Muhafazakar otel Bungalow önerisii acill

Ya onun olayı şöyle; her müşterinin beklentisi farklı oluyor. Beklenti yüksek olunca yaşadığı hayal kırıklığı ile her şeyi kötü görebiliyor. Eğer bütçe çok yüksek değilse tüm müşterileri memnun edebilen bir yer bulmak maalesef zor. Burada sizin hassasiyetiniz önemli. Mesela tuvalet temizliği kırmızı çizginiz ise ve yorumlarda en az 3 kişi bu konudan yakınmışsa orayı elersiniz. Fiyat performans oteli bulmak önemli.
Çok teşekkür ederim. Yorumları bu şekilde değerlendirmem daha iyi olacak gibi

Otelden ziyade villa kiralamanizi öneririm Kaş ta cok güzel villalar var muhafazakar havuzu vs cok güzel. Cok dikkat eden biriyseniz alkol olmasa da açık saciklik mutlaka oluyor otellerde

Üzgünüm ama ben otele gittiğimde kapalı kadından rahatsız olmuyorum kapalı kadının da benden rahatsız olacağını düşünmemiştim. Bunun ufukla bi ilgisi olduğunu düşünmüyorum herkes kendinden bilir işi. Asıl sana zararı dokunmayan normal birinden rahatsız olan kişi ufkunu genişletmeli. Genişletemeyen de anlaşılan farklı yerler tercih ediyor kimin ne yaptığı beni ilgilendirmez kendisi çekiniyorsa diye kendimce sorun yaşamayacağını açıklamaya çalışmıştım ben konu sahibinin niyeti başkaymış. Asıl o bizden rahatsız oluyormuş.
Arkadaşım kapalı kadın senden niye rahatsız olsun yada açık kadın

Şu lafı da hiç sevmen kapalı açık

Kapalı kadın bikini giymek istiyor olamaz mi sadece kadınların oldugu havuza yada sahilde yüzmek istiyor eğlenmek dans etmek istiyor olamaz mi yada saçlarını açmak

Sadece içki mi yani arkadaş yazmış ufkunuzu genişlerin ve bence neden bu tarz oteller tercih edilir bi araştırın

İşte bahsettiğim tam olarak bu. Tatil yapacağım yeri kendi görüşüme göre seçtiğim zaman ufkumu genişletmemiş kendimi geliştirmemiş oluyorum siz ve ortak görüşte olduğunuz kişilerin gözünde. Sizin muhafazakar bi otele gitmemeyi tercih etme hakkınız var ama sanırım benim içkili oteli tercih etmeme hakkım yok öyle mi? Çünkü mecburum içkili ortamda durmaya, mecburum tatil yapıyorsam herkesin her yerini görmeye ve tabi mecburum tatilde bile muhafazakarlığı tesettürü cahillik olarak gören insanların iğneleyici bakışını çekmeye. Çok komiksiniz gerçekten. Keşke fikrinizi olmadığı bu konuya yorum yazarak kendinizi yormasaydınız. İnsanlığa olan inancım zayıfladı tekrar ve tekrar.
Kendine gel ben sana gitmek zorundasın demedim. Muhafazakarlığı cahillikle de bağdaştırmadım yine her konuda mağdur olduğunuz gibi bunda da mağdur oldunuz. İğneleyici bakışlar öcü vs dediniz ben de size açık açık kimse sizden rahatsız olmaz dert etmeyin dedim. İstediğiniz yere gidin ben zaten bıçak dayayıp gidemezsin demiyorum. Meyhane ortamı dansöz ortamı istemezsin onu da zaten Cherry92 söyledi ve hak verdim olabilir istemeyebilir dedim kendi kendime. Ciddi anlamda alınganlık çok üst düzeyde. ilk yorumum da cidden şaşırdığım için anlık yazdım sonrasında ise ben size çok makul ve ılımlı gelmiştim. Önce kendinizi düşünüp öz eleştiri yapıp öyle çemkirin bana.

