Fikir ve destek istiyorum sanırım lütfen herkes fikir belirtsin

Baba evinde oldugunuzu simdi yazdiniz onceki mesajda emin olamamistim
Peki aileniz ne diyor bu konuda?

Sadece bu son olayla bile anlamissiniz sanırım bence ya oyle sanırım bravo ve eşim bunu görmüyor empati yok ben bilerek onun ailesiyle aramı açmışım o böyle benim ailemle diye onun düşüncesi ve annenden dolayı ben haklıyım bizimkiler sana ne yaptı diyor savunmaya bakarmisiniz bana da neler söylendi annem birden lafı yapıştırmış olabilir zamanında ama onlarda bana laf soktu itham etti baktm babası da çok karışıyor zamnal da mesafe koydum yani aramadım etmedim arasam bir saat uzatiyordu ztn yoğun da calisitordum bir süre sonra böyle oldu yani

Baba evinde oldugunuzu simdi yazdiniz onceki mesajda emin olamamistim
Peki aileniz ne diyor bu konuda?
Babam çok mulayimdir eşime de hep öyle davrandı bana koyan da bu annemi bahane edip bayramda bile babamı gormeye surdan şuraya gelmemiş ben ne gitcem diyor insan yani bir de o da var bende babama mahcup oluyrm bide annem bir bayram mutfaktan çıkmamış sonra da onu söylüyor ben da gelmem diye diyrm sen de böyle yaptın ama geç gittin bilerek el öpmeye baştan onadir diyrm beni ztn istemedi annen hiçbizaman diyor babasının lafları işte ailesi zamanında annemi bu kadar kotulemese sanki düşman olmuş babam herşey olacağına varır hayırlısı kızım üzme kendini dedi ben ağlayarak anlattım dönünce çok da detaya girmeden yani anlasma boşanma teklif etti diyemedim babama annem biliyor o ztn bahane ariyodu diyo

O kadar uzun yazıp nasıl bir noktalama işareti kullanmazsınız?
Bir tek yazının sonunda “Çocuk ne deseydim vs dedi,” kısmında “nokta” kullanmışsınız o kadar.
Başka hiçbir işaret yok, ne diyorsunuz hiç anlaşılmıyor.
Trip atmışsınız ne güzel onu anladım,konuşmayarak attıysanız herkes de anlamıştır o da güzel
Yalnız bu nedir ya?
Eşiniz de sizin gibiyse anlaşamamanız çok normal.
Evlenirken nasıl anlaştınız orası muamma

Gelip kapıya girip annemin elini öpmücek köye gideriz diyecek boşanın kurtulun
Zamanında arada ne olursa olsun bu tavrı evlilik boyunca anneme sürdürmesi doğru bir tutum değil bencede saymadi annemi sonradan hiç ama elif yapar mecbur yapcak diye düşündü hep belki de ben de bu kadar uzatacagini sanmazdim bana da ağrı geldi bir süre sonra onun yüzünden en çok da dediği gibi bilerek mesafe koydum ama sadece ondan değil tabi benimki o ömür boyu böyle inat yapmış kendi içinde anneme adım atsa bilsen bunu bende ailesine daha da iyi olurdum bence

Ya buraya anlık bunalimla yazdım cidden dikkat etmedim doluyum da beni de anlayın

Fedakarlık yapmalı eş dediğin yeri gelip alttan alacak bu demek değildir ki kendini ezdirecek ama kapıya kadar gelip girmemek hiç hoş değil o evde sadece anneniz yaşamıyor babanız da yaşıyor

Bu evlilik bitmiş zorlamayın . Eşiniz çoktan bitirmiş içinde ama ben ayrılmanıza sebep elle tutulur bi şey göremedim okuduklarımda . Başka bi sorun daha olmalı ? Yoksa her evli çiftin kavgası yani anlattıklarınız .

Çok karışık yazmışın okudum hiç bir şey anlamadım

Bir cümlenin sonu başı hiç mi belli olmaz! Ne nokta, ne virgül; yazılanlara anlam katacak hiçbir imla kuralı yok. Bu şartlarda benim beyin hata veriyor. Bu sebeple sahneyi bu yazıyı anlayabilen arkadaşlara bırakıyorum

Kaç kişi uyarmış, yazınız çok düzensiz zor okunuyor noktalama işareti paragraf yok diye ama haklısınız haklısınız deyip aynı şekil devam etmişsiniz. Konuyu düzenleyeyim, gereken noktalama işaretlerini koyayım yerine, işine gelen okusun ne uğraşacağım mı demek istiyorsunuz?

