Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

Bnm bacaklarimda oluyor kollarimin ise bilek kısımlarında çok agrim oldugunda şişlik oluyor zaten sonuçlarınız temiz cikmis içinizi ferah tutun stres zaten daha çok tetikliyor fibro yu

Bnm bacaklarimda oluyor kollarimin ise bilek kısımlarında çok agrim oldugunda şişlik oluyor zaten sonuçlarınız temiz cikmis içinizi ferah tutun stres zaten daha çok tetikliyor fibro yu
Bu hastalik morarma yapar yabi doktor dogru duzgun cevap vermedi aynen kollarimda agri oldugunda morarma oluyo ama bacagimda hep oluyo 1 tane de olsa oluyo cok korkuyorum nasil duzelicek morsrma gordukce morelim cok bozuluyor. Vucut agrilarim cok dayak yemis gibiyim :KK43:(

Kizlaaaarrr bana bj yardim edin fibromoyolji dedi doktor ama bacagimda ve kollarimda kahverengi sislikler cikiyor kanim temiz mr temiz napicam neden olur biyle olan varmi bi yazsin uyuyamiyorum dusunmekten
canim korkma. bu hastalik morarma ve sislik yapiyor.benim de kollarimda ve bacaklarimda oluyor. doktor fibro dan demisti bana.

Canim benim buyuk oranda gecti. o ilk agrilarim yok. ben ilaç kullanmadim. bu hastaligin tedavisi spor ve kafaya takmamak.
Suan varya kollarim bacaklarimin etleri nasil agriyo anlatamam. Gerci sen anlarsin :) buyuk stresden gectik ailecek bide morarmalari esimle cok kafaya taktik cok sukur kanim temiz sebin dediklerinde cok rahatlatti beni umarim bunuda atlatirim

Gerci sirtimda agriyo belimde agriyo bu nasil bisey Allah kimseye vermesin heryerin agriyo

Gerci sirtimda agriyo belimde agriyo bu nasil bisey Allah kimseye vermesin heryerin agriyo
Benim de bu aralar boyun,sırt,kalça, kol , bacaga bile iniyor. benim parmaklarim bile agriyor bazen ve ben bu sene iki kere tutulma yasadim..saga sola donemedim.desteksiz kalkamadim.kaslarim o kadar kasilmis ki beton gibi. doktor bile şaşirmişti. is yerindeydim. hastaneye bile gidemedim. arkadaslar goturdu. sitres yapmamaya calis canim.

Bu hastalikla ilgili bana bir fizyoterapist ekmeği sekeri ve bugday grubunu tuketmememi soyledi.bu sekilde 6 ay bir diyet yapmami soyledi.bu hem depresyon için de uygun bir beslenmeymis.bu sekilde depresyondanda yok oluyormuş
Sizin bu konuda bir bilginiz var mi
ilk kez duydum bugün nörolojiye gidecem bu yazdıklarınızı da sorayım belki bir fikr vardır

Benim de bu aralar boyun,sırt,kalça, kol , bacaga bile iniyor. benim parmaklarim bile agriyor bazen ve ben bu sene iki kere tutulma yasadim..saga sola donemedim.desteksiz kalkamadim.kaslarim o kadar kasilmis ki beton gibi. doktor bile şaşirmişti. is yerindeydim. hastaneye bile gidemedim. arkadaslar goturdu. sitres yapmamaya calis canim.
Allah sifa versin kas gevsetici kullanin birax

X