Otelden ziyade villa kiralamanizi öneririm Kaş ta cok güzel villalar var muhafazakar havuzu vs cok güzel. Cok dikkat eden biriyseniz alkol olmasa da açık saciklik mutlaka oluyor otellerde
Aslında otel istememin asıl sebebi yemek vs derdinin olmamasıydı ama bu durumda da insan farklı seçeneklere yönelmek zorunda kalıyor

Arkadaşım kapalı kadın senden niye rahatsız olsun yada açık kadın

Şu lafı da hiç sevmen kapalı açık

Kapalı kadın bikini giymek istiyor olamaz mi sadece kadınların oldugu havuza yada sahilde yüzmek istiyor eğlenmek dans etmek istiyor olamaz mi yada saçlarını açmak

Sadece içki mi yani arkadaş yazmış ufkunuzu genişlerin ve bence neden bu tarz oteller tercih edilir bi araştırın
Bakın benim ailemde içki içmez bikini giymez dansöz izlemez ama içki içiliyor diye bir otelden vazgeçmez. Tam olarak Türkiyenin en ortalama yaşayan insanlarıdır kendileri. Ben bu şekilde gördüm kimseyi de şimdiye kadar dışlamadığım için dışlanıyorum diyen olduğunda şaşırıp açıklamaya çalışıyorum. İlk mesajımda üslup yanlış olmuş onu kabul edebilirim ancak ben açıklamalar yapıldıkça hak verdiğim noktaları belirttim zaten. Kimse kendini kötü hissetmesin herkes istediği her ortama girebilir demeye çalışırken şu an beni öcü yaptınız helal olsun. TEKRAR söylüyorum o şekilde isteyebilir ben isteyemez demedim zaten. O otellere de gitse tepki GÖRMEYECEK ben bunu açıkladım.

Kendine gel ben sana gitmek zorundasın demedim. Muhafazakarlığı cahillikle de bağdaştırmadım yine her konuda mağdur olduğunuz gibi bunda da mağdur oldunuz. İğneleyici bakışlar öcü vs dediniz ben de size açık açık kimse sizden rahatsız olmaz dert etmeyin dedim. İstediğiniz yere gidin ben zaten bıçak dayayıp gidemezsin demiyorum. Meyhane ortamı dansöz ortamı istemezsin onu da zaten Cherry92 söyledi ve hak verdim olabilir istemeyebilir dedim kendi kendime. Ciddi anlamda alınganlık çok üst düzeyde. ilk yorumum da cidden şaşırdığım için anlık yazdım sonrasında ise ben size çok makul ve ılımlı gelmiştim. Önce kendinizi düşünüp öz eleştiri yapıp öyle çemkirin bana.
Konuyu nerden nereye getiriyorsun

Ne öcüsü Ne mağdurlugu hayret ya

Arkadaş otel sormuş gelen yere bakın iki kelime cümle yazıyorsunuz yazdığınız kelimeler igneyeci polimik çıkarıcı ...

Hanımefendi ben siz diye hitap ederken sizin benimle olan bu samimiyetinize anlam verebilmiş değilim. Ayrıca bana çemkirme diyemezsiniz. Yazdıklarınızdan kimliğinizi net bi şekilde ortaya sermişsiniz ki sadece ben değil okuyan herkes bana benzer yorumlar yazmışlar. Bu düşünce yapısını o kadar çok gördüm ki 10km öteden tanıyorum artık. İyi günler. konumdan çıkabilirsiniz.

