Fenomen anneler😠

Hiçbirini bilmiyordum ama şimdi buraya yazılımca gördüm bir tanesini. Ne makyaj yapmış annesi çocuğa oyle. Bazı ülkelerde cocuk güzellik yarışmaları düzenlemiyormuş hala var mı bilmiyorum. Zamanında birinci plan bir kız çocuğu öldürülüyor evinde katili de bulunamıyor. Önün hikayesini izlemistim etkilenmiştim. Hatta şimdi belgeseli çekiliyormuş. Dünyanın binbir türlü hali bar. Bence çocuklar konulmamali oyle sosyal medyaya.
Amerika'da var evet. Hatta tlc bir ara gösteriyordu. Toddlers and Tiars gibi bir şeydi programın adı. Çocukların kaşlarını alıp; ağda falan yapıyorlardı. Korkunç. Hatta bir çocuk röportajda ben kardeşim kadar güzel değilim demişti de çok üzülmüştüm ben 😔 Cinayet olayını da biliyorum. O konuda çok karmaşık. Ensest çıkarsa şaşırmam. O kadar söyleyeyim.

Daha onların ayça mesut versiyonu var bende zamazingo diye bir sayfada denk geldim vergi kaçırıyorsun ödemiyorsun diyorlar pişkin pişkin engelliyim muafim ben dedi :KK57:
Geçen profilinde gezdim bir evladi var cocuk yuruyemiyor dogru düzgün yaşıtlarından geri kıskanıyorlar.nazar değmesin diye video atmıyorum yazmış bir takipcisine
Boyle tiplere ne diyebiliriz ki ama şu da var takipçi kitlesine bak o kadar abuk subuk ki ne yaparsan yap arkandayız yazanlar mi hep destek tam destek diyenler mi e vergi vermiyor olsun o engelli is yaparken reklam atarken paraları cebe indirirken engelli degil mi Allah vicdan versin
Ben onlara bi yandan üzülüyorum,hani onca para kazanan insan varken,dilenmek yerine bi şekilde para kazanıyorlar işte diyordum.
Fakat oturduğu evi borçla aldım diyip duruyor ya hani,o evi ona birevim hediye etti,ve yetkili gelip evinde YouTube vidyosu çekti,Vidyo muratı çekerken Ayça arkadan diyorki"evi borçla aldığımı söyledim,sizin üzerinize gelip sizdende ev isterler" diyor.Çok uzaktan geliyor ama ses net anlaşılıyor.
Bariz bu kadar iyi yalan söyleyebilen biri olunca soğudum bende.

Merhaba hanımlar.
Dün yaşadığım olay için fikir almak istiyorum. Şu Instagram da tiktok videoları paylaşılıyor ya (nefret ediyorum tiktok uygulamasından) kullanan kullanır, seven tabii beni ilgilendirmez. Kızdığım şey takipçisi olsun diye abuk subuk videolar çeken bir anne dün 3 yaşında bide 7 yaşında kızlarına makyaj yapıyor kahkaha atıyor ama fondöten, ruj, rimel, allık hepsinden sürdü. Takip etmiyorum aslında öneri olarak geliyor. Kadına dedim ki ben makyaj üretim fabrikasında çalıştım o kimyasallar çocuklara nekadar zarar veriyor bilseniz sürmezdiniz o yavrucakların cildi tazecik yazdığım sadece bu. Verdiği cevaplar sen dengesiz misin hayatımı kıskanıyorsun, laf söyleyemezsin bukadar kötü niyetli kıskanç olduğunu belli etme sizin gibiler kimseyi çekemez. Cevap hakkı vermeden engellemiş ya şikayet edeceğim çok sinir oldum. 3 yaşında çocuğa acıdım tiktok, makyaj, hadi kızım öpücük at ablalarına nasıl kızıyorum böyle annelere bana dengesiz falan dedi diye nasıl pişman ederim onu😔😔
Bence zaten tiktok hesabı açıpta saçma sapan dans edenler bi psikolojik testten geçirilmeli

Amerika'da var evet. Hatta tlc bir ara gösteriyordu. Toddlers and Tiars gibi bir şeydi programın adı. Çocukların kaşlarını alıp; ağda falan yapıyorlardı. Korkunç. Hatta bir çocuk röportajda ben kardeşim kadar güzel değilim demişti de çok üzülmüştüm ben 😔 Cinayet olayını da biliyorum. O konuda çok karmaşık. Ensest çıkarsa şaşırmam. O kadar söyleyeyim.
Bence de öyle bir şey olabilir. Yalniz o küçücükkız da 6 yaşındaymış daha ve böyle makyajlı saçlar o biçim yapılı falan. Hiç fikrini soran oldu mu acaba yavrunun.

