Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

bu mesajı geçen sene ben yazdım ve şuan çok iyiyim psikatriyle düzeldim

Piskatriye gitmedim ama gitmeyi düşünüyorum artık zaten gittiğim her bölüm psikiyatri ye yönlendiriyor ama işte ortada bir ağrı ve şişlik söz konusu var onu çözsem bi
bence o bölüm hangisiyse ona gidip baktır temizse kafan rahatlicak orayı taktıkça ağrıların çoğalıyor nerde yaşıyorsun

Arkadaşlar birde somatoform bozukluğu araştırın psikatri doktorum bu teşhisi koydu ben düzeldi adanada kadir incikli tedavi etti

herhangi bir saptanabilir fizyolojik nedeni olmayan bozukluklardır. somatoform bozuklukları olan kişiler, hasta olmadıklarına dair doktorların güvence vermesine rağmen fiziksel olarak hasta olduklarını düşünürler ve fiziksel hastalığın hiçbir kanıtı, belirtisi olmadığı halde bu hastalıklarda görülenlere çok yakın belirtiler aktarırlar. bu hastalığı olan kişiler aslında fiziksel durumları hakkında başkalarını isteyerek ve bilerek yanıltmaya çalışmıyorlardır, rol yapmıyorlardır çünkü belirtiler onlara göre gerçektir.

Canım somatoform biraz hastalık hastası demek gibi olmuş... Fibromiyaljinin teşhisini de fiziksel muayeneyle yapabiliyor doktorlar. Son birkaç yılda bulunmuş olsa da bu hastalığı yok sayıp hastalık hastası damgası vurmak bana çok mantıklı gelmiyor... Ben psikiyatriste de gitmiyorum, anti depresan da kullanmıyorum. Fibromiyalji ağrılarım spor ve düzenli ve stresten uzak kalmaya çalışarak en aza indi çok şükür...

Merhabalar bugün bende hastalığımı öğrendim tam teşhis diyemiyorum aslında bir romatoloji uzmanına mı gitmem gerekli net teşhis için. Lypre 50 mg verdi akşamları 1 tane iç dedi . Araştırdığım kadarı ile kesin tedavisi yok. Ortalama 1.5 sene belki daha fazla spor yapıyorum kilo veriyorum belirtileri azaltmış olabilir diye düşündüm nedense

merhaba 3 gündür özellikle sırt ve ve sol gögüs bölgesi taraftalarında dayanılmaz kesintisiz bir ağrım var depresyonum mevcut fibromiyaljimiyim acaba yardımcı olun lütfen

Merhaba arkadaşlar bu rahatsızlığı bende 11 yıldır çekiyorum ve baş ağrısı mide bulantisi ile birlikte geliyor kaç doktora kaç fizik tedavi ye gittiysem geçmedi rahatsizligimin adını 1-2 hafta önce gittiğim başka bir doktor söyledi yine fizik tedavi dedi + antidepresan hap kullanmam gerektiğini söyledi ben fizik tedaviye gitmekten usandım artık ne yapacağımı bilmiyorum antidepresan kullanıp geçiren varmı?

merhaba 3 gündür özellikle sırt ve ve sol gögüs bölgesi taraftalarında dayanılmaz kesintisiz bir ağrım var depresyonum mevcut fibromiyaljimiyim acaba yardımcı olun lütfen
Ben bugun kardiyolaga gittim sırtımda bellı bır nokta sol göğsüm ve sol kolum agrıyor diye. Kalbimde bi sorun yok nette gezinirken fibromiyaljiyi görrdüm . Herseyı kafama takarım herkesten benım gösterdiğim ince düşünceyi göstermesini beklerim . Stres desen heele ki istemediğim ortamda bulunuyorsam zirvede olur. Annem ısrarla antidepresan al der doktora gidip sanırım sonum öyle olacak

SEVGİLİ ARKADAŞIM BANADA BİLGİ VERİRMİSİNİZ ÖZELDEN RİCA ETSEM ÇOK ZOR DURUMDAYIM

arkadaslar hepinize geçmiş olsun, annem de yıllardır bu hastalıktan çok çekti, annemi iyileştiren doktor, adana da hsüeyin özbek bey'dir, inanılmaz donanımlı, elleriyle kontrol ederek anneme yaptıgı yorumların hepsi test ve fılmler sonucunda gercek cıktı, adam artık işin piri olmuş resmen, ama helal olsun aldıgı ücrete, çok şükür 2 seneye yakın süren annemin tedavisi bittii....

Nasıl ulaşabiliriz acaba? İnternette bulamadım

adını hüseyin yazmısım cok pardon süleyman özbek olacaktı

cep numarasını verebilirim ne olur ne olmaz diye silmiyorum rehberimden aşağıda;

süleyman özbek:

cep:
ofis:

umarım siz de annem gibi sağlığınıza kavuşursunuz...

Nasıl ulaşabiliriz acaba? İnternette bulamadım

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…