Anladımmm valla ne yalan söyleyim çevremde de hiç öyle birine denk gelmedim sanırım o yüzden bilmiyordum
Şu mesajı gördünüz mü ? Bu mesajda ne dediğimi anladınız mı ? Bu mesajdan sonra hala size tekrardan bir destek mesajı daha attım onu da gördünüz mü ? Benim ilk söylediğim bir şey olmaz demekti. Durduk yere hala linç yiyen ben oldum.
Öyle düşünmeyin tekrar söylüyorum kaç kere gittiysem en az beş altı tane haşemalı kadın görürdüm ve ne birileri onlara bakıyor ne olar birilerine bakıyor. İstediğiniz otele gidin zaten fikrinizi değiştirmek için demiyorum ama kimse sizi dışlamayacaktır öcü demeyecektir onu anlatmaya çalışıyorum. Ben haşemalı kadınlara en son annem için haşema modeli baktığımda bakmıştım :KK70: Hatta bir bayanın öyle güzel bir haşeması vardı ki bikiniyi çıkartıp giyesim gelmişti ( halbuki kapalı giyinemem sürekli daralır bunalırım ) :KK70: Geri kalanı sizin düşünceniz tabi eskisi gibi değil insanlar evet hala kutuplaştırmaya çalışanlar çok fazla ama yine de daha bilinçli nesiller olduğumuzu düşünüyorum ben. Kimse kimseye karışmıyor herkes gönlüne göre giyinebiliyor ve bu durum çok güzel. Bozmaya çalışanın da allah belasını versin zaten :')
Benim dediğimi evirip çevirip yazdılar ben de doğal olarak tepki gösterdim size de gösteriyorum. İşte ben bundan çekiniyorum vs yazarak sanki zulüm görüyormuş gibi konuşuyorsunuz. Asıl polemik yaratan sizsiniz. İstemezsen gitmezsiniz yüz kere mi söylemem lazım tamam banane. Çekiniyorsun diye anladım ondan öyle yazdım diyorum hala bana bu kafa yapısı diyerek cevap veriyorsunuz. Olabilir kardeşim olabilir kimse hayatında bir kuran kursu görmemiş olabilir bir cemaat ortamına ya da meyhaneye girmemiş olabilir bilmiyor olabilir. Ne bu linç sevdanız yaa.

Bakın benim ailemde içki içmez bikini giymez dansöz izlemez ama içki içiliyor diye bir otelden vazgeçmez. Tam olarak Türkiyenin en ortalama yaşayan insanlarıdır kendileri. Ben bu şekilde gördüm kimseyi de şimdiye kadar dışlamadığım için dışlanıyorum diyen olduğunda şaşırıp açıklamaya çalışıyorum. İlk mesajımda üslup yanlış olmuş onu kabul edebilirim ancak ben açıklamalar yapıldıkça hak verdiğim noktaları belirttim zaten. Kimse kendini kötü hissetmesin herkes istediği her ortama girebilir demeye çalışırken şu an beni öcü yaptınız helal olsun. TEKRAR söylüyorum o şekilde isteyebilir ben isteyemez demedim zaten. O otellere de gitse tepki GÖRMEYECEK ben bunu açıkladım.

Ilk yorumla şu yorum arasında dünya fark var aileniz dediginiz gibiyse ilk yorumunuz daha farklı olurdu yada aileniz nasıldır bilemem

Sadece yazdığınız kelimeler tuhaf dediğim gibi tepki veriyor polimik çıkarıcı yazıyorsunuz tavrınız değişik

Çemkirmek gibi öcü gibi magdur gibi ne alaka

Herkes nereye giderse gider ister içer ister içmez yada istediği tatili yapar istediği gibi yaşar

Kimse mağdur değil mağduru da oynamıyor

Konuyu nerden nereye getiriyorsun

Ne öcüsü Ne mağdurlugu hayret ya

Arkadaş otel sormuş gelen yere bakın iki kelime cümle yazıyorsunuz yazdığınız kelimeler igneyeci polimik çıkarıcı ...
Konu sahibi KENDİSİ yazdı öcü diyeee, siz hep onun yazdıklarına verdiğim cevaptan bana vurmaya çalışıyorsunuz kendisi rahatsız olduğunu söyledi orasını burasını görmek istemiyorum dedi kendisi öcü dedi kendisi iğneleyici bakış dedi KENDİSİ DEDİ.

