Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

Nasıl emekli oldunuz banada yazar mısınız sizde biliyorsunuz çok kötü yemek yiyemez hale bile geldim

Minecim öncelikle çok geçmiş olsun, tabiiiki nasıl bu hastalıktan emekli olduğunu bizede anlatırsan sevinirim çünkü benim kocamda 4 yıldır benimle birlikte çekiyo, daha bi 4 yıl çekermi bilmem CADIARZU
Bilgi aldıysanız banada yazar mısınız oladar kötü ki çekilecek gbi değil

Mine hanımın çözümü ne acaba bende sizin gibi yapmadığım kalmadı ama yok bununla yaşayamıyorum 27 yaşındayım yemek yiyemedim zamanlarım oluyo

Mine hanımın önerisi ne acaba banada söyler misiniz o kadar kötü etkiledi ki yaşantımı çalışmam gerek ama evden çıkamıyorum gelecek düşünemiyorum

Geçmiş olsun kaç yaşında kalp krizi geçirdiniz kalp krizi geçirmeden önce hiç bi belirtiniz oldu mu ailenizde kalp krizi hikayesi olan var mı kusura bakmayın sorguya çekmiş gibi oluyorum ama benimde sürekli göğsüm kolum sırtım omzum çok ağrıyor daha önce psikiyatritye gittim bana panik bozukluk depresyon demişti kalp krizi korkum var o yüzden soruyorum

Mine hanımın önerisini banada yazar mısınız 7 senedir bıktım ilaclar faydasız Yaşadığımı hissetmiyorum artık çok yorgunum

Mine hanımın önerisini yazar mısınız banada sizin gibi denemediğim yol kalmadı çok zor çeken bilir

lütfen özelden bana doktorunuzun ismini paylaşır mısınız?

Arkadaşlar fibromiyalji hastaları olaraktan sizlere sormak istiyorum hangi aşıyı oldunuz sinovac mi biontech mi bikac gün içinde aşı olmak istiyorum ama hangisi olduğuna karar veremedim henüz bizim bu rahatsızlık için özellikle tavsiye edilen bi aşı var mi

Fibromiyaljiye özel tavsiye edilen bir aşı yok. Ben biontech oldum 2doz, yan etki yaşamadım

Merhaba arkadaşım bir kaç sorum olucaktı yardımcı olur musun ben sürekli ağrılarım dan yakınıyorum sırtımı düz tutmakta zorlanıyorum tek tarafa doğru çöktüm artık sağ kürek kemiğim aşırı derece de bağları gergin koltuk altım memem perişan kürek kemiğim de sanki böyle kitle var ordan her yere acı yayılıyor kötü hastalıklar düşünmekten alı koyamıyorum kendimi siz neler yaşadınız

Benim kaslarım seyiriyor biliyorum baya yıl olmuş yazalı ağrı ve seyirme den müzdaribim umarım görür yazarsın sonuç ne oldu merak ediyorum seyirme lerin
Mal gibi kendimi emg ye felan soktrdum onca acı yaşadım.Ne zama ki seyirmeleri unuttum geçti getti.Düşündükçe daha çok oluyor.Tamamen psikolojik.İnternetten neden oluyor diye araştırma daha çok kafana takıyorsun.Vücudunu rahat bırak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…