Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

Kizlae sizin de bacaklarinzda kaslar atiyormu benim atiyor bu als hastaligindan olurmus ya yoksa alsmiyim Allahim kafayi yicem

Benim kollarımda oluyor ama sen çok fazla kendini dinliyorsun bu sana iyi gelmez oyalanacak bı seyler bulmalisin psikolojini bozucaksın zaten stres agriyı tetikliyor
Ya uyuyammiyorum sol bacagimin kasi atip duruyor bi ara cok siktim kendimi tum vucudum atti kendimi dipsiz kuyulara atiyorum cok psikolojim bozuk surekli olumcul hastalik varmis gibi dusunuyorum alsyi okudum ve vittim keske komasaydm nasil sabahi edicem

Beni bu s ekilde yapan agrilarim 2 guundurde kalcam agriyor bi ara koluma girdi sirtim agridi ben cok saglikliydim boyle olmak beni cok yordu

Ayrica heryerde arastirdim fibromoyolji olan kimsede bendeki gibi kahverengi morluk yok kolumda yine cikmis bu daha cok canimi sikiyor

İnternetten arasturma yapmayı hemen kesmen lazım arkadaşım orda hep en kötüsü yazıyor sen zaten tahlil yaptırdın bişey olsa çıkardı bnmde hergun farklı bir yerim ağrıyor bu normal şuan mesala sol kolum ve kalbim bunlarla yaşamayı ogrenmeliyiz

İnternetten arasturma yapmayı hemen kesmen lazım arkadaşım orda hep en kötüsü yazıyor sen zaten tahlil yaptırdın bişey olsa çıkardı bnmde hergun farklı bir yerim ağrıyor bu normal şuan mesala sol kolum ve kalbim bunlarla yaşamayı ogrenmeliyiz
Sabah kosarak norolijiye gittim zaten mra girnistm ve temizdi fiziki muayne yapti emg istemiycem gerek yok als basit bi hastalik degil muaynen normal senin yasinda olmaz dedi ve gonderdi

kalp sıkışması nefes darLigi da oluyor mu koltuk altı da ağrıyor mu

Peki kizlar sizinde agri gucsuzluk oluyomu aslinda isimi yapiyorum ama kendimi gucsuz hissediyorum

Agrinin girdigi yerde gucsuzluk oluyor mu sag kolum agriyo ya bisey kaldirinca daha cok agriyo ve titriyo

Mesajları alıntıladım ama sorun çıktı anlamadım.
Çarşamba günü annemin arkadaşının gelini doğum yaptı hastaneye gittik annemle sırf ev ziyaretine gitmek zorunda kalmayım diye o kadar üzüldüm ki gözümden yaş aktı akacak . O andan itibaren ağrılarım da arttı mide ağrılarım da öyle nefes almakta zorlandım. Yani ağrıları hafifletmenin yolu biraz da olsa stres ve üzüntüyü azaltmak ayrıca bugün aletli platese başladım ağrımı 20 dk azdırmaya yetti ama ilerleyen süreçte azalacağını umuyorum

kızlar iki üç markanın msm adında bi karışımı var ....bu metil-sulfonil-metan’ın kısaltılmışıdır......Msm yi kullanan var mı benim bi akraba kullanmış yüzde 80 iyi gelmiş....kullanan var mı ??????

Kuru igneleme de devam edildiginde cok iyi somuc veriyormus nedrn kimse bu zamana kadar denemediki. 3 aydir cekiyorum ama 3 asir gibi geldi.Burda devlet hastanesinin agri polikinliginde yapiyolar gidicem sonuclari yazafm

X