ferihanLaçin hastanesi nafiye hanım?

funda72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
4.470
6
51
kıslar aranızda kadiköydeki ferihan laçin hastanesinde nafiye ilkovaya gideniniz varmı?orda yakın zamanda doğum yapnınız peki?olumlu olumsuz fikre ihtiyacım var.ben gitmiştim ama gene gitsemmi diye kararsızım.yardımcı olan olursa sevinirim. a.s.

ben muayeneye gitmistim yeterli bilgi veremedigni hissettim ama iyi sayilir ilgili kibar bi hanim.

ben muayeneye gitmistim yeterli bilgi veremedigni hissettim ama iyi sayilir ilgili kibar bi hanim.

canım sen hala gidiyormusun nafiye hanıma
ben hamişken gitmiştim ona ama bebeğimi kaybettim.kürtajımı o yaptı çok ilgilendi benle bayılıncaya kadar başımda durdu güleryüzüyle ama iki şey ona gidip gitmemekte tereddüte bırakıyo beni.
1.cisi kürtajdan sonraki muayenede acaip canımı yaktı.seninde yandımı?belkide kürtaj sonraı içim daha iyileşmediği içindi bilemiyorum.
2.cisi.bebeğin gelişiminin yeterli olmadığını fark etmedi.radyoloji doktorunun odasına götürmüştü beni o fark edip söyledi.
hastanenin ultrason aletleride yersiz kalıyo gibi geldi bana.yeni değiller.

canim benn bekarim acikcasi o kadar degerlendirebilmem mumkun degil ama iste dedim ya bana yeterince bilgi vermedi ben de rahatsiz oldum yani hastayim bilgi edinmek istiyorum. cok anlayisli guleryuzlu evet ama bilgi acisindan doyurucu olmadi ciktiktan sonra dahi neyim oldugunu bilmiyordum hala. devam etmedm gel demisti ama gitmedim ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…