Fethiyede balayı için otel:))yardımlarınızı bekliorm

_Elifceee_

Guru
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2011
260
4
Arkadaşlar yardmlarınıza ihtiyacım var fethiyede önerebileceğiniz denize sıfır,balayı için güzel oteller arıorm memnun kaldığınız yada öneerebileceğiniz bi otel var mı :):KK16::KK16:

Fethiyede genelde tesisler halk plajını kullanır,o yuzden 3 ve 4 yıldız ayarında oteller bulabilirsin canım.
Yada kendine ait özel koyu olan Lykıaworld,Hillside veya Letoniayaya bakabilirsin.Daha lüks otellerdir.
Bide Ölüdeniz tabiat milli parkı içinde Meri Hotel var.O sakin,huzurlu iyi bi alternatif olabilir :KK34:

meri otele ben gittim eğer yemeklere önem veriyorsan kesinlikle tercih etmemelisin!! sadece turistlere ağırlık vermişler hep onların damak tadına uygun yemekler, çeşit çok sınırlı..

Fethiye olması şart mı? Dalaman Hilton'u öneririm.

Süper ötesi demek bile az kalır orası için..

Biraz tuzlu ama imkanın varsa kesinlikle Hilton Dalaman .

Fethiyede genelde tesisler halk plajını kullanır,o yuzden 3 ve 4 yıldız ayarında oteller bulabilirsin canım.
Yada kendine ait özel koyu olan Lykıaworld,Hillside veya Letoniayaya bakabilirsin.Daha lüks otellerdir.
Bide Ölüdeniz tabiat milli parkı içinde Meri Hotel var.O sakin,huzurlu iyi bi alternatif olabilir :KK34:

Evet bene de o dediğin otelleri beğendm şuan erken rezervasyon fiyatlraını belkiyorum şuan

meri otele ben gittim eğer yemeklere önem veriyorsan kesinlikle tercih etmemelisin!! sadece turistlere ağırlık vermişler hep onların damak tadına uygun yemekler, çeşit çok sınırlı..

teşekkür ederim bilgi için.

Fethiye olması şart mı? Dalaman Hilton'u öneririm.

Süper ötesi demek bile az kalır orası için..

Biraz tuzlu ama imkanın varsa kesinlikle Hilton Dalaman .

evet canım fethitye düşünüyorum.

X