Fikirlerinize ihtiyacım var ben ne düşüneceğimi şaşırdım

Keşke anlasalar

Düşünceleri şu kendim çalışıp başarılı olup gayet güzel yaşayabilirmisim,

Onun pek doğru olduğunu düşünmüyorum kanka, atansa da öğretmenlerin geliri o şekil bir hayata yetmez. İlle lüks araba maraba diyorlarsa bir tane alıp sana verecekler başla yolu yok. Elin adamından kızımızı yaşatsın diye beklentileri olacağına buyursunlar kendileri yapsınlar madem paraları var

Evi de var eşimin arabası da, sadece aile binasında olduğu için evi kiraya verdik biz de kiraya çıktık belki atanmış öğretmen olsak daha kötü bir durumda olucaz ama işte anlamıyorlar
Şuan şok oldum yanlış anlamayın ama ailenizin ekonomiden haberi yok galiba eşimde bende atanmış durumdayız ama ne evimiz var ne arabamız. Yakında araba almayı planlıyoruz ama öyle lüks bir model değil. Evimiz kira 2+1 ama kutu gibi küçük olan evlerden giriş katta. Yine de çok mutluyuz aklıma böyle şeyler de hiç gelmez. Ailenizi asla dinleyip kafanızı karıştırmayın. Bu arada bende hamileyim yani bazen insan çocuğunun geleceği için daha iyisini istiyor olabilir ama bizim için söylüyorum çocuğumuza yatırım yapmak için uzun yıllarımız var ve bence en iyi yatırım ev araba değil çocuğa iyi bir eğitim vermek zevkleri doğrultusunda kariyer yönlendirmesi yapmak gibi şeyler. Yine de maddi olarak da bir şeyler bırakmayı herkes ister olursa olur olmazsa da herkese ailesinden evler arsalar kalmıyor

O zaman aılen para versin çok düşünüyorsa sizi.
Tek çocuk musunuz?
Ben öğretmenım esımde ogretmen.
Ortalama hayatımız var.
Hıc lüks yaşantımız yok.
Aileniz sanki sıze şirket vermiş de sız kabul etmemıssınız.
Aileniz o kadar ıyı durumda da sıze ne faydası var?
O kadar zengin ailenin çocukları öğretmenlik okumuyor.
Sırket basına geçiyor.
Sızın durumu anlayamadım.

Evet çok haklısınız içimi rahatlattiniz tesekkur ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…