Fenomen anneler😠

Bu fenolardan birini takip ediyorum.Kadin harika tatlilar yapiyordu taki bu trendyol zamazingosu iyice patlayana kadar.Herseyi yukariya kaydirin demeye basladi.Mutfakta isimi cok pratiklestiren bir urun aldim tavsiye ediyorum, sogan cücüğü çikarma aparati,cok tavsiye ederim hem de sadece 160 lira hemen kaydirin 😄 bir de normal bir fiystmis gibi soylemiyor mu🤦‍♀️

geçen keşfette bir tanesine denk geldim profiline avukat ismi yazmış :)) 1 milyon üstünde takipçisi var

Bu fenolardan birini takip ediyorum.Kadin harika tatlilar yapiyordu taki bu trendyol zamazingosu iyice patlayana kadar.Herseyi yukariya kaydirin demeye basladi.Mutfakta isimi cok pratiklestiren bir urun aldim tavsiye ediyorum, sogan cücüğü çikarma aparati,cok tavsiye ederim hem de sadece 160 lira hemen kaydirin 😄 bir de normal bir fiystmis gibi soylemiyor mu🤦‍♀️
Ahaha birde verdikleri linklere işe yaramayan bir sürü çul çaput plastik ürünlerde ekliyorlar 😂

Nefret ediyorsunuz ama kullanıyorsunuz. Ben nefret ediyorum ama kullanan kullanır diyorsunuz birde. 😂
Konularda yorumlarınızı gördüğüm kadarıyla kadının sert cevap vermesi normal.

Çocuklarının hayatlarını mahveden,onları psikolojik rahatsızlıklara sevk eden,ego tatmin etmeye calısan insanlar bütünü.Bir tane faydaları yok kimse de bana iyi oldugunu savunmasın.Kendi ne yapıyorsa yapsın ama gidip de hicbir seyden anlamayan çocukların hayatlarında yara acamazlar.Devlet bu konuda tedbir almalı baska türlü bu is cozulmez.Bu cocuk istismarıdır

Bana da herkes neden dorduzlerine hesap acmiyorsun yok zengin olursun yok her seyleri bedavaya gelir falan . Hakli olabilirler para konusunda cok da ihtiyacim var ama ben cocuklarimla zaten tek basima ilgileniyorum ev isi bakimlari hic vaktim kalmıyor ayrica benim cocuklarimi neden insanlar izlesin cocuklarimin her halini gorsun zaten etraf pislik dolu hic teşhir edemem kimse kusura bakmasin , varsın kit kanaat gecineyim
Dördüzmüü Allah kolaylık versin zor olsa gerek bende bitane var Tanzanya canavarı Allah güzel ömür versin hepsine🙏

Çocuklarının hayatlarını mahveden,onları psikolojik rahatsızlıklara sevk eden,ego tatmin etmeye calısan insanlar bütünü.Bir tane faydaları yok kimse de bana iyi oldugunu savunmasın.Kendi ne yapıyorsa yapsın ama gidip de hicbir seyden anlamayan çocukların hayatlarında yara acamazlar.Devlet bu konuda tedbir almalı baska türlü bu is cozulmez.Bu cocuk istismarıdır
Evet evet artık dur demeli birileri🙏

Ya valla bende çok üzüldüm. Benim kız onun kadar güzel değil çok şükür, ben saçının telini paylaşmaya korkarım. O pozları ben bu yaşımda vermem. Anne resmen çocugu istismar ediyor bence.
Hangi çocuk. Keşke engel olacak kapasite olsa o annelerde de

Hiçbirini bilmiyordum ama şimdi buraya yazılımca gördüm bir tanesini. Ne makyaj yapmış annesi çocuğa oyle. Bazı ülkelerde cocuk güzellik yarışmaları düzenlemiyormuş hala var mı bilmiyorum. Zamanında birinci plan bir kız çocuğu öldürülüyor evinde katili de bulunamıyor. Önün hikayesini izlemistim etkilenmiştim. Hatta şimdi belgeseli çekiliyormuş. Dünyanın binbir türlü hali bar. Bence çocuklar konulmamali oyle sosyal medyaya.

Ah şu fenomenler içim çok dolu bu insanlar yüzünden :dondurma: Geceler boyu çizimler yapıp uyumadığım çok zaman oldu.Jürinin her karşısına çıktığımda elim ayağım titredi.Bu insanların kazandığı parada gözüm yok benim.Ancak insanlar tarafından boş yere baş tacı edilmeleri ülke adına umutsuzluğa sürüklüyor beni.

Bir insanın videosuna denk gelip beğenebilirsin.Ancak taraftar gibi kutuplaşıp hiçbir vasfı olmayan,en çok 2-3 dakika hafif tebessümlü zamanlar geçirmenizi sağlayan bu insanların “hayran kitlelerinin” olması çok utandırıcı bence.

