:( fikrinize ihtiyacım var...

MeLiSimmm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2008
1.219
5
39
mrb arkadaşlar henüz 2 aylık evliyim yaşım 23 ve bende bebek sahibi olmak istiyorum eşim 31 yaşında çaktırmıyor ama baba olmayı çok istiyor biliyorum bunu aslına bakarsanız bende çok istiyorum ama korkuyorum pek cesaret edemiyorum...bana fikirlerinizi söleyin ne olur...benneyaptımki

HANGİ KONUDA FiKiR İSTİYORSUN AÇIK YAZMAMIŞSIN AMA,
BEN İÇİMDEN GEÇENLERİ YAZAYIM.

2 AYLIK EVLİLİK BEBEK İÇİN ÇOK YENİ,
AMA HER İKİNİZDE HER KONUDA HAZIRSANIZ HAYAT SiZİN HAYATINIZ BENCE KORUNMAYIN.

GÖNLÜNÜZDEN GEÇTiĞİ GİBİ OLMASI DİLEĞİYLE...

bende 8 aylık evliyim...hiç korunmadım ama henüz hamişte kalamadım...ben açıkça kendi fikrim..karşılıklı eğer endişeleriniz varsa birbirinize karşı tanımak açısından bebek ertelenebilir..ama yoksa biz birbirimizi çok iyi tanıyoruz ve sorumluluk alırız diyosanız hiç düşünmeyin yapın valla....öyle göründüğü gibi kolay olmuyor malesef...inşallah siz çok beklemezsiniz...

bu arada korunmaya devam etme kararı alırsanız eğer mutlaka bi kadın doğumcuya gözüküp testlerinizi yaptırın bi sorunuz yoksa korunursunuz..yoksa boşuna korunmayın..benim ablam 2 sene korundu..1 senedirde korunmuyor olmadı..meğersem eniştemin hiç spermi yokmuş..şimdi mecburi tüp bebeğe başladılar..boşa geçen bi 3 sene var ortada...

doğru sölüyosun cnm neyle karşılaşacağımı henüz bilmiyorum evlenirkende hiç gitmedim doktora olurmu olmazmı onu bile bilmiyorum deneyeyim en iisi :1hug: inş.en kısa zamanda allah sanada verir bebiş hayattaki en güzel şey ona sahip olabilmek rabbim isteyen herkese versin...

bence ne kadarlık evli olduğun değil çocuğa ne kadar hazır olduğun önemli hamilelik ve annelik gerçekten güzel ve zor bir yükümlülük bende evlendiğim ilk ay çocuk sahibi olmak istedim ama eşim istemedi 1 yıl korunduktan sonra 26 ay çocuğum olmadı sonra o 1 yılı beklediğimize pişman olduk eğer istiyorsanız yapın bence

maddı ve manevı yonden kendınızı hazır hısedıyorsanız ve bırbırınızı yeterınce tanıyorsanız hıc dusunmeyın yapın derım..ama bu sorumlulugu maddı ve manevı olarak almak cok onemlı once hazırmısınız buna cevap vermelısınız!! hayırlısı olsun hakkınızdaa..a.syerimseniben

daha cok erken bence..ama uzatmayinda arayi....
ben simdi göbisime bakip seni neden daha önce
yapmadim diyee söyleniyorum habire..

güzelim nedir bu acelen.daha 2 aylık evlisin.lütfen 2 seneden önce bebek yapmayın.önce birbirinizi iyice bi tanıyın gezin tozun eğlenin.bak ben 5 .yılımdayım hala karasızım.ilk kızımda 3 , yılda oldu. acele etme

daha cok erken bence..ama uzatmayinda arayi....
ben simdi göbisime bakip seni neden daha önce
yapmadim diyee söyleniyorum habire..

senağlama ne mutlu size allah bizede nasip etsin eşimi deli gibi seviyorum ve evet onu çok ii tanıyorum onun çok ii bir baba olacağına eminim ona bu duyguyu tattırmayı öle çok istiyorumki tabi bende anne olmayı Şeniz

çok alakasız..gezin tozun demek..bu yaşa kadar hiçmi gezmemiş..bu cümle bence ikisininde istememesinde işe yarar..istiyolarsa içinde hep kalacaktır.3 sene çıktık..evlendik daha rahat gezeriz dedik ama insan belli bi zaman sonra artık yapacak bişey bulamıyor.hep ikimiz gezmek bi zaman sonra sıkıyor...ayrıca hayat kısa yarın ne olcağımız belli değil..her kadının hayatta ölmeden yaşaması gereken bi duygu bu...ve bilmiyorum siz çocuk sahibimisiniz ve çok bekledinizimi ama ben asıl olmayınca çok mutsuz oluyorum..insanın içinde olan bişey tarif edilemez bi istek ve duygu..içimden eğlenmek gelmiyor.hep bi çocuk hayali....rabbim uzun ömür versin inşallah bu duyguyu yaşamak istiyorum...

canım senin içinde varsa ve eşinde istiyosa...2 aylık evli olmanın bi önemi yok...bak ben korunmadımda ne oldu? yok yani...

canım benim anladığım kadarıyla bebeğin yok umarım rabbim sana en kısa zamanda nasip eder desteğin için teşekkür ederim

canım benim anladığım kadarıyla bebeğin yok umarım rabbim sana en kısa zamanda nasip eder desteğin için teşekkür ederim :a015:

Sana yürekten katılıyorum canım, iki kişi gezmek bir yerden sonra çok sıkıyor. Hem bebek için altın bir top derler sen eşine atarsın o sana eminim çok çok çok güzel bir duygudur, inşallah Rabbim bizede yaşatır bu güzel duyguyua.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…