Ben onlara bi yandan üzülüyorum,hani onca para kazanan insan varken,dilenmek yerine bi şekilde para kazanıyorlar işte diyordum.
Fakat oturduğu evi borçla aldım diyip duruyor ya hani,o evi ona birevim hediye etti,ve yetkili gelip evinde YouTube vidyosu çekti,Vidyo muratı çekerken Ayça arkadan diyorki"evi borçla aldığımı söyledim,sizin üzerinize gelip sizdende ev isterler" diyor.Çok uzaktan geliyor ama ses net anlaşılıyor.
Bariz bu kadar iyi yalan söyleyebilen biri olunca soğudum bende.
Elbette çalışsınlar kazansınlar ama ahlaklica evlatlarını kullanmadan vergi ödeyerek evet engelliler için saniyorum bir vergi indirimi varmis ama muaf olmak nedir ya onca reklam yapıyor bir karşılığı nasil olmaz aklim almadi.
Bir de en son oğlu var iste eger video atmazsak reklam yapmazsak para kazanamayız dediğini gordum story atmış bu zama bu vergi olaylarını açığa çıkardığında bakmıştım ondan sonra zaten nefret ettim herşeyden
Ev konusu zaten başlı başına muamma bilmiyorum nasıl içlerine sınıyor nasil rahatca yalan söylüyorlar

Merhaba hanımlar.
Dün yaşadığım olay için fikir almak istiyorum. Şu Instagram da tiktok videoları paylaşılıyor ya (nefret ediyorum tiktok uygulamasından) kullanan kullanır, seven tabii beni ilgilendirmez. Kızdığım şey takipçisi olsun diye abuk subuk videolar çeken bir anne dün 3 yaşında bide 7 yaşında kızlarına makyaj yapıyor kahkaha atıyor ama fondöten, ruj, rimel, allık hepsinden sürdü. Takip etmiyorum aslında öneri olarak geliyor. Kadına dedim ki ben makyaj üretim fabrikasında çalıştım o kimyasallar çocuklara nekadar zarar veriyor bilseniz sürmezdiniz o yavrucakların cildi tazecik yazdığım sadece bu. Verdiği cevaplar sen dengesiz misin hayatımı kıskanıyorsun, laf söyleyemezsin bukadar kötü niyetli kıskanç olduğunu belli etme sizin gibiler kimseyi çekemez. Cevap hakkı vermeden engellemiş ya şikayet edeceğim çok sinir oldum. 3 yaşında çocuğa acıdım tiktok, makyaj, hadi kızım öpücük at ablalarına nasıl kızıyorum böyle annelere bana dengesiz falan dedi diye nasıl pişman ederim onu😔😔
Valla şikayet ederken çocuk istismarcıluğı yaptığını da belirtin. Önerilerde gelen bazı sayfaşara bakınca çocuklara çok üzülüyorum vallahi bazı aileler çoxukların sırtından geçinir olmuş

Zaten herkes onları kıskanır herkes istisnasiz
Ya çocuk istismarı var fotoğraf paylaşmayın diye diye herkesin dilinde tüy bitti bunlar iki beğeni uğruna çocuklarına neler yapıyorlar geçen de bir su dökme akımı vardı çocuklara sınır oldum sinir
Bir fenomen annenin de illa ki kız çocuğu olsun diye çin takvimi takip ettiğini duymuştum mesela kız çocuklarına yok makyaj yok göbeği açık kıyafet yok iki toka çocukları oyuncak ettiler

O kıza ben de çok üzülüyorum ve bir anne neden küçücük yavruya bunu yapar anlamıyorum. Verdirdigi pozları 29 yaş halimle ben veremem. Sayfası herkese açık mesel hiç mi endişelenmiyor bir pedofili izleyip tüm fotoğrafları galerisine alıyordur belki diye. Fenomen olmak uğruna parkta bağda bahçede gezecek yavrular anne baba elinde heba oluyor

Son düzenleyen: Moderatör:
X