Siz de canınızı sıkmayın.Bana göre de yanlış.Hatta çocuk mankenlerin varlığı bile çok yanlış.Ama annesi o.Maalesef elden bir şey gelmez.Beni kıskanıyordun vs gibi argümanlarla aşağılık kompleksine girdiği belli.Ne yazık.Umarım yavrucak eğitimini tamamlar.Bu vizyonsuz,boş balon hayattan kendisini koparabilir.Diğer anneler de çocuklarının bu fenomenleri kendilerine örnek seçmemesi adına çocuklarını daha bilinçli yetiştirir....
Onlarca defa beğenmek isterdim bu mesajı
Sırf para reklam bir şeyleri bedava getirmek için çocuğunun ultrason fotoğraflarına kadar paylaşanlardan çok bunları takip edip para kazandıran yorumlarda babasının oğlu gibi savunanlar çok daha tuhaf bence

Geçen iki arkadaşım beğendiği için keşfete düşen bir fenomen vardı.
Kadının tek yaptığı çoluğunu çocuğunun fotoğrafını koyup pazar günü şurada kahvaltıdayız yazmak
2 milyona yakın takipçisi var
Çoğu Hollywood oyuncusundan daha fazla

Merhaba hanımlar.
Dün yaşadığım olay için fikir almak istiyorum. Şu Instagram da tiktok videoları paylaşılıyor ya (nefret ediyorum tiktok uygulamasından) kullanan kullanır, seven tabii beni ilgilendirmez. Kızdığım şey takipçisi olsun diye abuk subuk videolar çeken bir anne dün 3 yaşında bide 7 yaşında kızlarına makyaj yapıyor kahkaha atıyor ama fondöten, ruj, rimel, allık hepsinden sürdü. Takip etmiyorum aslında öneri olarak geliyor. Kadına dedim ki ben makyaj üretim fabrikasında çalıştım o kimyasallar çocuklara nekadar zarar veriyor bilseniz sürmezdiniz o yavrucakların cildi tazecik yazdığım sadece bu. Verdiği cevaplar sen dengesiz misin hayatımı kıskanıyorsun, laf söyleyemezsin bukadar kötü niyetli kıskanç olduğunu belli etme sizin gibiler kimseyi çekemez. Cevap hakkı vermeden engellemiş ya şikayet edeceğim çok sinir oldum. 3 yaşında çocuğa acıdım tiktok, makyaj, hadi kızım öpücük at ablalarına nasıl kızıyorum böyle annelere bana dengesiz falan dedi diye nasıl pişman ederim onu😔😔
Buradan eğer kendilerini tanıyan eden varsa veya kendileri de takip ediyorlarsa duysunlar sesimizi. YouTube’da çocuklarının videolarını çekip paylaşan, özellikle de Fatih Selim ve Ali Uras’ın annesine bu sözlerim. Çığırtarak video çekmeyin ne olur! Çocuklarınız 15 sene sonra anne beni ne hallere sokmuşsun diye sizden utanacak. Benim çocuğum kazara bile size denk gelse profilinizi engelleyip öyle kurtarıyorum. Sizin yaptığınız eğlenceli ve heyecanlı video çekmek değil. Kızgın kor basılmış yaban eşeği gibi anırmakla heyecan katılmıyor! (Özellikle Ali Uras’ın annesi)

Merhaba hanımlar.
Dün yaşadığım olay için fikir almak istiyorum. Şu Instagram da tiktok videoları paylaşılıyor ya (nefret ediyorum tiktok uygulamasından) kullanan kullanır, seven tabii beni ilgilendirmez. Kızdığım şey takipçisi olsun diye abuk subuk videolar çeken bir anne dün 3 yaşında bide 7 yaşında kızlarına makyaj yapıyor kahkaha atıyor ama fondöten, ruj, rimel, allık hepsinden sürdü. Takip etmiyorum aslında öneri olarak geliyor. Kadına dedim ki ben makyaj üretim fabrikasında çalıştım o kimyasallar çocuklara nekadar zarar veriyor bilseniz sürmezdiniz o yavrucakların cildi tazecik yazdığım sadece bu. Verdiği cevaplar sen dengesiz misin hayatımı kıskanıyorsun, laf söyleyemezsin bukadar kötü niyetli kıskanç olduğunu belli etme sizin gibiler kimseyi çekemez. Cevap hakkı vermeden engellemiş ya şikayet edeceğim çok sinir oldum. 3 yaşında çocuğa acıdım tiktok, makyaj, hadi kızım öpücük at ablalarına nasıl kızıyorum böyle annelere bana dengesiz falan dedi diye nasıl pişman ederim onu😔😔
Cubku cocuklari ustunden prim yapacak kadae serefsiz insanlar var... Suan tum dunya pedofiliyi konusuyor biliyosunuzdur millet hala bu ruh hastalarjnin ekmegine yag suruyor.. insan evladinin tirnagi kirilsa ici aciyor bazi anneleri anlamak cok zor tirnak icinde anne

Ayy onlarda nefret ediyorum. Engelledim kesfette bile çıkmasın diye. Ful ajitasyon, kendini acındırma. Ulan madem rahatsızsin ilki büyümeden ne diye ikinciye hamile kaldın. Geçen şey gördüm en son, hamilelik fotoğrafı paylaşıyorum çocuğu olmayanlar kıskanıyor sanirim gibi bisey yazmış. Valla her gördüğümü şikayet etmeye çalışıyorum. Hatta iyi aklıma geldi, cimere yazayım da maliye bi sorgulasın bunlari
Zamazingo diye bir sayfa var. O çok güzel çöküyor tepelerine.

X