Ilk yorumla şu yorum arasında dünya fark var aileniz dediginiz gibiyse ilk yorumunuz daha farklı olurdu yada aileniz nasıldır bilemem

Sadece yazdığınız kelimeler tuhaf dediğim gibi tepki veriyor polimik çıkarıcı yazıyorsunuz tavrınız değişik

Çemkirmek gibi öcü gibi magdur gibi ne alaka

Herkes nereye giderse gider ister içer ister içmez yada istediği tatili yapar istediği gibi yaşar

Kimse mağdur değil mağduru da oynamıyor
KENDİSİ DEDİ ÖCÜ DİYE. Girin sırayla neler yazmışım okuyun sonra mağdur olun. İlk mesajdan sonra kendimi açıklamışım zaten. Ailem kullanmasa bile rahatsız olmaz gidip dansöz izlemez ancak özellikle de onları görmek istemiyorum diyerek kaçmaz. Ben kendimi biliyorum siz nasıl bilmek isterseniz öyle bilin.

Konu sahibi KENDİSİ yazdı öcü diyeee, siz hep onun yazdıklarına verdiğim cevaptan bana vurmaya çalışıyorsunuz kendisi rahatsız olduğunu söyledi orasını burasını görmek istemiyorum dedi kendisi öcü dedi kendisi iğneleyici bakış dedi KENDİSİ DEDİ.

KENDİSİ DEDİ ÖCÜ DİYE
Arkadaş öcü dedi evet ama karşının bakışıyla dedi sizde buna devam ettiniz arkadaşım

Offf amma uzadı ya bir laf ettiniz şimdi duzeltiyorsunuz ama olmuyor iste

Neyse herkese iyi tatiller insanların tatiline bari karışmayın yahu valla ha

Şu mesajı gördünüz mü ? Bu mesajda ne dediğimi anladınız mı ? Bu mesajdan sonra hala size tekrardan bir destek mesajı daha attım onu da gördünüz mü ? Benim ilk söylediğim bir şey olmaz demekti. Durduk yere hala linç yiyen ben oldum.

Benim dediğimi evirip çevirip yazdılar ben de doğal olarak tepki gösterdim size de gösteriyorum. İşte ben bundan çekiniyorum vs yazarak sanki zulüm görüyormuş gibi konuşuyorsunuz. Asıl polemik yaratan sizsiniz. İstemezsen gitmezsiniz yüz kere mi söylemem lazım tamam banane. Çekiniyorsun diye anladım ondan öyle yazdım diyorum hala bana bu kafa yapısı diyerek cevap veriyorsunuz. Olabilir kardeşim olabilir kimse hayatında bir kuran kursu görmemiş olabilir bir cemaat ortamına ya da meyhaneye girmemiş olabilir bilmiyor olabilir. Ne bu linç sevdanız yaa.
Ben zaten bana attığınız 2. Yoruma gayet normal cevap verecektim ta ki sizin ''kendimce sorun yaşamayacağını açıklamaya çalışmıştım ben konu sahibinin niyeti başkaymış. Asıl o bizden rahatsız oluyormuş.' ' mesajınızı görene kadar. Söylediğiniz sözlerin ne tarafa gittiğini kestiremiyorsunuz diye yorumladım. İyi günler hanımefendi. Daha fazla yazmayın

Çok komik cidden komik evidiniz cevirdiniz düzeltmeye çalıştınız ve düştüğünüz komik durumdan haberiniz yok hadi gülelim 🤣🤣
Yahu bilmiyordum dedikten sonra haaalaa alınganlığı siz yaptınız konuşturtmayın şimdi beni düzeltmeye de çalışmadım anlık tepkimi açıkladım sadece. Eğer öyle bir insan olsaydım zaten konu sahibine o açıklamaları yapmazdım sayar sayar geçerdim. Konu sahibinden daha alıngansınız orası belli kuyruk acınız varsa üstünüze gelen haysiyetsiz biri olduysa onun acısını benden çıkartmayın gidin şurdan ne yapışkan bir şeymişsiniz öyle şaştım kaldım.

X