Ben konu sahibi kayin aileye gicik ve bilerek gitmiyor gibi algilamistim, kurbanda bilerek mesai ayarlamis sanki?

Esinin erkek muhabbeti de soyle, bir arkadasi densizce pavyon videosu yollamis, es kisisi hic karsilik vermemisken suclu olmus, konu sahibi bu pavyoncu biradere kafayi takmis, o kisi esine dogum gunu hediyesi alinca yine olay cikarmis?

Yani bir de başlarda benim borcum çok sorun olmuştu ben kısa sürede tekrar işe başladım evlenince ama ödemek için yatak odamı kredi ile almıştım onu bilmiyorduk deyip aileme oradan da gıcıklık yaptılar onlar ödemiyor demişti bir kere eşim hatta bende kiradalar zorla mı alayım diğer seylerimi onlar aldı ben kendim ödüyorum ztn diyordum o da bir bitmedi vs yapıyordu bazen eve de fatura kira destek olmadığım için sanırım pek arada mutfak biseyler aliyordum babası bile borcumu sorgulamisti hatta söylememen yanlış diye yeni bitiyordu o da tam ne ev ne araba ne çocuk sahibi olduk ne de aile olamadk demişti eşim bu son tartsimada ama kibrini inadını keşke o da kırsaydı zamanındaki şeyler için sadece benden beklemeyip kendi de yapsaydı benle aileme gelseydi mesela istemese de yani ne bilim bazilarina basit erkek ailesi ne demek onlarında kızları var gitmiyrm diye de böyle mi olur eşimde çoğu anlaşmazlığimizi babası ile telefonda hergun ve uzun konuşurdu onlarda öyle bir huy var anlatır yansıtirdi bence onlarda anlasamiyorsunuz yaptı sanırım ben gitmeyince akrabaları bile sormus güya gelmiyor vs diye isteyen üstünü kapatirdi resmen beni konuşup karar almışlar sanki acayip değil mi

Bilerek değil ama bir önceki bayramda ben açık açık gel kapıdan bayramlas dediğim halde annem ve ablamı sevmediği anlaşamadığı için sırf bana eşlik etmedi eski mevzulari hala taşıdığı için bende biraz içimde o bayram sonrakinde kendi köyüne gidince bende gitmiycem demiştim içimden yani giciklkk değil de kısasa kısas gibi oldu ama onlara çalışabiliriz biz belli değil dedim eşimde yıllık izninde vardı içerde bilerek gelmedi vs demişler belliki ben bu kadar tahmin edemedim küserler barışırız en fazla dedim ama rsmn ayrılma konusu konusukmus gelip bana söylenmiş

Ailelerle o kadar bağları koparmışsınız ki kimse size yardım da edemez.

Evlilik sadece maalesef çiftler arasında olmuyor. İkinizde hatalısınız Aileleri de önemsemeliydiniz.

Çok mıy mıy bir ilişkiniz var sesiniz yok soluğunuz yok. Görücü usulü mü evlendiniz?

Yok aksine çok severek ama nişanlılık evresinde eşimin ailesi çok kurcaladi karıştı bazı seyelre annemde laf söyledi vs derken bize yansıdı onların anlaşmazlıkları malesef sonrada ailemle mesafesi devam etti ben bu kadar beklemiyordum sanırım evlenince düzelir bazı şeyler sanıyordum iliskileri vs bir süre sonra bende ciddi mesafe koydum istemeden onlarda benden bekledi sanırım sadece oğlumuz haklı yada onu hiç mi uyarmadilar anlamiyrm böyle de olmaz diye eşim uzaklastikca benim aileme arkadaslarima mesafeli soğuk oldukça bende onlarla öyle oldm sanırım öncesinde ilk zamnlar arardım ederdim sık olmasada ama babası nasihat uzun uzun konuşma yapardı genelde bir süre sonra bende sanki eşim bizimkileri ariyomu diye bende hiç aramadm etmedim en son da bu olay oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…