Fenomen anneler😠

Sahte psikolog çağla var birde. Dolandırıcı olduğu ortaya çıkmasına rağmen hala popüler kadın

O bariz başarı öyküsü gözümde ya.
Ben onun linçlendiğinin yarısı kadar şey yaşasam bir daha insan içine çıkamam. Aynı dönem hamileydik onunla, hormon falan derken intihara bile sürüklenebilirdim. Kadın hiçbir şey yok gibi üste çıkıyor ve ek olarak standardını yükseltmeye devam ediyor. Yani bu şeyin adı yüzsüzlükse açıkçası ona helal olsun diyorum.

Instamomlara genel olarak bir gıcığım yok. Sevgim de yok. Saydıklarınızın çoğunu bilmiyorum, varoş tayfa zaten onlar. Nispeten elit (??) olanları var bir tık daha iyi. Yalnızca bir tık.

Merhaba hanımlar.
Dün yaşadığım olay için fikir almak istiyorum. Şu Instagram da tiktok videoları paylaşılıyor ya (nefret ediyorum tiktok uygulamasından) kullanan kullanır, seven tabii beni ilgilendirmez. Kızdığım şey takipçisi olsun diye abuk subuk videolar çeken bir anne dün 3 yaşında bide 7 yaşında kızlarına makyaj yapıyor kahkaha atıyor ama fondöten, ruj, rimel, allık hepsinden sürdü. Takip etmiyorum aslında öneri olarak geliyor. Kadına dedim ki ben makyaj üretim fabrikasında çalıştım o kimyasallar çocuklara nekadar zarar veriyor bilseniz sürmezdiniz o yavrucakların cildi tazecik yazdığım sadece bu. Verdiği cevaplar sen dengesiz misin hayatımı kıskanıyorsun, laf söyleyemezsin bukadar kötü niyetli kıskanç olduğunu belli etme sizin gibiler kimseyi çekemez. Cevap hakkı vermeden engellemiş ya şikayet edeceğim çok sinir oldum. 3 yaşında çocuğa acıdım tiktok, makyaj, hadi kızım öpücük at ablalarına nasıl kızıyorum böyle annelere bana dengesiz falan dedi diye nasıl pişman ederim onu😔😔
Ortalık cahillll kaynıyor bir de şu moda oldu minik minik yavruları yetişkin gibi giydirmiyorlar mı kokoş kokoş ben bu sapıklık olayları çıktığından beri kızıma şort kısa etek giydirmeye korkar oldum. Sosyal medya ülkede ne kadar cahil insan olduğunu ortaya çıkardı...

Merhaba hanımlar.
Dün yaşadığım olay için fikir almak istiyorum. Şu Instagram da tiktok videoları paylaşılıyor ya (nefret ediyorum tiktok uygulamasından) kullanan kullanır, seven tabii beni ilgilendirmez. Kızdığım şey takipçisi olsun diye abuk subuk videolar çeken bir anne dün 3 yaşında bide 7 yaşında kızlarına makyaj yapıyor kahkaha atıyor ama fondöten, ruj, rimel, allık hepsinden sürdü. Takip etmiyorum aslında öneri olarak geliyor. Kadına dedim ki ben makyaj üretim fabrikasında çalıştım o kimyasallar çocuklara nekadar zarar veriyor bilseniz sürmezdiniz o yavrucakların cildi tazecik yazdığım sadece bu. Verdiği cevaplar sen dengesiz misin hayatımı kıskanıyorsun, laf söyleyemezsin bukadar kötü niyetli kıskanç olduğunu belli etme sizin gibiler kimseyi çekemez. Cevap hakkı vermeden engellemiş ya şikayet edeceğim çok sinir oldum. 3 yaşında çocuğa acıdım tiktok, makyaj, hadi kızım öpücük at ablalarına nasıl kızıyorum böyle annelere bana dengesiz falan dedi diye nasıl pişman ederim onu😔😔
Bende çok sinir oluyorum böyle Anne geçinenlere. Makyaj yapmak nedir yahu. Bide sosyal medyaya taşıyıp o melek yavruyu ifşa ediyorsun ortalık zaten rezil insanlarla dolu sapıklara malzeme veriyorlar

Çocukları üzerinden prim yapmaya çalışan insanlara tahammül edemiyorum. Gebelik testi ile başlıyorlar, doğum vs. Devam ediyorlar paylaşımlara. Benim için bunlar özeldir, evladımı obje gibi teşhir edemem hiç tanımadığım insanlara. Herkesin çocuğu kendine güzel, akıllı, şirin vs. Başkasının çocuğuna çokta meraklı değilim açıkcası

Her gün bir sürü hakaret mesajı alıyordur o yüzden böyle tepki verip dengesiz falan demiştir. Yani esasen size yönelik tepki değil. Çocukları koruyan haklar var galiba bu durumlarda

Ya ben en cok fiziksel engelli bir cift var onlarin cocuguna üzülüyorum. Hepimiz adayiz Allah korusun lutfen yanlis anlamayin. Anne olmayi da her kadin ister ama be bacim bi doktorla calis, gen taramasi ol cocugu da ayni aciyi cekiyor kac ameliyat oldu daha 3 4 yasinda sanirim. Annem takip ediyordu cikarttirdim icim kaldirmiyor.

