlamadım henüz.bekliyorum daha :KK70: :KK70: :KK70:

Sabah 8 40
1 dilim tam buğday ekmeği, 1 dilim peynir, 1 zeytin, 1 omlet, domates salatalık Biber

Saat 11 00
2 kepekli galeta1 yk kuru üzüm

Saat 13 20
80 gram ton balığı, 4 yk yoğurt, 1 dilim tam buğday ekmek

Saat 16 00
5 fındık 10 kiraz

Saat 18 00
6 yk semizotu yemeği, bol yeşillik salata,4 yk yoğurt

2 litre su
little dora little dora

Neysesakinim Neysesakinim

Bugün de bitti
Tebrik ederim çok güzel bir gün olmuş, benim başladığım kilo ile başlamışsın. Böyle gidersen hedefine ulaşman çok da yakın

20.06.2019

limonlı zencefilli su

kahvaltı bir dilim karpuz avuç içinden az ekmek 2 dilim peynir

ara öğün 1dilim cezerye (adanadan getirmişler gelirken)

öğlen 3/4 adet sarma ,avuç içinden fazla ekmek, domates salatalık

ara öğün 3/4 adet minik minik kayısı

akşam 5kaşık etli pirinç pilavı(tuzsuz) 2 bardak ayran

gece 3/4 kaşık siyah dut(urmu dut derler burda) ayrıca limon dut karışık meyve suyu yaptım bir çay bardağı ondan içtim

3,5 lt su

little dora little dora
20.06.2019

limonlı zencefilli su

kahvaltı bir dilim karpuz avuç içinden az ekmek 2 dilim peynir

ara öğün 1dilim cezerye (adanadan getirmişler gelirken)

öğlen 3/4 adet sarma ,avuç içinden fazla ekmek, domates salatalık

ara öğün 3/4 adet minik minik kayısı

akşam 5kaşık etli pirinç pilavı(tuzsuz) 2 bardak ayran

gece 3/4 kaşık siyah dut(urmu dut derler burda) ayrıca limon dut karışık meyve suyu yaptım bir çay bardağı ondan içtim

3,5 lt su

little dora little dora
😍😍 bugün ne güzel msjlar alıyorum beferikom maşallah hep böyle devam

little dora little dora

dünkü menüm

sabah, yok
akşam bir tabak çorba
3 lt su

o derece yani
Gayet iyi kaçamakların olmasa seni tutan olmayacak ama yine yaramaz çocuklar gibi akşamı güzel kapatacakken şekeri yolladın mideye 😍😂😂

Günaydın kizlaarr Bugün günübirlik denizciyiz sabah 9 da hızlı bir kahvaltı yaptım
2 ısırık simit
1 yumurtayla omlet
Yarim domates yarim salata
1 dilim peynir
Şimdiye kadar 2 bardak su içebildim, artıracağım
Ve güzel habeeerr salı 75.4 tüm yanlış hatırlamıyorsam, listeye yazdık doğrusunu. Bu gun 73.6 ydimm atmışım ödemlerimi😍😍😍😍😍

X