Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

Ben geçen sene bu ağrılardan çok çektim halada çeki yorum başımda ağrıyo değişik bir ağrı sanki damarlar çekilir gibi o ağrıya taki yorum acaba benim neyim var kansermiyim yoksa diye sitrese giriyorum bu sefer sırtıma vuruyor sonra hepten başlıyor bütün ağrılar gögsüm sırtım boynumun kökü içime bile vuruyo ağrı insanılmaz bişey içim cızır cızır değişik sesler birazda sitres arttırıyor.bütün tetkikleri yaptırdım gitmediğim hastane baktırmadıgım bölüm kalmadı hep şikayet şuram ağrıyor demekten bende bıktım çevredeki insanlarda bıktı beni gören kaçar oldu yaslı nineler gibi oldum.şimdide boynumun omuzumla birleştiği yerde şişlikk fark ettim ama omuzlarımı geriye doğru gerdiğim zaman ortaya çıkıyor sizce ne bu google amcaya soruyorum o zaten direk kanser diyor..korktum valla sizinde başınız çekilir gibi mi ağrıyor lütfen bir cevap verin

Psikiyatriste gidiyor musunuz? Gitmiyorsanız tavsiye ederim.

Piskatriye gitmedim ama gitmeyi düşünüyorum artık zaten gittiğim her bölüm psikiyatri ye yönlendiriyor ama işte ortada bir ağrı ve şişlik söz konusu var onu çözsem bi
Fibromiyaljiden olur öyle şeyler, takmayın kafanıza. Psikiyatriste gidin en erken sürede. Vereceği ilaçlar fibromiyalji ağrıları için de veriliyor, ikisi de birbirine bağlıdır zaten.

Hemen randevu alıp gidin psikiyatriste. Çok geçmiş olsun.

Bende de var bu illet hayattan sogudum yeminlen.. küçük bi kizim var onunla bile pek ilgilenemez oldum benim yüzümden yavrum tablet teledon düşkünü oldu.. kötü bi anneyim bu hastalik yuzunden ama yataktan kalkamiyorum hic enerjim yok agrilari gectim halim olsa yine kalkacam aşırı halsizlik mahvetti beni :'(

Arkadaşlar ben sizinle yaşadıklarımi paylaşmak istiyorum.Belki size bir umut olur.Benim öyküm 2015 ekim ayında başladı.Kol ağrısı ile.Sonra bu sinir bozucu ağrı vücudumun her yerine yayıldı.Yururken bileğim ağrıyor.Belim,boynum,parmak uçlarım,başım,dizlerim.Doktor doktor gezdim.Gitmedigim bölüm kalmadı.Kimi doktor bir şeyin yok dedi,kimi fibromiyalji dedi,as diyen oldu.Ms hastalığından şüphelenen oldu.Bir sürü tahlil yapıldı ve bir şey çıkmadı.Anksiyete diyen oldu..Her doktor farklı teşhis koyup farklı ilaçlar verdi.Artik psikolojim bozulmuştu.Daha 25 yaşındaydım.Ama hayattan soğumuştum.Herkesle ilişkilerim bozuldu.Ben ölücem diyordum.Ciddi bir hastalığım var ve bulunamıyor diyordum.iş verimim düştü.Surekli yemeğe başladım ve hala vermeye çalıştığım kilolarım o günlerden kalma.Şu an çok iyiyim .O ağrılarımdan eser yok .Pilatese başladım.Şu an eşim olan kişiyle tanıştım.Hayatima baktım.Inanin bu bir illet olabilir ama başımıza saran biziz.Kafayi değiştirmek lazım önce.Dusunce şeklimizi değiştirmeliyiz .Bol Bol spor yapmak lazım.Yuzme veya pilates.Beslenme şeklinizi değiştirin.Ben sıcak su torbası olmadan uyuyamayan biriydim.Umutsuzluga kapılmayın bu hastalık geçmezmiş demeyin.Insan bunları okudukça kendini şartliyor.Bana inanın bu geçiyor.Her şey daha iyi oluyor.Mukemmel oluyor .Bitkisel şuruplar var.Doktorum önermişti.O ağır ilaçları içmeyin.Once kafanızda bu hastalığı bitirin.Inanin ki bitiyor.Bu illet le yaşamak zorunda değilsiniz.Ben onu hayatımdan çıkardım.Simdi biraz dert,tasa yapsam sırtıma ya da bacağıma saplaniyor ama ben kalmasına izin vermiyorum .Bu fizyolojik bir hastalık degil psikolojik bir hastalık.Lutfen kafanızı değiştirin.Ben bunu deneyimledim.Geçiyor,geçecek.

merhaba pilates stüdyosuna mı gittiniz? bitkisel şuruplar dediğiniz nedir

arkadaşlar annemın fibramiyalji hastalığı konusunda çok ciddi adımlar katettik, adana'da buldugumuz bir doktor sayesınde allaha şükür annem eskısınden çok çok daha iyi, durumu kötü olanlara doktorun isim ve numarasını verebilirim..
herkese acil şifalar dilerim...

merhaba pilates stüdyosuna mı gittiniz? bitkisel şuruplar dediğiniz nedir
Merhaba.Ben kendim pilates yaptım evde aletleri aldim.Zaten doktorum bu hastalık için ya yüzme ya da pilates dedi.Bitkisel şurup ise doktorum önermişti.Tamamen bitkisel.Agrilari geçiriyor.Bizim ağrılarımız hemen hemen her gün olduğu için yanetki yaratmaması için önerdi.Ben adını hatırlamıyorum çok oldu ama eczaneye sorabilirsiniz.

Doktorun ismini öğrenebilir miyim?

hepsini yaşadım psikatriyle çareyi buldum

evet erkekler anlamıyor bakın birde somatoform bozukluğu araştırın resmen bizi anlatıyor

ben genel cerrahiye gitmiştim gidin en azından kafanız rahat eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…