Çocukları üzerinden prim yapmaya çalışan insanlara tahammül edemiyorum. Gebelik testi ile başlıyorlar, doğum vs. Devam ediyorlar paylaşımlara. Benim için bunlar özeldir, evladımı obje gibi teşhir edemem hiç tanımadığım insanlara. Herkesin çocuğu kendine güzel, akıllı, şirin vs. Başkasının çocuğuna çokta meraklı değilim açıkcası
Bir de şu moda oldu kocişinin bitanesi yarisinin incisi bilmem ne herkesin bulduğu bi ponçik sözlerden var burası ise aldatan koca kaynıyor

Hiç birini tanımıyorum. Önüme de çıkmıyor. Telefonumda tik tok uygulaması bile yok. Ama dün Insta’da takip ettiğim bir sayfada bir bebek paylaşmışlar. Daha kaç aylık kız bebeğin üstünde siyah düşük omuz bluz ve siyah file çorap. Ayrıca leopar desenli bir alt ve bonesi vardı. Küçücük bebeği kocaman kadın gibi giydirmişler. Yani gerçekten iki beğeni toplayacağım diye bebelerinize bunu yapmayın. Ortalık maalesef sapık kaynıyor.

Her türlü çocuk istismarıdır. Çocuğa illa kötü bir şey yapmasına da gerek yok, onu paylaşması bile çocuğun hak ihlaline girer. Ama maalesef ebeveynler çocuklarını kendi eşyaları gibi düşündükleri için bunu kabul etmiyorlar. Keşke çocuklarımızı koruyabilsek.
bu yapılan çok açık çocuk istismarıdır.
Aksini savunan gitsin kumda oynasın.

bu olay kesinlikle çocuk istismarıdır !

Ya ben en cok fiziksel engelli bir cift var onlarin cocuguna üzülüyorum. Hepimiz adayiz Allah korusun lutfen yanlis anlamayin. Anne olmayi da her kadin ister ama be bacim bi doktorla calis, gen taramasi ol cocugu da ayni aciyi cekiyor kac ameliyat oldu daha 3 4 yasinda sanirim. Annem takip ediyordu cikarttirdim icim kaldirmiyor.
Esra Erol'a bir bayan çıkmıştı 2 çocuğu da engelli doğmuş onların bakımını çok güzel yapıyor ama bir çocuk daha istiyordu başvurmuş :işsiz:

Örnek almayı bırak asla takip etmeyeceğim topluluklardır. Kullanmadıkları, içeriğinden bihaber oldukları ürünleri kullanıyomuş gibi gösterip reklam yapıyolar. Hele bazı ünlüler kıytırık plastik ürünlere kadar düştü. Gözünüz doysun. Haksız kazanç bence.

Takip ettiğim bir fenomen anne yok, arada keşfetten denk geliyor! Bakıyorum anneye çocuğu şebeğe çevirmiş yüzlerce anne ve geleceğin anneleride yorumlarda anneyi göklere çıkarıyor! Bunlar bana göre problemli, takipçileri onlardan daha problemli yorumlarda yalakalıktan başka bir şey yok!! Sen harika annesin mütişsin, mükemmelsin🤢🤢 yav he he diyip onları keşvette bırakıyorum. Ben takip edip beğeni yapıpta pirim vermem bunlara

Ortalık cahillll kaynıyor bir de şu moda oldu minik minik yavruları yetişkin gibi giydirmiyorlar mı kokoş kokoş ben bu sapıklık olayları çıktığından beri kızıma şort kısa etek giydirmeye korkar oldum. Sosyal medya ülkede ne kadar cahil insan olduğunu ortaya çıkardı...

Valla bende kızıma hep elbise altına tayt giydiriyorum. Bazen diyorum abartıyor muyum? Çocuk sonuçta. Askılı giydirmiyorum artık. Şortu sadece evin içinde izin veriyorum.

Hayır yani ne geçiyor ellerine? Pardon ya para geçiyor tabii, PARA. Çünkü para çocuktan tatlı gelir olmuş gözlerine. Doğruyu okumaya, duymaya tahammülleri kalmamış baksanıza nasıl yükselmiş hemen terbiyesini bozarak cevap vermiş. Çok üzülüyorum o yavrulara çok.
Belki dünyanın en mükemmel ailesi olamayacağız çocuklarımıza ama en azından doğruyu yanlışı ayırt edebiliyoruz.. Gerçi onların doğrusuna göre makyaj yapıp süsleyip püsleyip kendi yavruna acımadan gözler önüne sermesi doğru geliyor. Ah ah. Allah hidayet versin.

X