Saç Rengi ve Saç Boyama Fındık kabuğuna boyayanlar bakabilirmi ??

Miss__lady

pinklove
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2009
193
14
Kızlar koleston 7.3 Fındık kabuğu almaya karar verdim ama içinde çok kızıllık yada bakırlık varmı boyayanlar yardımcı olabılırmı lütfen

Ben boyamadım ama boyayanlara bakıyorum bence var. Karamele bakan bi bakırlık.

Halbuki kutunun üzerine bakınca ne bi kızıllık ne bı bakırlıkla alakası yok hadi koyu cıkmasını anlarımda nebılıyım kızıl bakır barındırmıyor gibi gözüküyo
koleston-set-73-findik-kabugu-sac-boyasi-wella_1SkjAy5nbObBZCSFFan1d9ymV6dKS5px.jpg
or

Konuyu yeni gördüm, ben 1 yıldır kullanıyorum. Dorelik kızıllık vs olmadı. Ama üstündeki gibi durmuyor renk. Kutunun üstünde saçınızın rengine göre boyanın nasıl durucağı var. Ona göre bi renk oluyor saç boyanınca. Ben saçımı açmadan boyadığım için açık kahverengi oluyor mesela

Konuyu yeni gördüm, ben 1 yıldır kullanıyorum. Dorelik kızıllık vs olmadı. Ama üstündeki gibi durmuyor renk. Kutunun üstünde saçınızın rengine göre boyanın nasıl durucağı var. Ona göre bi renk oluyor saç boyanınca. Ben saçımı açmadan boyadığım için açık kahverengi oluyor mesela
Birşey sorabilir mıyım bnm diplerden 3-4 cm kadar uzadi. Kendi sacim koyu kahve kestane gibi bisey ama siyah duruyo suan diplerdekide. 3-4 ay kadar once acici ile acip farkli renklere boyamştm suan altlar acik kahve bakir gibi bisey sarimsi duruyo güneşte
, simdi palette karamel.kahve ile boyuycam uclar tutar sanirim ama dipler koyu oldugu icin iyi tutarmi hepsi tek renk olur mu. once dipleri mi boyamalıyım. Siz nasıl yapiyosunuz dipleriniz geldiğinde hepsi aynı renk oluyor mu

Birşey sorabilir mıyım bnm diplerden 3-4 cm kadar uzadi. Kendi sacim koyu kahve kestane gibi bisey ama siyah duruyo suan diplerdekide. 3-4 ay kadar once acici ile acip farkli renklere boyamştm suan altlar acik kahve bakir gibi bisey sarimsi duruyo güneşte
, simdi palette karamel.kahve ile boyuycam uclar tutar sanirim ama dipler koyu oldugu icin iyi tutarmi hepsi tek renk olur mu. once dipleri mi boyamalıyım. Siz nasıl yapiyosunuz dipleriniz geldiğinde hepsi aynı renk oluyor mu
Ben hepsini birden boyuyorum. Benim diplerim açık olduğu için sıkıntı olmuyor. Siz bence önce dipleri boyayın bekleyin. Sonra uçları boyayın derim.

Saçınızı hala fındık kabuğunamı boyuyosunuz ? Saçınızın resmi varsa yüklermisiniz acaba fikir açısından

X